PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حداکثر طول دوره کارشناسی ارشد ؟

payam61
01-27-2012, 11:01 AM
سلام دوستان

من کارشناسی ارشد پیام نور میخونم ، مهندسی راه و ترابری ، ورودی 89 از طریق کنکور سراسری

حداکثر چند ترم فرصت دارم تا درسم رو تمام کنم ؟ از معافیت تحصیلی هم دارم استفاده می کنم

ضمنا پژوهش محور هستم

saeidking
01-27-2012, 06:47 PM
سلام دوستان

من کارشناسی ارشد پیام نور میخونم ، مهندسی راه و ترابری ، ورودی 89 از طریق کنکور سراسری

حداکثر چند ترم فرصت دارم تا درسم رو تمام کنم ؟ از معافیت تحصیلی هم دارم استفاده می کنم

ضمنا پژوهش محور هستم

به طور معمول 2 سال,اما با موافقت دانشگاه حداکثر تا سه نیمسال هم امکانش هست که به اون 2 سال اضافه بشه,یعنی 3/5

payam61
01-28-2012, 02:03 AM
این دو سال برای بنده که ورودی 89 هستم هم صدق می کند ؟ ( چون من سه سال شنیده بودم ) معافیت تحصیلی نظام وظیفه چی میشه ؟ مشکلی پیش نمی آید ؟

saeidking
01-28-2012, 02:01 PM
این دو سال برای بنده که ورودی 89 هستم هم صدق می کند ؟ ( چون من سه سال شنیده بودم ) معافیت تحصیلی نظام وظیفه چی میشه ؟ مشکلی پیش نمی آید ؟مدت معافیت تحصیلی برای کارشناسی ارشد ناپیوسته سه سال هست,من مدت معمول تحصیل در کارشناسی ارشد رو گفتم.مثلا کارشناسی مدت معافیتش 6 سال هست,ولی به طور معمول 4 ساله تموم میشه(از این نظر)