PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گرایش تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور

sunyboy
12-29-2011, 12:31 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش نمونه سوالات بخش گرایش تربیت بدنی در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديرتي باشگاه هميشه منتظر به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم.و خواهيم بود.

قرمز66
10-23-2013, 04:28 PM
سلام من قبلا هم عضو سایت شما بودم ولی مدتی نبودم از سایت شما استفاده نکردم اما الان دوباره عضو شدم ومی خواست نمونه سوالات تربیت بدنی کارشناسی ارشد ودانلود کنم که متاسفانه این امکان وجود نداره.تکلیف ماچیست که به سوالات احتیاج داریم وشماانهارو محدود کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

sunyboy
10-23-2013, 04:44 PM
سلام من قبلا هم عضو سایت شما بودم ولی مدتی نبودم از سایت شما استفاده نکردم اما الان دوباره عضو شدم ومی خواست نمونه سوالات تربیت بدنی کارشناسی ارشد ودانلود کنم که متاسفانه این امکان وجود نداره.تکلیف ماچیست که به سوالات احتیاج داریم وشماانهارو محدود کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

هیچ محدودیتی وجود نداره همه نمونه سوالات باشگاه کاملا رایگان است.
مشکلتان را دقیق توضیح دهید تا راهنمایی کنیم و مشکل برطرف شود

با احترام مدیریت باشگاه

AFarzaneh
06-10-2014, 08:00 PM
باسلام نیاز فوری به سوالات تستی کارشناسی ارشد درس علم تمرین رشته فیزیولوژی کاربردی ورزش باکد درس 121529120دارم.لطفا برایم پیدا کنید.ممنون

sunyboy
06-10-2014, 08:21 PM
باسلام نیاز فوری به سوالات تستی کارشناسی ارشد درس علم تمرین رشته فیزیولوژی کاربردی ورزش باکد درس 121529120دارم.لطفا برایم پیدا کنید.ممنون

متاسفانه موجودی نداریم:36:

r123
12-22-2015, 10:37 PM
سلام فردا صبح امتحان درس روش تحقیق را دارم. لطفا اگه امکان داره نمونه سوال را برایم پیدا کنید.