PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از کجا باید بفهمم در ترم در دانشگاه پيام نور شاگرد اول شدم یا نه؟

setare100
03-04-2012, 04:27 PM
با سلام
از کجا باید بفهمم شاگرد اول شدم یا نه؟
آیا اگه شاگرد اول شده باشم سیستم گلستان اتومات شهریه ثابت منو حذف میکنه یا نه؟
آیا حذف شهریه ثابت دانشجویان ممتاز شامل دانشجوی فراگیر هم میشه؟

saeidking
03-04-2012, 05:53 PM
با سلام
از کجا باید بفهمم شاگرد اول شدم یا نه؟
آیا اگه شاگرد اول شده باشم سیستم گلستان اتومات شهریه ثابت منو حذف میکنه یا نه؟
آیا حذف شهریه ثابت دانشجویان ممتاز شامل دانشجوی فراگیر هم میشه؟

سلام,شما نمیتونید از گلستان متوجه این موضوع بشین,برای اطلاع از تخفیف به امور مال مراجعه کنید,در ضمن کل شهریه تخفیف نمیخوره,یه رنجی داره,مثلا از دادن شهریه ثابت معاف میشین یا 25%تخفیف

برای اینکه متوجه بشین نفر اول هستین باید مراجعه کنید به آموزش دانشگاه تون

محمد1366
03-04-2012, 09:05 PM
با سلام من دانشجویی رشته شیمی کاربردی پیام نورسراسری هستم میخواستم بدونم مهندسی شیمی فراگیر پیام نور بهتره یا همینی که میخونم؟ از لحاظ درامد و بازار کار و کار برای خانمها کدوم بهتره ؟منتظر جواب شما هستم ممنون

محمد1366
03-20-2012, 11:15 PM
با سلام ابرای پرسیدن سوال باید در کدوم قسمت اطلاعات رو وارد کنیم؟

Borna66
03-21-2012, 12:58 AM
با سلام من دانشجویی رشته شیمی کاربردی پیام نورسراسری هستم میخواستم بدونم مهندسی شیمی فراگیر پیام نور بهتره یا همینی که میخونم؟ از لحاظ درامد و بازار کار و کار برای خانمها کدوم بهتره ؟منتظر جواب شما هستم ممنون

به نظره من فراگير و رسمي ديگه توي اين دوره زمونه فرقي نمي كنه و از يعني هر دون يعني 1- كنكور سراسري رسمي و 2-فراگير براحتي مي توني وارد دانشگاه پيام نور بشوي و از طرفي فراگير شهره تقريبا 2 برابر نسبت به رسمي مي باشد و خيلي انچنان فرقي نمي كند سيستم آموزشي و تحصيلي رسمي پيام نور و فراگير پيام نور فقط مهمترين فرق اش نوع ورود به دانشگاه اش مي باشد

با سلام ابرای پرسیدن سوال باید در کدوم قسمت اطلاعات رو وارد کنیم؟

مي بايست سوالتون را بصورت مجزا و با عنوان مناسب در ادرس زير مطرح و وارد مي كرديد

سوالات مرتبط با پيام نور(پرسش و پاسخ) (http://pnu-club.com/pnu.300.html)

روزگار خوش