PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمونه سوالات نمونه سوالات گرایش زیست شناسی مقطع کارشناسی ارشد پیام نور توسط كاربران

sunyboy
12-24-2011, 11:28 PM
سلام خدمت دوستان و كاربران عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد نمونه سوالات مدنظر خود را كه مرتبط با گرایش زیست شناسی مقطع کارشناسی ارشد پیام نور در اينجا درخواست كنيد.

اما قبل از اين كنار حتما نكات زير را مطالعه و حتما رعايت كنيد

نكات مهم:

1-فقط كاربران عضو ویزه باشگاه مي توانند در اين تاپيك و بخش درخواست نمونه سوالات امتحاني مدنظر خود را مطرح كنند.

2- قبل از ارسال درخواست نمونه سوال امتحاني خود ،بررسي كنيد كه آيا اين نمونه سوالات درخواستي تان در باشگاه وجود دارد يا نه(اين كار با يك جستجوي ساده و سريع در اين بخش امكان پذير هست) در صورت عدم وجود حتما درخواست خود را مطرح كنند!

3- در هنگام درخواست نمونه سوال مدنظر خود در اين تاپيك ،حتما جزيياتي از آن درخواست مثل نام درس و رشته ي تحصيلي و سال تحصيلي نمونه سوال مدنظر را مطرح كنند.در غير اين صورت نسبت به ان درخواست ترتيب اثري داده نميشود.

4- در هنگام درخواست نمونه سوال مدنظر خود در اين تاپيك ،حتما درخواست نمونه سوال امتحاني مرتبط با بخش نمونه سوال باشد، در غير اين صورت نسبت به ان درخواست ترتيب اثري داده نميشود.

5-هر كاربر فعال در هر درخواست مجاز به درخواست يك و نهايتا دو درخواست نمونه سوال مي باشد.تا حق ديگر كاربران در اين تاپيك ضايع نشود.

6- از ارسال هر گونه پست و مطلب نامربوط با اين بخش و مغاير با قوانين باشگاه جدا خودداري كنيد.

motavalli
05-05-2012, 11:40 PM
با سلام
من به نمونه سوالات پروتیین و اسید های نوکلییک - آنزیمولوزی - در گرایش بیوشیمی نیاز دارم
در صورت امکان لطف کنید برام بفرستید
خیلی متشکرم

مریم قاسمی
05-21-2012, 12:09 AM
با سلام
من به سوالات درس تشریح مهره داران و درس زیست تکاملی نیاز دارم
در صورت امکان برای من ایمیل کنید
با تشکر

sunyboy
05-21-2012, 12:50 AM
با سلام
من به سوالات درس تشریح مهره داران و درس زیست تکاملی نیاز دارم
در صورت امکان برای من ایمیل کنید
با تشکر

http://pnu-club.com/pnu.thread60125.html

sunyboy
05-21-2012, 12:51 AM
با سلام
من به نمونه سوالات پروتیین و اسید های نوکلییک - آنزیمولوزی - در گرایش بیوشیمی نیاز دارم
در صورت امکان لطف کنید برام بفرستید
خیلی متشکرم

http://pnu-club.com/pnu.thread60103.html

طباطبایی
05-25-2012, 03:36 PM
لطفا نمونه سووالات درس گونه وگونه زایی رشته زیست شناسی کارشناسی ارشد را برایم ایمیل کنید متشکرم

VOJOODI
05-28-2012, 11:12 AM
با سلام وخسته نباشید
لطفا نمونه سوالات درس پروتین و اسید نوکلیک و بیوشیمی کروماتین وکنترل متابولیسم و آنزیمولوژی چند ترم اخیر را برام بفرستید .
باتشکر فراوان از زحمات دلسوزانه شما دوستان:74:

VOJOODI
05-28-2012, 11:16 AM
با سلام
لطفا یک لینک مجزا برای دانلود نمونه سوالات رشته زیست شناسی گرایش بیوشیمی برای سهولت به دسترسی به منابع سوالات ترمی و آزمون ورودی ارشد بگذارید .
با سپاس فراوان از زحمات بیدریغ شما

sunyboy
05-28-2012, 11:17 AM
با سلام وخسته نباشید
لطفا نمونه سوالات درس پروتین و اسید نوکلیک و بیوشیمی کروماتین وکنترل متابولیسم و آنزیمولوژی چند ترم اخیر را برام بفرستید .
باتشکر فراوان از زحمات دلسوزانه شما دوستان:74:

امکان فرستادن نمونه سوال میسر نیست! در حال اماده سازی نمونه سوالات مقطع کارشناسی ارشد هستیم به محض اماده شدن در باشگاه درج خواهند شد.

