PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گروه كامپيوتر و فناوري اطلاعات

Borna66
05-15-2009, 01:34 PM
پيشنهادات و انتقادات و نظرات مرتبط با بخش

بخش گروه كامپيوتر و فناوري اطلاعات

با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش نمونه سوالات بخش گروه كامپيوتر و فناوري اطلاعات داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديرتي باشگاه هميشه منتظره به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم.و خواهيم بود.

روزگار خوش همه دوستان

باتشكر:طه Borna66

Fahime.M
05-22-2009, 12:50 PM
فقط میتونم بگم بسیار بسیار ممنون...
امیدوارم شاگرداول باشید و موفق .:288::157:

Borna66
05-22-2009, 01:06 PM
فقط میتونم بگم بسیار بسیار ممنون...
امیدوارم شاگرداول باشید و موفق .:288::157:

با سلام.
اختيار داريد.خواهش ميكنم.
هدف ما خشنودي و رضايت شما از باشگاه هست :282:
باتشكر.طه
روزگار خوش

سوما
06-18-2009, 12:24 AM
سلام دوست عزیز ... به درخواستم(نمونه سوال هوش 88-87 ) جواب رد دادید چون کاربر فعال نبودم؟
تازه با این سایت آشنا شدم و الانم به نمونه سوال جدید هوش مصنوعی خیلی احتیاج دارم... نمیشه یه جوری کنار بیام

سوما
06-18-2009, 12:33 AM
:47:ppppppppplllllllzzzzzzzzzzzzz
nemone soale hosh masnoii87-88
:203:ghol midam harchi nemone soal daram befrestam baraton

sunyboy
06-18-2009, 09:42 AM
دوستان عزیز دانلود نمونه سوالات آزاد گردید!!

با احترام

Borna66
06-18-2009, 01:45 PM
:47:ppppppppplllllllzzzzzzzzzzzzz
nemone soale hosh masnoii87-88
:203:ghol midam harchi nemone soal daram befrestam baraton
با سلام
دوست عزيز خواهشا درخواست خود را در تاپيك درخواست نمونه سوال مطرح كنيد و حتما به صورت فارسي ذكر كنيد.و همچنين دقت كنيد جهت درخواست نمونه سوال مي بايست كاربر فعال باشيد.

روزگار خوش

arezoo1367
08-26-2009, 03:45 PM
ا تشكر فراوان از borna66

Borna66
08-26-2009, 03:53 PM
سلام دوست عزیز ... به درخواستم(نمونه سوال هوش 88-87 ) جواب رد دادید چون کاربر فعال نبودم؟
تازه با این سایت آشنا شدم و الانم به نمونه سوال جدید هوش مصنوعی خیلی احتیاج دارم... نمیشه یه جوری کنار بیام
با سلام
دوست عزيز همانظور كه اعلام شد.دانلود نمونه سوالات فعلا ازاد و رايگان هست.شما مي توانيد با مراجعه به تاپيك مربوطه نمونه سوال مدنظره خود را دانلود كنيد
روزگار خوش

Aerith
12-30-2009, 11:15 AM
آقا برنا خواهشا شما هم مثل ادمین فرمت نمونه سوالات رو pdf کنین! من بیش از 2 3 بار دانلود کردم بازم ارور میداد!!!!! اینجوری هم حجمش کمتر و وقت کمتری صرف میشه هم اینکه انقدر ارور هم نمیده!!!!

Borna66
12-30-2009, 12:09 PM
آقا برنا خواهشا شما هم مثل ادمین فرمت نمونه سوالات رو pdf کنین! من بیش از 2 3 بار دانلود کردم بازم ارور میداد!!!!! اینجوری هم حجمش کمتر و وقت کمتری صرف میشه هم اینکه انقدر ارور هم نمیده!!!!
با سلام
بيش از 95 درصد كاربران باشگاه با اين فرمت جاري نمونه سوالات مشكلي ندارند و براحتي دانلود مي كنند.
با اين حال چشم با بررسي بيشتر درصورت امكان فرمت نمونه سوالات هم عوض خواهد شد.

ممنون از ارايه ي نظرتون.

روزگار خوش

Aerith
12-30-2009, 03:52 PM
با اين حال چشم با بررسي بيشتر درصورت امكان فرمت نمونه سوالات هم عوض خواهد شد.

