PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در محاسبه نمره پایان ترم (سوال خیلی هاست )

nazilas2010
01-05-2012, 11:39 AM
سلام
من توی یه درس عملی رشته روانشناسی کارشناسی طرح تجمیع این ترم که ۲ واحد بود ۱ واحد عملی ۱واحد تئوری در واحد عملیش من نمرم رو استاد داده ۱۸ تئوریشم میانترمش ۶ از ۶ ثبت شده
اگه من برم سر جلسه ۱ بشم از ۱۴ ایا با ۶ میانترمم جمع میزنند میشه : (۶+۱) + ۱۸ = ۲۵ ؟
۲۵/۲ = ۱۲.۵ ؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اگه سر جلسه تستی از ۱۴ نمره ۱ هم بشم نمره میانترمم رو باهاش جمع میزنند و در مجموع میشم ۱۲.۵ ؟؟؟؟؟؟
یا نه باید یه حد نصاب نمره ای رو از تستی بگیریم که میان ترم باهاش جمع بشه ؟؟؟؟؟
تورو خدا کسی که قطعیت میدونه بگه
دارم از استرس میمیرم بخدا

Borna66
01-05-2012, 02:51 PM
سلام
من توی یه درس عملی رشته روانشناسی کارشناسی طرح تجمیع این ترم که ۲ واحد بود ۱ واحد عملی ۱واحد تئوری در واحد عملیش من نمرم رو استاد داده ۱۸ تئوریشم میانترمش ۶ از ۶ ثبت شده
اگه من برم سر جلسه ۱ بشم از ۱۴ ایا با ۶ میانترمم جمع میزنند میشه : (۶+۱) + ۱۸ = ۲۵ ؟
۲۵/۲ = ۱۲.۵ ؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی اگه سر جلسه تستی از ۱۴ نمره ۱ هم بشم نمره میانترمم رو باهاش جمع میزنند و در مجموع میشم ۱۲.۵ ؟؟؟؟؟؟
یا نه باید یه حد نصاب نمره ای رو از تستی بگیریم که میان ترم باهاش جمع بشه ؟؟؟؟؟
تورو خدا کسی که قطعیت میدونه بگه
دارم از استرس میمیرم بخدا

با سلام

اولا با کمی جستجو ساده و دقت بیشتر می تونستید جواب پاسختون را بگیرید.

طریقه محاسبه نمرات میان ترم و پایان ترم دانشگاه پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread55594.html)

اما در این گونه درس ها که ترکیبی از واحد عملی و تئوری هست و هر واحد بطور مجزا حساب می شود و در نهایتا نمره نهایی هر واحد باهم جمع و تقسیم بر دو می شود.

برنابراین واحد ئئوری درستون ربطی به واحد عملی ندارد و بطور مجزا حساب می شود فقط در انتها نمرات نهایی هر واحد نتئوری و عملی باهم جمع می شود. بنابراین شما باید در امتحان پایان ترم واحد تئوری هم شرکت کنید و حدنصاب قبولی در همان واحد تئوری را بصورت مجزا کسب کنید

موفق باشید

روزگار خوش

nazilas2010
01-06-2012, 01:43 AM
اگه یکی مثل من که مثال زدم تئوریش بشه 7 عملیش 18 اونوقت مثلا تئوری بیفته اما عملی قبول شه و در مجموع تئوری عملی هم قبول شه اونوقت چی میشه ؟؟؟ میندازنش یا قبولش میکنن اقای برنا ؟