موفق باشید

reza536
06-07-2012, 09:36 PM
باتشكر از شما
من درخواست سوالات درس تاكسونومي جديد مقطع كارشناسي ارشد رشته علوم گياهي را دارم
باتشكر

sunyboy
06-08-2012, 12:44 AM
باتشكر از شما
من درخواست سوالات درس تاكسونومي جديد مقطع كارشناسي ارشد رشته علوم گياهي را دارم
باتشكر

http://pnu-club.com/pnu.thread60124.html

elhaaaam
06-13-2012, 01:34 PM
سلام من نمونه سوال درس هورمون و روشهای بیوشیمی- بیوفیزیک کارشناسی ارشد بیوشیمی لازم دارم لطفا برایم ارسال کنید

sunyboy
06-13-2012, 02:11 PM
سلام من نمونه سوال درس هورمون و روشهای بیوشیمی- بیوفیزیک کارشناسی ارشد بیوشیمی لازم دارم لطفا برایم ارسال کنید

متاسفانه این نمونه سوال رو نداریم

آرینو
10-26-2012, 01:47 PM
سلام سوالات کشت بافت -رشدنمو پیشرفته -میکروسکوپ الکترونی-گیاهان دارویی و سمی (آموزش محور) ارشد زیست گیاهی خواستم . با تشکر یوسفی

ش-م
10-31-2012, 02:21 PM
تشکر از نمونه سوال قبلی که برایم ارسال کردید لطفا " از کتابهای 1- روش تحقیق در علوم زیستی از دکتر میبدی و 2- بوم شناسی و مدیریت حیات وحش از دکتر منصور مصداقی 3- شالوده آمایش سرزمین از دکتر مجید مخدوم 4- مناطق حفاظت شده ایران از هنریک مجنونیان برایم ارسال فرمائید با تشکر فراوان از حمات شما :104:

asra00
11-11-2012, 04:32 PM
باسلام وخسته نباشید خدمت شما
من نمونه سوالات درس کنترل متابولیسم و آنزیمولوژی را از چند ترم اخیر رو میخام لطفا برام ایمیل کنید.با تشکر از لطف شما:209:

الهه طلا
11-24-2012, 02:56 PM
با سلام لطفا سوالات درس امار پیشرفته در زیست شناسی و درس زیست شناسی تکوینی جانوری رو برام ایمیل کنید:79:
با تشکر:72:

فرح زعیم
12-03-2012, 10:43 PM
باسلام
نمونه سوال درس"آمار واحتمال پیشرفته در زیست شناسی "گرایش زیست شناسی جانوری مقطع کارشناسی ارشد نیمسال اول 91-90 را برایم ارسال کنید
با تشکر

آییش
12-08-2012, 04:08 PM
سلام ممنون از این سایتی که راه اندازی کردید. من نمونه سوالات کنکور فراگیر پئام نور رشته منابع طبیعی گرایش محیط زیست را درخواست دارم.ممنون مئشم ایمیل کنین.

smf911
02-19-2013, 01:23 PM
با سلام لطفا نمونه سوالات مباحثي ويژه در بيوتكنولوزي ( سوالات پايان ترمرا برايم اي ميل كنيد

Borna66
02-19-2013, 02:54 PM
باسلام وخسته نباشید خدمت شما
من نمونه سوالات درس کنترل متابولیسم و آنزیمولوژی را از چند ترم اخیر رو میخام لطفا برام ایمیل کنید.با تشکر از لطف شما:209:

با سلام لطفا سوالات درس امار پیشرفته در زیست شناسی و درس زیست شناسی تکوینی جانوری رو برام ایمیل کنید:79:
با تشکر:72:

باسلام
نمونه سوال درس"آمار واحتمال پیشرفته در زیست شناسی "گرایش زیست شناسی جانوری مقطع کارشناسی ارشد نیمسال اول 91-90 را برایم ارسال کنید
با تشکر

سلام ممنون از این سایتی که راه اندازی کردید. من نمونه سوالات کنکور فراگیر پئام نور رشته منابع طبیعی گرایش محیط زیست را درخواست دارم.ممنون مئشم ایمیل کنین.

با سلام لطفا نمونه سوالات مباحثي ويژه در بيوتكنولوزي ( سوالات پايان ترمرا برايم اي ميل كنيد

با سلام
دوست گرامی نمونه سوالات بخش ارشد بزودی در حال تکمیل سازی هست و قطعا وقتی اماده درج شود در باشگاه اطلاع رسانی می شود

روزگار خوش

smf911
03-11-2013, 03:14 PM
در جواب كليه درخواست كنندگان نمونه سوال گفته شده است كه بزودي در سايت قرارداده مي شود . اين بزودي كي فرا مي رسد ترمي گذشت و ترم جديدي اغاز شد لطفا تاريخ دقيقي را اعلام فرماييد

sepidsara
12-17-2013, 10:07 PM
با سلام نمونه سوالات درسهای گرده شناسی و متابولیسم پوششهای گیاهی و اکولوژی پوششهای گیاهی و تاکسونومی جدید راا در مقطع کارشناسی ارشد زیست گیاهی گرایش تکوین میخواهم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

sunyboy
12-18-2013, 12:36 AM
با سلام نمونه سوالات درسهای گرده شناسی و متابولیسم پوششهای گیاهی و اکولوژی پوششهای گیاهی و تاکسونومی جدید راا در مقطع کارشناسی ارشد زیست گیاهی گرایش تکوین میخواهم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

بزودی نمونه سوالات جدید ارشد با پاسخنامه با قیمت بسیار مناسب در فروشگاه نمونه سوالات پیام نور درج خواهد شد کمی صبر کنید.

ادرس فروشگاه

http://pdfstore.ir

salam70
04-26-2014, 11:20 AM
سلام من نمونه سوالات رشته میکروبیولوژی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رو میخواستم ممنون میشم اگه کمکم کنین:26:

sunyboy
04-26-2014, 12:03 PM
سلام من نمونه سوالات رشته میکروبیولوژی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد رو میخواستم ممنون میشم اگه کمکم کنین:26:

متاسفانه دانشگاه آزاد رو نداریم ما فعلا فقط برای پیام نوری ها رو داریم:36: