PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاريخ اعلام نتايج فراگير نوبت 23 بهمن ماه !!!؟ و تاريخ اقدام به ثبت نام !؟!؟!!؟!؟!؟

Faragir_90
01-21-2012, 01:35 PM
با سلام
من براي فراگير نوبت 23 ثبت نام كرده بودم و جمعه 30 دي با كمك خدا امتحانشم به خوبي انجام دادم فق اين برام سواله كه كسي نميدونه دقيقا چندم اعلام نتيج ميشه و كي بايد اقدام به ثبت نام كنيم ؟!
چون من سربازم و هم اينكه بعد از پذيرش چي كار بايد كنم كه برام معافيت تحصيلي صادر كنن
تاريخ اعلام نتايج فراگير نوبت 23 بهمن ماه !!!؟ و تاريخ اقدام به ثبت نام !؟!؟!!؟!؟!؟ و من نميخوام همزمان با سربازي تحصيل كنم ميخوام كه برام معافيت تحصيلي صادر كنن تا با خيال راحت درسامو بخونم.

اگر كسي اطلاعي داره منو راهنمايي كنه
با تشكر :72:

sunyboy
01-21-2012, 02:11 PM
با سلام
من براي فراگير نوبت 23 ثبت نام كرده بودم و جمعه 30 دي با كمك خدا امتحانشم به خوبي انجام دادم فق اين برام سواله كه كسي نميدونه دقيقا چندم اعلام نتيج ميشه و كي بايد اقدام به ثبت نام كنيم ؟!
چون من سربازم و هم اينكه بعد از پذيرش چي كار بايد كنم كه برام معافيت تحصيلي صادر كنن
تاريخ اعلام نتايج فراگير نوبت 23 بهمن ماه !!!؟ و تاريخ اقدام به ثبت نام !؟!؟!!؟!؟!؟ و من نميخوام همزمان با سربازي تحصيل كنم ميخوام كه برام معافيت تحصيلي صادر كنن تا با خيال راحت درسامو بخونم.

اگر كسي اطلاعي داره منو راهنمايي كنه
با تشكر :72:

نتایج نهایی آزمون دوره‌های مختلف فراگیر پیام نور در هشتم اسفند ماه ۱۳۹۰ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی ‌SANJESH (http://www.sanjesh.org) اعلام خواهد شد

لینک کامل خبر

http://pnu-club.com/pnu.thread63912.html

Faragir_90
01-21-2012, 04:31 PM
يعني وقتي هشتم اسفند اعلام ميشه از همون هشتم اسفند هم ميشه اقدام به ثبت نام كرد ؟ يا اون موقع اعلام ميكنن و و بعد تاريخ ثبت نام هم ميشه يه تاريخ ديگه ؟! حالا اقدامات لازم در هنگام ثبت نام براي معافيت تحصيلي رو ميدونيد چجوريه ؟ خود دانشگاه اقدام ميكنه يا من بايد نامه اي چيزي براي اونا از محل خدمتم بيارم !؟!؟

saeidking
01-21-2012, 06:31 PM
يعني وقتي هشتم اسفند اعلام ميشه از همون هشتم اسفند هم ميشه اقدام به ثبت نام كرد ؟ يا اون موقع اعلام ميكنن و و بعد تاريخ ثبت نام هم ميشه يه تاريخ ديگه ؟! حالا اقدامات لازم در هنگام ثبت نام براي معافيت تحصيلي رو ميدونيد چجوريه ؟ خود دانشگاه اقدام ميكنه يا من بايد نامه اي چيزي براي اونا از محل خدمتم بيارم !؟!؟

همون موقع که نتایج اعلام شد که ثبت نام انجام نیشه!,معمولا یک هفته ای طول میکشه که مرکز اسامی رو به واحد ها بفرسته,احتمالا امسال ثبت نامش غیر حضوری هست و از طریق سیستم گلستان انجام میشه,زیاد عجله نکنین.در ضمن تحصیل همزمان به خدمت هم منتفی شده دیگه,هرچی سربازی کردین منظور میشه,بعد تحصیلات ادامش رو انجام میدین,نامه میده دانشگاه و میرین نظام وظیفه و ترخیص میشین

شما هر وقت قبول شدین,هر دانشگاهی که پذیرفته شدین,باید از آموزش همونجا پیگیری کاراتون باشین.

