PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغـــاز حـــذف و اضـــافـــه نیمسال دوم ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور

Borna66
02-25-2012, 11:50 AM
با سلام
خبر اختصاصی گروه خبری باشگاه پیام نور

به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز پیام نوری می رسانیم حذف و اضافه نیمسال دوم ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور از 6 اسفند 1390 فعلا شروع شده و هنوز تاریخ پایان دقیقی برای ان اعلام نشده و حتما در خبرهای بعدی اعلام می شود

برای حذف و اضافه به سیستم گلستان مراجعه کنید http://reg.pnu.ac.ir (http://reg.pnu-club.com/)
================================================== =
طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور حذف و اضافه نیمسال دوم 91-90 از تاریخ 6 اسفندماه سال جاری الی 11 اسفند امکان پذیر می باشد

حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۶ اسفند ماه الی ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۰ امکان پذیر می باشد. (http:///)

حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودیت می باشد

دانشجویانی که انتخاب واحد نکرده اند در حذف و اضافه قادر به انتخاب واحد خواهند بود

دقت داشته باشید – مابه التفاوت شهریه پرداختی شما در حذف و اضافه :
۱- اگر شهریه شما در حذف و اضافه بیشتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است باید ما به التفاوت آن را در بانک صادارت از طریق فیش بانکی موجود در سایت انتخاب واحد گلستان پرداخت نمایید.

۲- اگر شهریه شما در حذف و اضافه کمتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است مابه التفاوت آن درحساب شما ذخیره می شود و از شهریه ترم بعد شما کسر می شود. از طریق منوی زیر در سایت گلستان پیام نور اقدام به حذف و اضافه نمایید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی

حذف و اضافه از طریق سایت گلستان به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir (http://reg.pnu-club.com/) امکانپذیر می باشد. (سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر قابل دسترس است)

گروه خبری باشگاه پیام نور

ghoroubi
02-25-2012, 05:10 PM
salam man emrooz harchi baraye hazfo ezafe miram peygham mide zamane entekhab vahede shoma tamam shode ya mige dar marhale sabtenam nistin chera?

ghoroubi
02-25-2012, 05:10 PM
salam man emrooz harchi baraye hazfo ezafe miram peygham mide zamane entekhab vahede shoma tamam shode ya mige dar marhale sabtenam nistin chera

مهشید ذو
02-25-2012, 05:43 PM
سلام خواهشا جواب بدید حذف اضافه شروع شده اما وارد که میشیم خطامیده میگه پایان یافته یا امکانش برای شما وجودنداره چرا؟:105::156::156::156::156::156::42::42::42: :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42::42:

saeidking
02-25-2012, 08:49 PM
سلام خواهشا جواب بدید حذف اضافه شروع شده اما وارد که میشیم خطامیده میگه پایان یافته یا امکانش برای شما وجودنداره چرا؟:105::156::156::156::156::156::42::42::42: :42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::42::4 2::42::42::42:

سلام.دوست عزیز چرا اینتقدر زود داغ می کنین:39:ما هم دانشجو هستیم.

به خطا ها توجه نکنین,توی همون صفحه ثبت نام یه 1تا 4 دقیقه بسته به سرعت تون,منتظر بمونین تا کادر درس ها بیاد,از این خطا ها برای خیلی ها میاد

saeidking
02-25-2012, 08:50 PM
با سلام
خبر اختصاصی گروه خبری باشگاه پیام نور

به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز پیام نوری می رسانیم حذف و اضافه نیمسال دوم ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور از 60 اسفند 1390 فعلا شروع شده و هنوز تاریخ پایان دقیقی برای ان اعلام نشده و حتما در خبرهای بعدی اعلام می شود

برای حذف و اضافه به سیستم گلستان مراجعه کنید http://reg.pnu.ac.ir (http://reg.pnu.ac.ir/)

گروه خبری باشگاه پیام نور

ممنون آقا طه عزیز

به نظر من زمان پایان نداره:39:مثل زمان انتخاب واحد که یک هفته بود,ولی 22 روز باز بود!

