PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معدل کل با احتساب نمره مردودی است یا نه?

search
02-06-2012, 12:34 AM
با سلام و خدمت دوستان عزیز .یه سوال خدمت داشتم .میخواستم بدانم معدل کل در ترم آخر برای گرفتن 24 واحد درسی چند باید باشد و دیگر اینکه این معدل کل با احتساب نمره مردودی است یا نه .من ورودی سال 84 می باشم .نکته دیگر اینکه معدل کل که در سیستم گلستان زده شده بدون احتساب نمره مردودی است یا نه ؟با تشکر

pinkrainbow
02-06-2012, 01:10 AM
فکر میکنم معدل کل فقط از درسهای پاس شده هست
وباز هم فکر میکنم ترم آخر اگه با 24 واحد تموم میشید معدل ملاک نیست من حتی دیدم رعایت پیش نیاز هم برای ترم آخر انجام نمیگیره 1 نفر رو دیدم که تربیت بدنی 1 و 2 رو باهم گرفته بود باید به دانشگاه مراجعه کنید چون سیستم اجازه انتخاب واحد 24 تا رو فقط به معدلهای بالای 17 میده.

وسپینا
03-14-2012, 06:03 PM
باسلام خدمت دوستان گرامی من تازه در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و انتخاب واحد رو هم انجام دادم میخوام بدونم باید کتابها رو از حالا تهیه کنم یا اینکه بعداز عید که وارد دانشگاه شدم کتابهارو تهیه کنم یعنی از کی باید خودم رو برای امتحانات ترم دوم اماده کنم :26:

saeidking
03-14-2012, 10:58 PM
با سلام و خدمت دوستان عزیز .یه سوال خدمت داشتم .میخواستم بدانم معدل کل در ترم آخر برای گرفتن 24 واحد درسی چند باید باشد و دیگر اینکه این معدل کل با احتساب نمره مردودی است یا نه .من ورودی سال 84 می باشم .نکته دیگر اینکه معدل کل که در سیستم گلستان زده شده بدون احتساب نمره مردودی است یا نه ؟با تشکر

سلام,کمتر از 12 نباید باشه,یا به عبارتی وضعیت دانشجو در کل نباید مشروطی باشه(با اون مشروطی ترمی فرق داره ها),ورودی های 87 به قبل معدل کل در پایان بدون احتساب نمرات مردودی حساب میشه,اما برای شما که هنوز درستون تموم نشده اگر درس افتاده ای دارین که هنوز پاس نکردین,نمره اون درسا در معدل کل فعلی شما منظور شده و پس از قبولی اون درسا تاثیر مردودی ها از بین رفته و نمره قبولی تاثیرگذار میشه

saeidking
03-14-2012, 11:05 PM
باسلام خدمت دوستان گرامی من تازه در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و انتخاب واحد رو هم انجام دادم میخوام بدونم باید کتابها رو از حالا تهیه کنم یا اینکه بعداز عید که وارد دانشگاه شدم کتابهارو تهیه کنم یعنی از کی باید خودم رو برای امتحانات ترم دوم اماده کنم :26:

سلام

سعی کنین مثل بیشتر ماها دم امتحانی نباشین,چون برنامه فشرده درس خوندن خیلی آدم رو اذیت میکنه,حالا نمیگم از الان کنکوری بخونین!!اما سعی کنین حداقل تا قبل امتحان یه دور خوب کتاب ها رو خونده باشین,تا روزهای امتحان سریع تر کتاب رو بخونین.تهیه کتاب هم همین روزا برین دنبالش بهتره,هم میتونین از ترم بالایی ها بعضی کتاب ها رو بگیرین(این اصلا بد نیست,همکاری خیلی خوبه)بقیه رو هم از نمایندگی های فروش و بعضی کتابفروشی های شهر تهیه کنید,معمولا بیشتر دانشگاه ها همون اطرافش یه انتشاراتی دارن و نماینده مستقیم فروش هستن.یه کم به اطراف نگاه کنید پیدا میکنین,نگران تهیه کتاب نباشین,فقط نزارین مثل دوست من که شب امتحان بهم میگه سعید!,منبع فلان درس مون چی هست؟!!!:55:

909747156
03-15-2012, 11:00 AM
با عرض سلام و تبریک به مناسبت فرارسیدن سال جدید.دوست عزیز این بستگی به خودتون داره.اگه بچه ی درسخونی هستی از همین الان کتابها را تهیه کن والا میتونی شب امتحان تهیه کنی و شروع به مطالعه کنید.
موفق باشید(بسیمچی)