Lord.Hamed
01-22-2012, 05:21 PM
سلام

ترم جدید 24 بهمن شروع میشه و اگر نتایج 8 اسفند ماه اعلام بشه ، پس چه زمانی برای شروع ترم خواهد بود ؟

پس باید تا مهر ماه برای ترم جدید صبر کرد ؟

saeidking
01-23-2012, 01:21 AM
سلام

ترم جدید 24 بهمن شروع میشه و اگر نتایج 8 اسفند ماه اعلام بشه ، پس چه زمانی برای شروع ترم خواهد بود ؟

پس باید تا مهر ماه برای ترم جدید صبر کرد ؟

سلام.

--------------------------
پست قبلی ام رو اصلاح کنم:زمان ثبت نام توسط دانشگاه پیام نور اعلام خواهد شد,هر موقع اعلام شد,اطلاع رسانی میکنیم.

Faragir_90
01-23-2012, 12:54 PM
سلام.

--------------------------
پست قبلی ام رو اصلاح کنم:زمان ثبت نام توسط دانشگاه پیام نور اعلام خواهد شد,هر موقع اعلام شد,اطلاع رسانی میکنیم.
سلام
دوستهاي من ميگفتن كه پارسال ثبت نام پيام نور اينترنتي شده بود يعني حالا امسال هم همينجوره ؟!
يعني من بايد گواهي اشتغال به خدمتو اسكن كنم و با باقي مدارك اونو به صورت اينتزنتي وارد كنم ؟! اصلا روالش چجوريه ؟!؟!؟
يه سوا ديگه اگه پيام نور بخواد اينقدر ثبت نامشو كش بده اين كنكور كه براي نيمه ي دوم امسال بود به صورت رسمي ميره براي مهر سال بعد كه !!!!!! :39:
يا حداقل اواخر اسفند ديگه ثبت نام ميشيم!!! دوستم هميشه به من ميگفت : ((اينجا پيام نور است))
حالا من به جملش رسيدم :55:

saeidking
01-23-2012, 01:21 PM
سلام
دوستهاي من ميگفتن كه پارسال ثبت نام پيام نور اينترنتي شده بود يعني حالا امسال هم همينجوره ؟!
يعني من بايد گواهي اشتغال به خدمتو اسكن كنم و با باقي مدارك اونو به صورت اينتزنتي وارد كنم ؟! اصلا روالش چجوريه ؟!؟!؟
يه سوا ديگه اگه پيام نور بخواد اينقدر ثبت نامشو كش بده اين كنكور كه براي نيمه ي دوم امسال بود به صورت رسمي ميره براي مهر سال بعد كه !!!!!! :39:
يا حداقل اواخر اسفند ديگه ثبت نام ميشيم!!! دوستم هميشه به من ميگفت : ((اينجا پيام نور است))
حالا من به جملش رسيدم :55:

احتمالا اینترنتی هست ثبت نام.در کل پیام نور با همه مشکلاتش از بعضی دانشگاه ها بهتره,همیشه آدم رو با شرایط جدیدی روبرو میکنه:39:

dayana
02-20-2012, 09:33 AM
خدا کنه نگرانی ماها بی مورد باشه

از یکی از اساتید پیام نور که وضعیتم رو واسش شرح دادم گفت از لحاظ قانونی چنین چیزی امکان نداره که دانش پذیر تبدیل وضعیت به دانشجو بشه و یک ترم بیکار بمونه

که اگه چنین اتفاقی بیفته عملا یک ترم مرخصی اجباری و همگانی به تمام پذیرفته شدگان جدید داده میشه که از لحاظ عملی چنین چیزی امکان نداره

بعدشم گفتن که پیام نور برای هر درسی کلا شش جلسه کلاس میذاره در نتیجه حتی اگه قبل از عید هم کلاسی برگزار نشه مشکلی پیش نمیاد

اگه کسی درسخون باشه توی سه ماه می تونه به راحتی درساشو بخونه