Borna66
02-25-2012, 10:45 PM
طبق تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور حذف و اضافه نیمسال دوم 91-90 از تاریخ 6 اسفندماه سال جاری الی 11 اسفند امکان پذیر می باشد

حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۱-۹۰ دانشگاه پیام نور از تاریخ ۶ اسفند ماه الی ۱۱ اسفند ماه ۱۳۹۰ امکان پذیر می باشد. (http:///)

حذف کردن و اضافه کردن دروس در حذف و اضافه بدون محدودیت می باشد

دانشجویانی که انتخاب واحد نکرده اند در حذف و اضافه قادر به انتخاب واحد خواهند بود دقت داشته باشید – مابه التفاوت شهریه پرداختی شما در حذف و اضافه : ۱- اگر شهریه شما در حذف و اضافه بیشتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است باید ما به التفاوت آن را در بانک صادارت از طریق فیش بانکی موجود در سایت انتخاب واحد گلستان پرداخت نمایید. ۲- اگر شهریه شما در حذف و اضافه کمتر از شهریه در هنگام انتخاب واحد شده است مابه التفاوت آن درحساب شما ذخیره می شود و از شهریه ترم بعد شما کسر می شود. از طریق منوی زیر در سایت گلستان پیام نور اقدام به حذف و اضافه نمایید:

ثبت نام –> عملیات ثبت نام –> ثبت نام اصلی حذف و اضافه از طریق سایت گلستان به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir (http://reg./) امکانپذیر می باشد. (سایت گلستان فقط از طریق مرورگر اینترنت اکسپلورر قابل دسترس است) لینک مطلب

Borna66
02-25-2012, 10:48 PM
salam man emrooz harchi baraye hazfo ezafe miram peygham mide zamane entekhab vahede shoma tamam shode ya mige dar marhale sabtenam nistin chera?

salam man emrooz harchi baraye hazfo ezafe miram peygham mide zamane entekhab vahede shoma tamam shode ya mige dar marhale sabtenam nistin chera

با سلام
ابتدعا طبق قوانین باشگاه لطفا فارسی تاپیک کنید.

این مشکل از خود سیستم گلستان هست و چند ساعت تامل کنید درست می شود

موفق باشید

روزگار خوش

ghoroubi
02-26-2012, 12:20 AM
سلام چرا وقتی برای حذف واضافه میرم پیغام خطا میده؟ ممکن به خاطر این باشه که من موقع ثبت نام گزینه پایان ثبت نام زدم

ghoroubi
02-26-2012, 12:33 AM
تورو خدا یکی جواب بده اینکه برای حذف واضافه میرم ولی خطا میده میتونه به خاطر این باشه که موقه ثبت نام گزینه پایان ثبت نام زدم/

saeidking
02-26-2012, 12:41 AM
تورو خدا یکی جواب بده اینکه برای حذف واضافه میرم ولی خطا میده میتونه به خاطر این باشه که موقه ثبت نام گزینه پایان ثبت نام زدم/

به خطا ها زیاد توجه نکنین,یه چند دقیقه توی همون صفحه ثبت نام بمونین,احتمالا درست میشه,اگه نشد مجددا وارد صفحه بشین.شما 10 بار هم پایان ثبت نام بزنین,بازم میتونین کم و زیاد کنین درسا رو

raha_tanha
02-26-2012, 10:20 AM
سلام زمان حذف واضافه مثله انتخاب واحد برای هرکسی روز و ساعت خاصی هست؟ من از دیروز هرکاری میکنم نمیشه همش پیغام میده ثبت نام شما پایان یافته حتا حدود نیم ساعتم تو همون صفحه موندم ولی نمیشه میام بیرون باز میرم بازم نمیشه چه کار باید کرد؟

todaynetherl
02-26-2012, 12:59 PM
با سلام.من ميخوام در حذف و اضافه درس آز فيزيك 1رو بردارم وبا توجه به اينكه دو جلسه از تشكيل اين درس گذشته ميتونم؟ و يه سوال ديگه اينكه در جدول ارايه دروس براي آز فيزيك 1 و 2 اينطور نوشته شده كه شنبه 7:45 - 12 نيمه 2 ت و شنبه 7:45 - 12 نيمه 1 ت .نيمه 1 يا 2 ت منظور زمان امتحان هست؟ يا منظور زمان تشكيل كلاس؟ يعني يكي نيمه 1 ترم تشكيل ميشه و ديگري نيمه 2 ؟و بنا براين ميشه اين دو درس رو همزمان با هم گرفت؟
خواهش ميكنم كه راهنمايي كنيد من هنوز ثبت نام نكردم و منتظر اين مورد هستم كه روشن بشه؟!ممنون.

