PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفاً راهنمایی کنید: کارشناسی یا معادل کارشناسی؟!

tania
12-28-2011, 04:36 PM
سلام
من برای اینکه معدلم پایین نیاید تا یکی دوترم پیش واحدهای کمی برمی داشتم
گذشته از آن هم دوسال پیش به دلیلی مجبور شدم یک ترم مرخصی تحصیلی بگیرم
ولی در پروفایلم درسیستم گلستان ثبت شده"مرخصی تحصیلی با احتساب سنوات!"
منظورش اینه که اینم جزو ترمهای پاس شده برایم رد می شه؟

بدبختانه به تازگی شنیدم که دانشجوها اگه بیشتر ازسقف ترم خاصی (دقیقاً نمی دانم 12یا 14 واحد؟) واحدها را بگذرانند به آنها مدرک کارشناسی اعطا نمی شود و مدرک معادل به دانشجو داده می شود!!!
اگر اینطور باشد پس تکلیف کسانی که برای مثال 2 ترم مجبور به گرفتن مرخصی شدند چه می شود؟
یا کسانی که برای داشتن معدل خوب و موثر واحدهای کمی را برداشتندچی؟
تمام زحمات و پول و وقت و سالهایی که به امید داشتن مدرک کارشناسی معتبرهزینه کردند به باد می ره؟؟

Borna66
12-28-2011, 08:51 PM
با سلام
با سلام

باتوجه به اخبارو هم چنین تجربه هایی بنده در این زمینه تمام موارد ذکر شده در مورد خودتون شایعه که توسط دیگران گفته می شود, اگر هم شابعه نیست لطف یک منبعی معتبری مبتی برای گفته های در مورد معدل کارشناسی ارایه بدید:77:
به نظره من توجه نکنید به این مواد شایعه در صورتی که مننبع اخبار معتیر یا اینکه بطور مستقیم و حضوری این موارد را مطمنئن شدید دنبال راه حل باشید:109:
همچین اصلا توی پیام نور مدرک معادل کارشناسی اصلا وجود ندارد البته مدرک معادل کاردانی وجود دارد :170:

روزگار خوش:72: