PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میتونم فوق دیپلم بگیرم؟

inkor
01-07-2012, 11:38 AM
سلام دوستان خسته نباشین من ترم 14 هستم یعنی بعد از 12 ترم 2 ترم هم بهم سنوات دادن این ترم هم که نرفتم امتحانات تا حالا هم کلا 112 واحد پاس کردم
می خواستم بدونم به من مدرک فوق دیپلم میدن یا معادلش رو در ضمن معدل توش ذکر میشه یا نه و با مدرک فوق دیپلم به سربازی میرم ؟

sunyboy
01-07-2012, 12:01 PM
بله اگر درخواست بدین فوق دیپلم میدن

معدل هم ذکر میشه اگر کل معدل شما زیر 12 باشه بهتون معادل میدن و کلمه هم در مدرک ذکر میشه!!! وقتی مدرک داشته باشید معلومه که میتونین با همان مدرک به سربازی هم برین

موفق باشید

inkor
01-07-2012, 02:02 PM
بله اگر درخواست بدین فوق دیپلم میدن

معدل هم ذکر میشه اگر کل معدل شما زیر 12 باشه بهتون معادل میدن و کلمه هم در مدرک ذکر میشه!!! وقتی مدرک داشته باشید معلومه که میتونین با همان مدرک به سربازی هم برین

موفق باشید

ممنون از اینکه جواب دادین فقط یه سوال داشتم منظورتون از معدل کل معدل من تا این ترمه یا که معدل واحدهایی که برای فوق دیپلم قبول میکنن در ضمن تکلیف واحدهای غیبت کردم چیه؟

sunyboy
01-07-2012, 03:07 PM
ممنون از اینکه جواب دادین فقط یه سوال داشتم منظورتون از معدل کل معدل من تا این ترمه یا که معدل واحدهایی که برای فوق دیپلم قبول میکنن در ضمن تکلیف واحدهای غیبت کردم چیه؟

معدل کل را میتوانید با مراجعه به سایت گلستان ببینید. معدل درسهایی که برای فوق دیپلم قبول میکنن رو محسابه میکنند!! درسهایی که در امتحان پایان ترم شرکت نکردین بصورت اتوماتیک حذف اضطراری میشن و نمره صفر در نظر گرفته نمیشن!!

inkor
01-07-2012, 03:19 PM
معدل کل را میتوانید با مراجعه به سایت گلستان ببینید. معدل درسهایی که برای فوق دیپلم قبول میکنن رو محسابه میکنند!! درسهایی که در امتحان پایان ترم شرکت نکردین بصورت اتوماتیک حذف اضطراری میشن و نمره صفر در نظر گرفته نمیشن!!

میدونید کدوم درسهارو برای فوق دیپلم قبول میکنن؟ در ضمن من باید انصراف بدم یا خودشون مدرک میدن اخه دیگه باید برم سربازی؟

sunyboy
01-07-2012, 03:38 PM
میدونید کدوم درسهارو برای فوق دیپلم قبول میکنن؟ در ضمن من باید انصراف بدم یا خودشون مدرک میدن اخه دیگه باید برم سربازی؟

خیر باید از مسئول رشته تون سوال کنید! باید انصراف بدین!!