دیگه وقتی برای بررسی بیشتر نمونده که! من همه هم و غمم بخاطر مبانیه که اونم پس فردا امتحانشه! اگه میشه لااقل منبع دیگه ای رو معرفی کنین که نمونه سوالای جدید رو گذاشته!

iranian_geni
04-17-2010, 08:22 PM
یک سوال مهم:
چرا الان عرضه نمیکنید نمونه سوالات نیمسال دوم 88-89 و تابستان89 و نیمسال اول 89-90 مگه موجود نیست ؟ پس چرا عرضه نمیکنید؟ علتش چیه خیلی بهتره که زودتر داشته باشیم

Borna66
04-17-2010, 10:26 PM
دیگه وقتی برای بررسی بیشتر نمونده که! من همه هم و غمم بخاطر مبانیه که اونم پس فردا امتحانشه! اگه میشه لااقل منبع دیگه ای رو معرفی کنین که نمونه سوالای جدید رو گذاشته!

دوست عزيز تعداد نمونه سوالات زياد هم و بررسي ها هم مدتي طول مي كشه.براي همين خدمتتون عرض كردم اين طور.
ضمنا كاملترين منبع نمونه سوالات شك نكنيدهمين باشگاه هست.براي بدست اوردن ساير منابع مي تونيد از موتورهاي جستجو استفاده كنيد

یک سوال مهم:
چرا الان عرضه نمیکنید نمونه سوالات نیمسال دوم 88-89 و تابستان89 و نیمسال اول 89-90 مگه موجود نیست ؟ پس چرا عرضه نمیکنید؟ علتش چیه خیلی بهتره که زودتر داشته باشیم
دوست عزيز ابتداعا هرگنه نظر و انتقاد داريد در همين تاپيك مطرح كنيد نه جاي ديگر
انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گروه كامپيوتر و فناوري اطلاعات (http://pnu-club.com/pnu.thread6397.html)

خدمتتون عرض كنم كه درج نمونه سوالات ترم قبل به اين راحتي كه شما مي گوييد نيست.
كاري بست زمان گير هست و بايد تمامي نمونه سوالات براي تمامي رشته ها مهيا و اماده سازي شود و سپس در باشگاه درج مي شود.
اما در مورد اين كه چرا الان درج نمي شود.براي اين عرض كردم نمونه سوالات بصورت خام و نامرتب شده بدست ما مي رسد و مرتب سازي و آماده سازي ان مدتي طول مي كشد و و از طرفي در اين كه هم دست تنها هستيم براي همين خدمتتون عرض كرديم كه نمونه سوالات تا قبل از شروع امتحانات حتما در باشگاه درج مي شود اما اندكي بايد صبر كنيد تا نمونه سوالات آماده و در باشگاه درج شود و شما بطور رايگان ازشون استفاده كنيد:8:

ممنون از ارايه نظرتون:22:

موفق باشيد.روزگار خوش

iranian_geni
04-21-2010, 09:33 AM
لطفا مسئولین محترم باشگاه برای قرار دادن نمونه سوالات ترم قبل یک تاریخ معین تایید کنند

Borna66
04-21-2010, 01:35 PM
لطفا مسئولین محترم باشگاه برای قرار دادن نمونه سوالات ترم قبل یک تاریخ معین تایید کنند

با سلام
دوست عزيزم خواهشنا هر سوالي رو در جاي خودش مطرح كنيد تا سريعتر پاسخگو بايد.
جواب شما رو در پست بالا بطور كامل دادم.

ولي ما سعي مي كنيد تا نمونه سوالات را تا يك هفته قبل از شروع امتحاتان در باشگاه درج كنيم.

موفق باشيد
روزگار خوش

Rezaf
05-08-2010, 12:48 PM
Kheily mamnoon vagean ali bood vali age mishe soal haye salhaye gabl ro ham bezarid

Borna66
05-14-2010, 07:19 AM
kheily mamnoon vagean ali bood vali age mishe soal haye salhaye gabl ro ham bezarid

با سلام
ممنون دوست عزيز لطف داريد.
حتما اين كار رو مي كنيم.اما چون اين كار زمانبر هست مدتي طول مي كشد.ولي مطئن باشيد اين كار صورت مي گيرد اما در فواصل زماني مختلف.