raha_tanha
02-26-2012, 08:36 PM
سلام زمان حذف واضافه مثله انتخاب واحد برای هرکسی روز و ساعت خاصی هست؟ من از دیروز هرکاری میکنم نمیشه همش پیغام میده ثبت نام شما پایان یافته حتا حدود نیم ساعتم تو همون صفحه موندم ولی نمیشه میام بیرون باز میرم بازم نمیشه چه کار باید کرد؟:97:

Borna66
02-26-2012, 11:33 PM
سلام زمان حذف واضافه مثله انتخاب واحد برای هرکسی روز و ساعت خاصی هست؟ من از دیروز هرکاری میکنم نمیشه همش پیغام میده ثبت نام شما پایان یافته حتا حدود نیم ساعتم تو همون صفحه موندم ولی نمیشه میام بیرون باز میرم بازم نمیشه چه کار باید کرد؟:97:

با سلام
زمان حذف و اضافه برای همه تا 12 اسفند باز می باشد و غیر از این اگر سیستم گلستان مشکل دار شده و باز نمی شود و یا خطا می دهد حتما باید به مرکز آموزشی محل تحصیل خود مراجعه کنید برای رفع این مشکل.

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
02-26-2012, 11:38 PM
با سلام.من ميخوام در حذف و اضافه درس آز فيزيك 1رو بردارم وبا توجه به اينكه دو جلسه از تشكيل اين درس گذشته ميتونم؟ و يه سوال ديگه اينكه در جدول ارايه دروس براي آز فيزيك 1 و 2 اينطور نوشته شده كه شنبه 7:45 - 12 نيمه 2 ت و شنبه 7:45 - 12 نيمه 1 ت .نيمه 1 يا 2 ت منظور زمان امتحان هست؟ يا منظور زمان تشكيل كلاس؟ يعني يكي نيمه 1 ترم تشكيل ميشه و ديگري نيمه 2 ؟و بنا براين ميشه اين دو درس رو همزمان با هم گرفت؟
خواهش ميكنم كه راهنمايي كنيد من هنوز ثبت نام نكردم و منتظر اين مورد هستم كه روشن بشه؟!ممنون.

با سلام .
دروس عملی را باید در تمام جلسات شرکت داشته باشید و اگر غیر از این باشد نمی توان انرا اخذ کرد , مگر اینکه با استاد مربوطه هماهنگ کرد که بعدا مشکل پیش نیادو و به هیچ عنوان این دو درس آزمایشگاهی آزمایشگاه فیزیک1 و آزمایشگاه فیزیک 2 را نمی توان هم زمان گرفت چون پیش نیاز هم دیگر هستند مگر اینکه ترم اخر تحصیلی باشد و اون زمان ها تاریخ امتحان تئوری هست.

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
02-26-2012, 11:38 PM
با سلام

در مورد پاسخ به سوالات لطفا اندکی تامل و صبر کنید بعد از مطرح کردن سوالات تا در حدتوان پاسخگوی سوالات شما باشیم و توقعات بیحا و پاسه فوری و سری و آنی نداشته باشید !!!!!

ضمنا ما هم عین شماها درگیر مسایل و مشکلات شخصی خود هستم و 24 ساعت آنلاین نیستیم در این جا که منظرم باشیم وه دست و پا سینه جواب شماها را بدیم. بنابراین توقعات خودتون را اندکی باه ان باندیشید بعد مطرح کنید و در صورت مشاهده چنین پست و توقعات بی جا قطعا پاسخ که نخواهد داده شد ,طبق قوانین اجرایی باشگاه برخورد انظباطی قطعا خواهد شد

