PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خطاي كنترل شماره 58

azi 2
01-31-2012, 06:19 PM
:42:من وقتتي وارد قسمت ثبت نام ميشم خطا ميده كه زمان ثبت نام شما مشخص نيست .يعني چي؟ بايد چيكار كنم؟

sunyboy
01-31-2012, 08:36 PM
:42:من وقتتي وارد قسمت ثبت نام ميشم خطا ميده كه زمان ثبت نام شما مشخص نيست .يعني چي؟ بايد چيكار كنم؟

یعنی صبر کنید!! عجله نکنید وقت برای انتخاب واحد زیاده!! نگران نباشید!

mohsen100
05-10-2012, 07:00 PM
یعنی صبر کنید!! عجله نکنید وقت برای انتخاب واحد زیاده!! نگران نباشید!

سلام
سيستم من قبلا خطاي 58 ميداد اما الان كه براي حذف اضطراري مراجعه ميكنم نوشته ترم تحصيلي جهت شما وجود ندارد
البته شهريه يكي دو روزي هست كه پرداخت كردم.
لطفا كمك كنيد.

saeidking
05-11-2012, 08:45 PM
سلام
سيستم من قبلا خطاي 58 ميداد اما الان كه براي حذف اضطراري مراجعه ميكنم نوشته ترم تحصيلي جهت شما وجود ندارد
البته شهريه يكي دو روزي هست كه پرداخت كردم.
لطفا كمك كنيد.

سلام,به شهریه ربطی نداره,شما برین اول قسمت اطلاعات جامع,ببینین آخرین ردیف ترمی که مربوط به این نیم سال هست,روش کلیک کنید و مطمئن بشین درس هایی که این ترم گرفتین,سر جاش هست.اگر بود که مشکلی نیست و دوباره به حذف اضطراری سر بزنین,اگه درسا نبود,برین آموزش دانشگاه

mohsen100
05-12-2012, 07:58 AM
دستت درد نكنه. امروز مراجعه كردم درست شده بود.مشكل چن تا از دوستان ديگه هم بود.

sorosh68
09-21-2012, 09:18 AM
کسی دقیق میدونه خطای 58 چیه؟؟ من از دانشگاه دیگه مهمان گرفتم برا پیام نور

Borna66
09-21-2012, 01:16 PM
دستت درد نكنه. امروز مراجعه كردم درست شده بود.مشكل چن تا از دوستان ديگه هم بود.

کسی دقیق میدونه خطای 58 چیه؟؟ من از دانشگاه دیگه مهمان گرفتم برا پیام نور

با سلام
این خطا معمولا برای بعضی دانشجویان در سیستم گلستان رخ میده که به محض مشاهده باید به مسئول مرکز امورشی محل تحصیلتون اعلام گزارش کنند تا انها مشکل را برطرف کنند.

روزگار خوش

sorosh68
09-22-2012, 03:17 PM
سلام دوستان
ببینید دانشجوی دانشگاه دولتی هستم و به علت ارائه نشدن چن درس یه فرم مهمان گرفتم که این درس هارو تو پیام نور پاس کنم البته زمانی که اقدام کردم 28شهریور بود و انتخاب واحد تموم شده بود ولی فرم منو ثبت کردن بعد از اون وقتی رفتم سیستم گلستان، قسمت ثبت نام رو که میزدم میگفت شماره دانشجویی اشتباه است حالا اون مشکل رفع شده مینویسه خطای 58 زمان ثبت نام شما مشخص نیس
به دانشگاه مراجعه کردم میگن دست ما نیس
من چیکار کنم؟؟؟؟؟

saeidking
09-22-2012, 08:13 PM
سلام دوستان
ببینید دانشجوی دانشگاه دولتی هستم و به علت ارائه نشدن چن درس یه فرم مهمان گرفتم که این درس هارو تو پیام نور پاس کنم البته زمانی که اقدام کردم 28شهریور بود و انتخاب واحد تموم شده بود ولی فرم منو ثبت کردن بعد از اون وقتی رفتم سیستم گلستان، قسمت ثبت نام رو که میزدم میگفت شماره دانشجویی اشتباه است حالا اون مشکل رفع شده مینویسه خطای 58 زمان ثبت نام شما مشخص نیس
به دانشگاه مراجعه کردم میگن دست ما نیس
من چیکار کنم؟؟؟؟؟
سلام.این مشکل مربوط به اطلاع دهی مسئول ارشد رایانه هست,اینا یه سری زمان بندی برا کاراشون میزانرن(شما زمان بندی نخون!!!)که اعلام هم نمیکنن از قبیل سر فصل مشخص نیست محدوده زمانی مشخص نیست و از این قبیل.اگر میتونید وارد گلستان بشین یعنی مشکلی در روند مهمان بودن نیست,پس صبر کنین چند روز تا درست بشه