بسيار ممنون از نظرتون و سعي كنيد دوست گلم از اين به بعد طبق قوانين باشگاه فارسي تاپيك كنيد.

موفق باشيد

روزگار خوش

elya tarlan
12-14-2010, 02:15 PM
با سلام
من نمی تونم سوالات دانلود شده را باز کنم
سوالات دانلود شده ا فرمت html دارند چرا؟
مشکل کجاست ؟ و من باید چه کا رکنم؟

با سپاس از کوشایتان در یاری رساندن به دانشجویان پیام نور

Borna66
12-15-2010, 12:19 AM
با سلام
من نمی تونم سوالات دانلود شده را باز کنم
سوالات دانلود شده ا فرمت html دارند چرا؟
مشکل کجاست ؟ و من باید چه کا رکنم؟

با سپاس از کوشایتان در یاری رساندن به دانشجویان پیام نور
با سلام
دوست گرامي به احتمال زياد مشكل شما از نسخه مروگر شما مي باشد كه شما از Internet Explorer 6 و يا پايين تر براي مشاهده باشگاه و دانلود نمونه سوالات كه اكثرا با فرمت PDF مي باشد با مشكل برخورد ديد.
چون باشگاه از تكنولوژي هاي جديد براي ايجاد و پيشتباني باشگاه استفاده كرده است بنابراين شما هم بهتر است از نسخه هاي بالاتر مثل 7 و يا 8 و يا 9 و.. مرورگر استفاده كنيد .
در حالت كلي براي استفاده بهتر و مناسب تر از باشگاه و امكانات ان توصيه مي كند از مروگر قدرتمند Mozilla Firefox استفاده كنيد.
اگر موردي ديگر بود مطرح كنيد
موفق باشيد
روزگار خوش

mri2599
04-19-2011, 10:40 AM
سلام.
دوست عزیز...
باز هم لینک های این تاپیک خرابه
http://pnu-club.com/pnu.thread30987.html
ممنون میشم بررسی کنید

Borna66
04-19-2011, 11:25 AM
سلام.
دوست عزیز...
باز هم لینک های این تاپیک خرابه
http://pnu-club.com/pnu.thread30987.html
ممنون میشم بررسی کنید

با سلام

مشکل نمونه سوال مربوطه رفع شده و برایش لینک کمکی هم درنظر گرفته شد.

دوستان از این به بعد ادامه نمونه سوالات مربوطه به این درس را در ادرس زیر استفاده کنید.

تحليل و طراحي شي گرا يا سيستم هاي شي گرا (http://pnu-club.com/pnu.thread6442.html)

نکته:
منیع دو درس متدلوژي ساخت و توليد سيستم هاي اطلاعاتي و تحليل و طراحي شي گرا يا سيستم هاي شي گرا (http://pnu-club.com/pnu.thread6442.html) یکی می باشد که همان متدتولوژی ساخت نرم افزار یا RUP می باشد فقط اسم درس ها فرق می کند.

موفق باشید

روزگار خوش

nike.pro
01-04-2012, 11:11 AM
لینک های نمونه سوال های مدیریت استراتپی آی تی همگی خرابه.لطفا پیگیری کنید

saberloty
01-08-2012, 10:39 PM
خيلي سايت خوبيه من تازه عضو شدم.فقط اگر بشه تمامي سوالات همراه با كليد تستي و سوالاتي كه پاسخنامه تشريحي دارند همراه با پاسخ نامه تشريحي بشه فكر كنم يكي از بزرگترين و بهترين سايت ها براي دانشجويان ميشه.چون بعضي از سوالات پاسخ نامه دارند بعضي ها ندارند.مرسي:46:

sunyboy
01-08-2012, 11:07 PM
خيلي سايت خوبيه من تازه عضو شدم.فقط اگر بشه تمامي سوالات همراه با كليد تستي و سوالاتي كه پاسخنامه تشريحي دارند همراه با پاسخ نامه تشريحي بشه فكر كنم يكي از بزرگترين و بهترين سايت ها براي دانشجويان ميشه.چون بعضي از سوالات پاسخ نامه دارند بعضي ها ندارند.مرسي:46:

ممنون نظر لطف شماست!! ما سعی میکنیم محیط باشگاه رو بر حسب نیاز کاربران و سلیقه انها بکنیم!! در مورد نمونه سوالات هم باید بگم چون کلید نمونه سوالات سری میباشد برای همین پیدا کردن و جمع اوری انها کاری دشوار است!! با این وجود چشم سعی میکنیم از این به بعد بیشتر این موضوع رو مد نظر داشته باشیم!