روزگار خوش

bahram79
02-29-2012, 01:48 PM
با سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید ما که تازه قبول شدیم(کارشناسی ارشد) باید دقیقا چیکار کنیم و به چه شکل عمل کنیم؟ اینجا هم مثل دانشگاه آزاد هرچی زودتر بری حق انتخاب بهتری داری یا فرقی نمیکنه ؟
ممنون

magical
03-04-2012, 01:33 AM
سلام.تو دانشگاه ما زمان تشکیل کلاسهارو خیلی دیر اعلام کردن.یعنی 5شنبه غروب.رو سایت هم تاریخها رو نزده بودن ما هم مجبور شدیم جمعه بریم دانشگاه که از رو برد تاربخ تشکیل کلاسهامونو ببینیم.رفتیم اونجا و گفتن اینجا حوزه انتخاباتیه و نمیتونید برید برد رو نگاه کنید!خلاصه ما هم گفتیم شنبه صبح میایم میبینیم وبعدش حذف و اضافه میکنیم.ولی فرصت انتخاب واحد تا جمعه بود و تمدیدش هم نکردن...
بنازم به این همه نظم و انضباط در برنامه های پیام گور!:97:

ghafouri
03-04-2012, 12:06 PM
و اگر ترم آخر باشیم مابقی شهریه کجا می ره ؟؟؟؟
پس گرفتنی هست ؟؟

188420
04-03-2012, 09:49 PM
باسلام
کسی نمیدونه حذف واضافه ورودی های فراگیر اسفند 90 چه تاریخی است ؟

zeinab93
04-15-2012, 12:08 PM
سلام من از دانشجویان جدید الورود ارشد فراگیر هستم ثبت نام هم کردم . الان میخوام یکی از دروسم رو حذف کنم . قرار بود که سایت از تاریخ 23/1/91 تا تاریخ 5/2/91 برای ثبت نام و اصلاح ثبت نام فعال شود ولی من تا الان موفق به حذف درسم نشدم آیا امکان حذف درس برام ممکنه یا خیر؟با تشکر

Borna66
04-15-2012, 09:07 PM
با سلام
دوستان لطفا راهنمایی کنید ما که تازه قبول شدیم(کارشناسی ارشد) باید دقیقا چیکار کنیم و به چه شکل عمل کنیم؟ اینجا هم مثل دانشگاه آزاد هرچی زودتر بری حق انتخاب بهتری داری یا فرقی نمیکنه ؟
ممنون

با سلام

ابتداعا طبق آموزش و روالی که از طرف خود پیام نور ارایه شده می باشد می بایست مدارک اصلی را ارسال کنید از طریق اینترنت سپس باید باتوجه به اطلاعات زیر اقدام کنید

اعلام زمان مراجعه حضوری پذیرفته شدگان کارشناسی و کارشناسی ارشد فراگیر 1391 (http://pnu-club.com/pnu.thread66536.html)

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
04-15-2012, 09:12 PM
باسلام
کسی نمیدونه حذف واضافه ورودی های فراگیر اسفند 90 چه تاریخی است ؟

باسلام

از تاریخ 23/1/91 تا تاریخ 5/2/91 برای ثبت نام و اصلاح ثبت نام فعال شود

روزگار خوش

Borna66
04-15-2012, 09:13 PM
سلام من از دانشجویان جدید الورود ارشد فراگیر هستم ثبت نام هم کردم . الان میخوام یکی از دروسم رو حذف کنم . قرار بود که سایت از تاریخ 23/1/91 تا تاریخ 5/2/91 برای ثبت نام و اصلاح ثبت نام فعال شود ولی من تا الان موفق به حذف درسم نشدم آیا امکان حذف درس برام ممکنه یا خیر؟با تشکر

با سلام
شاید در یک بازه زمانی و تاریخی مشخصی می توانید این کار را بکنید و باید اون موقع مراجعه کنید و این کار را بکنید

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
04-15-2012, 09:15 PM
سلام.تو دانشگاه ما زمان تشکیل کلاسهارو خیلی دیر اعلام کردن.یعنی 5شنبه غروب.رو سایت هم تاریخها رو نزده بودن ما هم مجبور شدیم جمعه بریم دانشگاه که از رو برد تاربخ تشکیل کلاسهامونو ببینیم.رفتیم اونجا و گفتن اینجا حوزه انتخاباتیه و نمیتونید برید برد رو نگاه کنید!خلاصه ما هم گفتیم شنبه صبح میایم میبینیم وبعدش حذف و اضافه میکنیم.ولی فرصت انتخاب واحد تا جمعه بود و تمدیدش هم نکردن...
بنازم به این همه نظم و انضباط در برنامه های پیام گور!:97:

با سلام

بله دانشگاه پیام نور همین طور هست و کاملا قابل درک هست حرفتون...

روزگار خوش