PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورودی 86 . انصراف از دانشگاه(مدرک کاردانی)

hamid_diablo
01-26-2012, 06:12 PM
سلام
من ورودی فراگیر سال 86 هستم.رشتم مهندسی نرم افزاره و پیش دانشگاهی هم نداشتم

تقریبا 2 سال رو برای پاس کردن درسهای پیش دانشگاهیی صرف کردم.الان 60 واحد پاس کردم.اما بعضی از درسها مثل ریاضی 1 و فیزیک 1 رو پاس نکردم

اگه این ترم 74 واحد پاس کنم میتونم انصراف بدم و مدرک کاردانی بگیرم؟

تا کی مهلت دارم درسم رو ادامه بدم.؟

اگه مثلا تا 1 سال دیگه 100 واحد پاس کردم و انصراف دادم میتونم تو یه دانشگاه دیگه و یا همین پیام نور بعد از سربازیم ثبت نام کنم و ادامشو بخونم؟یعنی 4 واحد باقی مونده رو؟

saeidking
01-26-2012, 08:22 PM
سلام
من ورودی فراگیر سال 86 هستم.رشتم مهندسی نرم افزاره و پیش دانشگاهی هم نداشتم

تقریبا 2 سال رو برای پاس کردن درسهای پیش دانشگاهیی صرف کردم.الان 60 واحد پاس کردم.اما بعضی از درسها مثل ریاضی 1 و فیزیک 1 رو پاس نکردم

اگه این ترم 74 واحد پاس کنم میتونم انصراف بدم و مدرک کاردانی بگیرم؟

تا کی مهلت دارم درسم رو ادامه بدم.؟

اگه مثلا تا 1 سال دیگه 100 واحد پاس کردم و انصراف دادم میتونم تو یه دانشگاه دیگه و یا همین پیام نور بعد از سربازیم ثبت نام کنم و ادامشو بخونم؟یعنی 4 واحد باقی مونده رو؟

در مورد مهندسی حدودا 75 واحد لازم هست مدرک کاردانی بدن,البته بستگی به نظر کارشناسان داره,اگه معافیت تحصیلی دارین 13 ترم میتونین بخونین(یه خبر هایی از کاهش مدت تحصیلی هست که هنوز قطعی نشده),به نظر من ادامه بدین,حیف هستش که انصراف بدین,هنوز وقت دارین.

hamid_diablo
01-26-2012, 11:28 PM
حالا اگه انصراف بدم میتونم ادامشو تو دانشگاه ازاد یا جای دیگه بخونم

م.م_ب
02-13-2012, 02:18 PM
حالا اگه انصراف بدم میتونم ادامشو تو دانشگاه ازاد یا جای دیگه بخونم

دوست عزیز جالبه من هم شرایط شما رو دارم یعنی دانشجوی مهندسی کامپیوتر ورودی بهمن86 هستم و تا حالا حدود 60تا پاس کردم. با این تفاوت که من از طریق کنکور سراسری اومدم.
بله می تونی بعدا ادامه بدی من هم دیگه از پیام نور خسته شدم و می خوام همین کارو بکنم ولی من دیگه فقط به دانشگاه سراسری فکر می کنم. این پیام نور با این سیستمش خیلی از جوون های مملکت رو از پویایی انداخته و به سردرگمی کشونده!
خدا رو چه دیدی شاید تو سربازی هم هردو هم خدمتی شدیم! البته من حدود یک سال دیگه باید بخونم تا به حدود 80واحد برسم.
اما توصیه من به شما اینه که: اولا لازمه این کار اینه که شما بخوای بعد از سربازی درس بخونی و کنکور ناپیوسته بدی که قبول بشی و الا اگه می خوای بری خدمت و بیای همین پیام نور، بهتره اصلا نری و تلاش کنی تا 2سال دیگه همین رو تموم کنی چون وقتی که انصراف بدی و دوباره بیای دردسرت بیشتره و گویا درس های زیر 12 رو معادل نمی کنن و دوباره باید پاسشون کنی. دوما چون گفته میشه برای کاردانی درس های خاصی رو باید گذروند برو بپرس ببین چه درس هایی مورد نیازه. (با توجه به اینکه شما یک سری درس های پایه ای مثل ریاضی 1 و فیزیک 1 رو پاس نکردی که باید در اسرع وقت بگذرونیشون.)
به هر حال برات آرزوی موفقیت می کنم.