PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمره تستی درسم رو نزدند !!!چکار کنم

MOHSEN19X
01-27-2012, 06:59 PM
سلام من تاریخ 6 بهمن امتحان شبیه سازی دادم ولی الان که یک ماه ز امتحان گذشته نمره تستی این درسو برام نزاشتن در صوریکه نمره دوستانم رو وارد کرده اند . کد سری سوال هم 1 بود که زدم . حالا باید من چکار کنم ؟ کسی نمیدونه باید چکار کرد و چی میشه ؟؟؟

saeidking
01-27-2012, 07:05 PM
سلام من تاریخ 6 بهمن امتحان شبیه سازی دادم ولی الان که یک ماه ز امتحان گذشته نمره تستی این درسو برام نزاشتن در صوریکه نمره دوستانم رو وارد کرده اند . کد سری سوال هم 1 بود که زدم . حالا باید من چکار کنم ؟ کسی نمیدونه باید چکار کرد و چی میشه ؟؟؟

سلام,با توجه به این که نمره همکلاسی هاتون اومده,جهت پیگیری وضعیت پاسخ نامه تون به مسئول آموزش مراجعه کنین.البته نگران نباشین,اگه مشکلی پیش اومده بود بهتون اطلاع میدادن ولی با این حال خودتون پیگیرش باشین

MOHSEN19X
01-27-2012, 07:20 PM
با تشکر از شما

حا اگر مشکلی برای پاسخ نامه بوجود آمده باشه .چی میشه ؟ ممنون

saeidking
01-27-2012, 11:30 PM
با تشکر از شما

حا اگر مشکلی برای پاسخ نامه بوجود آمده باشه .چی میشه ؟ ممنون مثلا اگه بارکدش مخدوش شده باشه ,دستگاه تصحیح خطا میده و پاسخ نامه جدا میشه,و به صورت غیر مکانیزه تصحیح میشه,نگران نباشید,برین پیش مسئول آموزش تون