PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بد شانسي من

محمدجان
01-16-2012, 12:36 AM
آخر من اين فوق ديپلم رو امسال نميتونم بگيرم
مطمئنم

همه چيز به هم ريختس
وضع مالي بد و بي پولي
بي خونگي
بدبختي
بد شانسي
نكبت
بي ماشين
مجردي
بدهكاري

همش مثل آوار رو سرم خراب شده

تو اين دنيا خيري به ما نرسيد

ttrasn
01-16-2012, 10:38 AM
خب حالا با اینا چیکار کنیم؟جمله بسازیم؟:42::39:

saeidking
01-16-2012, 11:09 AM
آخر من اين فوق ديپلم رو امسال نميتونم بگيرم
مطمئنم

همه چيز به هم ريختس
وضع مالي بد و بي پولي
بي خونگي
بدبختي
بد شانسي
نكبت
بي ماشين
مجردي
بدهكاري

همش مثل آوار رو سرم خراب شده

پ ن پ فکر کردی خوشبخت میشی؟!!

شوخی کردم,هیچ کدوم از اینا که گفتی,بد بختی نیست.اسمش مشکلات هست,خیلی کمتر از تو و بیشتر از تو اینا رو دارن,سعی کن و حل کن:36:

محمدجان
01-22-2012, 06:29 PM
خب حالا با اینا چیکار کنیم؟جمله بسازیم؟:42::39:

اگه ميتوني جمله بساز

محمدجان
02-07-2012, 03:01 AM
من از درس 2 واحدي اخلاق اسلامي 100 درصد ميافتم هيچ چي بلد نبودم بيشترش رو اشتباه زدم
اينم به بدبختي هام اضافه ميكنم

ستاره ی سهیل 10
02-07-2012, 09:46 AM
این تفکر شما که دنبال بدبختی میگردی و تو زندگی نیمه ی خالی لیوان رو میبینی باعث میشه بیشتر بدبختی و مشکل به سراغت بیاد
پیشنهاد میکنم سی دی "راز" رو بگیری و نگاه کنی میتونه بهت تو بهتر کردن اوضاع زندگی کمک کنه.

به جای اینکه از بدبختیات بگی از چیزای مثبت و مفیدی که داری بگو . شاید خیلیها حسرت شرایط تورو بخورند.
به قول معروف انرژی مثبت به خودت و به محیط بده. الگوهای فکری خودت رو عوض کن.
یادت باشه ،تو همانی، که می اندیشی... :72:

negar92
02-07-2012, 10:37 AM
همه پیام نوریا اینجورین ولی نا امید نیستن

از راز استفاده کن

همین!

alilopi
03-15-2012, 10:25 PM
:55:وای شما چقدر سخت به زندگی نگاه میکنی.ولی خدارو شکر کن که سلامتی خیلی از این مسائلی که گفتی بیشتر افراد دارن من کسانی رو میشناسم که اوضاشون بدتره ولی دوست خوب بدون که این نیز بگذرد پس خودت یه جوری برنامه ریزی کن پیام نوری هستی پس یه جایی میتونی یه کار کوچیک پیدا کنی نگو کار نیست که:167:حتما که نباید درامدش خیلی زیاد باشه هر چند کم باشه یه گوشه ای از مشکلات رو حل میکنه در ضمن دیگه هم با این جور مطالب انرژی منفی رو توی کلوپ سرازیر نکن.هر چی به زندگیت منفی نگاه کنی 10 برابر اوضاعت بدتر میشه. چرا همش میگی اینو ندارم اونو ندارم؟؟؟ چرا یه کم فکر نمیکنی که چیا داری؟فکر نکنی من نفسم از جای گرم بلند میشه نه این طور نیست