PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سقف تعداد واحد قبل اضافه وحذف در حذف واضافه

alpha2009
02-08-2012, 11:51 AM
تو زمان حذفف واضافه حداکثر چند واحد میشه حذف واضافه کرد ؟ 20 واحد میشه؟ یا محدودیت داره؟
نمیشه تو انتخاب واحد پیش نیاز رو رعایت نکرد؟ چون من تطبیق واحد دادم ولی هنوز جوابش نیومده..

sunyboy
02-08-2012, 11:56 AM
تو زمان حذفف واضافه حداکثر چند واحد میشه حذف واضافه کرد ؟ 20 واحد میشه؟ یا محدودیت داره؟
نمیشه تو انتخاب واحد پیش نیاز رو رعایت نکرد؟ چون من تطبیق واحد دادم ولی هنوز جوابش نیومده..

حداقل باید 12 تا 8 واحد نگه دارید. زیر اینا نمیشه حذف کرد خود سیستم گلستان موقع حذف و اضافه وقتی بیشتر از اون سقف مجاز اقدام به حذف دروس کنید پیغام میده و ارور میده که زیر ان نمیشه حذف کرد. باید پیش نیاز رو رعایت کنید وگرنه بعدا مشکلات جدی براتون پیش خواهد امد. تطبیق دروس یکم زمان بر هست ولی باید صبر کنید. تا جوابش بیاد

alpha2009
02-08-2012, 11:59 AM
پس به عنوان مثال میشه 12 واحد حذف و12 واحد دیگه اضافه کرد؟

sunyboy
02-08-2012, 12:05 PM
پس به عنوان مثال میشه 12 واحد حذف و12 واحد دیگه اضافه کرد؟

خیر عرض کردم شما مثلا 16 واحد برداشته باشید میتوانید تا حدی که سیستم گلستان ارور و پیغام نداده حذف کنید و بردارین نمیشه همه رو یکجا حذف کرد و برداشت ولی میتوانید یکی یکی حذف کنید و بجاش بردارین ولی یکجا همه رو حذف کنین و بردارین نمیشه باید یک درس رو حذف کنید اعمال کنید بعدش بجای یک درس جدید رو جایگزین کنید و همین طور تا اخر