PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قسمت رتبه در سهمیه نتایج پیام نور

reza2kn
02-28-2012, 12:22 AM
سلام به همه دوستان.
نتایج اومد و من هم خداروشکر قبول شدم.
فقط چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین
اول اینکه این قسمت رتبه در سهمیه مربوط به رتبه کل کشور هست یا فقط اون مرکزی که توش قبول شدم؟ سهمیه رو هم آزاد زده. اگه نیست چجوری میشه رتبه تو کشور رو فهمید؟
دوم اینکه چجوری میشه راجع به نتایج اعتراض کرد و تقاضای دوباره تصحیح شدن داد؟ با وجود اینکه با رتبه 3 در سهمیه قبول شدم ولی نمره ها خیلی افتضاح و کاملا هم غیر ممکن هستن!:105:
راجع به مدرک پیش دانشگاهی یه خبری امروز پخش شده که تا 30 بهمن فرصت تمدید شده! خوب الان که تو اسفند هستیم! :دی من پیش دانشگاهیم تو خرداد 91 تموم میشه ، یه اشتغال به تحصیل از اونجا گرفتم ، به نظرتون با این برم واسه ثبت نام ممکنه کارم راه بیفته و برای دریافت مدرک تا خرداد صبر کنن؟

ممنون.
موفق باشید:72:

saeidking
03-02-2012, 02:10 AM
سلام به همه دوستان.
نتایج اومد و من هم خداروشکر قبول شدم.
فقط چند تا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدین
اول اینکه این قسمت رتبه در سهمیه مربوط به رتبه کل کشور هست یا فقط اون مرکزی که توش قبول شدم؟ سهمیه رو هم آزاد زده. اگه نیست چجوری میشه رتبه تو کشور رو فهمید؟
دوم اینکه چجوری میشه راجع به نتایج اعتراض کرد و تقاضای دوباره تصحیح شدن داد؟ با وجود اینکه با رتبه 3 در سهمیه قبول شدم ولی نمره ها خیلی افتضاح و کاملا هم غیر ممکن هستن!:105:
راجع به مدرک پیش دانشگاهی یه خبری امروز پخش شده که تا 30 بهمن فرصت تمدید شده! خوب الان که تو اسفند هستیم! :دی من پیش دانشگاهیم تو خرداد 91 تموم میشه ، یه اشتغال به تحصیل از اونجا گرفتم ، به نظرتون با این برم واسه ثبت نام ممکنه کارم راه بیفته و برای دریافت مدرک تا خرداد صبر کنن؟

ممنون.
موفق باشید:72:

سلام

رتبه کل که مربوط به رتبه بدون احتساب سهمیه هست,حالا سهمیه انواع مختلفی داره,باید دید منظور کدومه.سهمیه ایثارگران,صهمیه ارگان های دولتی,بورسیه,سهمیه بومی

احتمالا سهمیه بومی منظورتون باشه,یعنی با توجه به منطقه جغرافیایی 3 شدین(باید محدوده مشخص باشه تا فهمید),برای ترم قبل فرصت دادن که یک ترم دیرتر مدرک پیش رو بیارن,برای اینترم هنوز معلوم نیست(احتمالا اجازه بدن)

قبلا سازمان سنجش از طریق اینترنت اجازه اعتراض به نتایج رو قرار میداد که یه مدت محدودی داشت,اما الان به اون شکل قبل نیست,میشه با سازمان سنجش مکاتبه کنید

www.sanjesh.org

reza2kn
03-02-2012, 06:42 PM
ممنون سعید جان:72:
راحع به رتبه ، تو خود نتیجه زیر نمره ها زده رتبه در سهمیه : 3 . میخواستم ببینم این رتبه 3 رو بین چند نفر بدست آوردم؟ همه کسانی که پیام نور شیراز رشته من رو انتخاب کردن یا کشور یا...؟
ممنون:281:

saeidking
03-03-2012, 12:16 PM
ممنون سعید جان:72:
راحع به رتبه ، تو خود نتیجه زیر نمره ها زده رتبه در سهمیه : 3 . میخواستم ببینم این رتبه 3 رو بین چند نفر بدست آوردم؟ همه کسانی که پیام نور شیراز رشته من رو انتخاب کردن یا کشور یا...؟
ممنون:281:

شیراز