با احترام مدیریت باشگاه

diiimah
06-07-2012, 12:51 PM
با سلام اول بگم سایتتون خیلی باحاله فقط یه سوال رشته من مهندسی نرم افزار کامپیوتر راستش نمونه سوالات درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی 1 و ریاضی عمومی 1 توی نمونه سوالا(نیمسال اول 90-91) ندیدم حالا یا اشتباه از منه یا با یه اسم دیگه گذاشتین اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

mery1252
06-10-2012, 05:01 PM
:72:با سلام وخسته نباشید برنا جان من زمان زیادی جه دانلود این نمونه سوالات گذاشتم ولی پس از کلی تلاش وصرف وقت اکروبات ریدر خطا داد که فایلها خراب شد ه لطفاکمکم کنید من به نمونه سوالات مدار الکترونیکی نیاز دارم منتظرم لطفا اونها رو به میلم بفرستید انشالا دعای خیرم بدرقه راهتان هست:72::72:

mery1252
06-10-2012, 05:04 PM
راستی ایمیلم :72::72:mery1252@yahoo.com

sunyboy
06-10-2012, 05:54 PM
:72:با سلام وخسته نباشید برنا جان من زمان زیادی جه دانلود این نمونه سوالات گذاشتم ولی پس از کلی تلاش وصرف وقت اکروبات ریدر خطا داد که فایلها خراب شد ه لطفاکمکم کنید من به نمونه سوالات مدار الکترونیکی نیاز دارم منتظرم لطفا اونها رو به میلم بفرستید انشالا دعای خیرم بدرقه راهتان هست:72::72:

نمونه سوالات هیچ مشکلی ندارن و قبلا تست شده اند مشکل باید از نرم افزاری که باهاش کای میکنید باشه این نرم افزار رو دانلود کنید و با ان باز کنید

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم 2400 كيلوبايت (http://pnu-club.com/file/Sumatra_PDF_1.8.4272_Portable--www.pnu-club.com.zip)

موفق باشید

mery1252
06-10-2012, 08:16 PM
نمونه سوالات هیچ مشکلی ندارن و قبلا تست شده اند مشکل باید از نرم افزاری که باهاش کای میکنید باشه این نرم افزار رو دانلود کنید و با ان باز کنید

دانلود نرم افزار PDF Reader به حجم 2400 كيلوبايت (http://pnu-club.com/file/Sumatra_PDF_1.8.4272_Portable--www.pnu-club.com.zip)

موفق باشید

سلام برنا جان من نرم افزارتون رو دانلود کردم با اون هم موفق نشدم کنم مثل اینکه خرابه

sunyboy
06-10-2012, 08:49 PM
سلام برنا جان من نرم افزارتون رو دانلود کردم با اون هم موفق نشدم کنم مثل اینکه خرابه

من برنا نیستم!! کدوم نمونه سوال رو با ان دانلود کردین و میگین خرابه ادرس دقیق رو بدین بنده چک کنم.

ameneh.1980
06-17-2012, 01:06 AM
با تشکر فراوان از شما مدیران زحمتکش باشگاه واقعا ممنونم!:74:
فقط خواهش می کنم کلید نیمسال اول 90-91 رو هم با تمام سختی که میدونم براتون داره
تو سایت بذارید. مخصوصا پایگاه داده ها و هوش مصنوعی باز هم خسته نباشید:26::26:

sunyboy
06-17-2012, 01:27 AM

دوست عزیز فعلا این کار ممکن نیست انشاالله در اینده نزدیک حتما اینکارو خواهیم کرد

موفق باشید

شلیرIT
12-28-2012, 06:23 PM
سلام خسته نباشید..خیلی خیلی ممنون که اینقد زحمت میکشید.ولی به نظرم سایتتون خیلی شلوغه آدم توش گم میشه خیلی نامرتبه:26:

rezabulonjak
01-17-2013, 10:54 PM
اصلن نمی شه دانلود کردش لینک دانلود نداره

rezabulonjak
01-17-2013, 10:56 PM
دانلود نمی شود

Borna66
01-18-2013, 01:57 AM
سلام خسته نباشید..خیلی خیلی ممنون که اینقد زحمت میکشید.ولی به نظرم سایتتون خیلی شلوغه آدم توش گم میشه خیلی نامرتبه:26:

با سلام

دوست گرامی ما اندازه ممکن سعی کردیم کارکردن با بخش نمونه سوالات ساده باشه فقط باید دقت داشته باشید

مثلا هر بخش نمونه سوالات که بصورت رشته مرتب بندی شده تاپیکی با عنوان زیر هست

ليست كليه ي مجموعه نمونه سوالات بخش گروه كامپيوتر و فناوري اطلاعات (http://www.pnu-club.com/pnu.thread6394.html)
خب توی این تاپیک لیست دروسی که برایش نمونه سوال درج شده قرار داده شده که با کلیک بر روی هر عنوان درس وارد محل قرار گیری نمونه سوال می شوید و براحتی می توانید نمونه سوالات را از بخش ضمیمه هر پست دریافت کنید.... دیگه از این راحت تر نمیشه!!!

من متوجه منظوره شما نمی شم که کجای کار گیج کننده هست!! فقط باید یادبگیریم که هرچیزی را می خواهیم بدست بیاوریم اندکی تلاش کنیم برایش نکنه که سریع اگر پدا نکردیم هم سوال و یا درخواست بدیم نه این که عیب و ارادای بی منظق ازش بگیرم در صورتی که از هیچی خبر نداریم.

در هر حال ممنون از ارایه نظراتون

روزگار خوش

Borna66
01-18-2013, 02:00 AM
اصلن نمی شه دانلود کردش لینک دانلود نداره

دانلود نمی شود

با سلام

دوستان گرامی دقیق بگید چطور دانلود نمیشه و یا ادرس صفحه ای که دانلود نمیشه به قول شما را بدید بررسی و چک کنیم در اولین فرصت..

نمونه سوالات مختلف در باشگاه از بخش ضمیمه هر پست در تاپیک ها که براساس درس ها مرتب شده قابل دریافت و دانلود می باشد براحتی

روزگار خوش

Borna66
01-18-2013, 02:04 AM

از این برنامه استفاده کنید و قطعا مشکلی ندارد

برای اجرای نمونه سوالات باید از یک نرم افزار PDF خوان استفاده کنید اگر ندارید از لینک زیر دریافت کنید

با سلام اول بگم سایتتون خیلی باحاله فقط یه سوال رشته من مهندسی نرم افزار کامپیوتر راستش نمونه سوالات درس مبانی کامپیوتر و برنامه سازی 1 و ریاضی عمومی 1 توی نمونه سوالا(نیمسال اول 90-91) ندیدم حالا یا اشتباه از منه یا با یه اسم دیگه گذاشتین اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

با سلام

دوست گرامی از این ادرس استفاده کنید و بعضی نمونه سوالات در این تاپیک می باشد
دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 90-91 رشته علوم کامیپوتر مقطع کارشناسی پیام نور+ پاسخنامه (http://www.pnu-club.com/pnu.thread71048.html)
و اگر هم دیگر نباشد کلا نمونه سوال ان درس برای ان ترم منتشر نشده است که ما تهیه کنیم در باشگاه درج کنیم

روزگار خوش

Borna66
01-18-2013, 02:06 AM

راستی ایمیلم :72::72:mery1252@yahoo.com

با سلام

از این برنامه استفاده کنید و قطعا مشکلی ندارد

برای اجرای نمونه سوالات باید از یک نرم افزار PDF خوان استفاده کنید اگر ندارید از لینک زیر دریافت کنید

و امکان ارسال به ایمیل طبق قوانین اجرایی باشگاه غیرمجاز بود و امکان پذیر ینست

روزگار خوش

Borna66
01-18-2013, 02:09 AM

با سلام

خواهش لطف دارید

چشم دوست گرامی این کار در بخش پاسخ نامه و کلیدهای نمونه سوالات انجام شده و قابل استفاده می باشد

روزگار خوش