PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریاضی مقدماتی

shingo1992
02-06-2012, 05:47 PM
سلام من سال اول ترم 2 مهندسی کامپیوتر هستم تو انتخال واحدم به جز ریاضی عمومی ریاضی مقدماتی یک و دو اومده می خواستم بدونم برداشتن اون واحدا اجباری هست چون تو چارت چیزی ازشون ننوشته؟

sunyboy
02-06-2012, 06:05 PM
سلام من سال اول ترم 2 مهندسی کامپیوتر هستم تو انتخال واحدم به جز ریاضی عمومی ریاضی مقدماتی یک و دو اومده می خواستم بدونم برداشتن اون واحدا اجباری هست چون تو چارت چیزی ازشون ننوشته؟

ریاضی مقدماتی مال کسانی هست که از فراگیر اومدن و پیش دانشگاهی ندارن!! بجای پیش دانشگاهی چند درس از جمله ریاضی مقدماتی رو باید پاس کنند.البته این طرح مال سال 86 بود به اسم چند بخشی بعدا جمع شد نمیدونم چرا توی لیست شما اضافه شده!! بهرحال فکر نمیکنم شامل شما بشه

shingo1992
02-06-2012, 06:21 PM
ممنون از پاسخ گویی سریعتون یه سوال دیگه من ریاضی عمومی 1 نتونستم برم امتحانش راهی نیست این ترم با ریاضی عمومی 2 همزمان وردارم؟

sunyboy
02-06-2012, 07:36 PM
ممنون از پاسخ گویی سریعتون یه سوال دیگه من ریاضی عمومی 1 نتونستم برم امتحانش راهی نیست این ترم با ریاضی عمومی 2 همزمان وردارم؟

نمیشه باهم بردارین