PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب واحد

hamed1362
02-01-2012, 03:31 PM
با سلام
ميخوستم بپرسم درس رياضي 1 و رياضي 2 را مي شود با هم در يك ترم انتخاب كرد؟

saeidking
02-01-2012, 04:24 PM
به شرط این که قبلا یک بار ریاضی 1 رو رد شده باشین یا دانشجوی ترم آخر باشین

argu
02-04-2012, 08:49 PM
سلام خسته نباشید ایا امکان دارد دانشجویی که ترم اخر هست بتواند28 واحد بردارد؟

مژگان
02-04-2012, 08:55 PM
سلام خسته نباشید ایا امکان دارد دانشجویی که ترم اخر هست بتواند28 واحد بردارد؟

تا جایی که می دونم نهایت 24 واحد اگه شما معدل بالایی دارید ومی تونید 24 واحد بردارید می تونید اون چهارواحد دیگه رو به شرط اینکه یه درس باشه بردارید.

argu
02-05-2012, 02:35 PM
سلام یکی از دوستان من این ترم می خواهد porojeبرداره اما درس شیوه ی ارائه مطالب علمی وفنی را پاس نکرده (این درس 5تا پیش نیاز داره که یکی از انها شیوه هست ) ولی به من گفت وقتی می خواستم انتخاب واحد کنم تو سایت گلستان نوشته بود این درس برای نظام شما فاقد پیش نیاز هست اگر برداره بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

مژگان
02-05-2012, 03:03 PM
سلام یکی از دوستان من این ترم می خواهد porojeبرداره اما درس شیوه ی ارائه مطالب علمی وفنی را پاس نکرده (این درس 5تا پیش نیاز داره که یکی از انها شیوه هست ) ولی به من گفت وقتی می خواستم انتخاب واحد کنم تو سایت گلستان نوشته بود این درس برای نظام شما فاقد پیش نیاز هست اگر برداره بعدا مشکلی پیش نمیاد؟

بهترین کار بجای مشورت با من وشما اینه که از مدیر گروه خودش سوال کنه .اینجوری خیالش راحت تره

vahidhell
02-08-2012, 01:21 AM
با سلام
من بعد از انتخاب رشته وقتي خواستم انتخاب رشتمو تاييد كنم با يه خطا مواجه شدم اونم اين بود كه ظرفيت پر است .خواستم ببينم جريان اين خطا چيه؟يعني من اين درسو بايد ترمه بعدي بردارم؟ اگه كه اين طور باشه اونوقت من يك ترم عقب ميافتم چون درسهاي اين ترمم پيشنياز ترمهاي بعده . لطفا راهنماييم كنيد.

با تشكر