PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گرایش زیست شناسی در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور

sunyboy
12-24-2011, 11:27 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش نمونه سوالات بخش گرایش زیست شناسی در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديرتي باشگاه هميشه منتظر به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم.و خواهيم بود.

nyl
01-31-2012, 10:29 AM
سلام دوستان سوالات امتحانات این ترم واقعا بد بود نمیشه گفت سخت بود خیلی بد طرح شده بود حتی سوالات کنکور را این طور طرح نمیکنند .برای مثال نمیشد فهمید سوالات درس زبان تخصصی واقعا چی بود من که فکر میکنم بیشتر بیو شیمی به زبان انگلیسی بود و هیچ واژه و کلمه تخصصی نیاز نداشت که بلد باشی کافی بود چرخه گلیکولیز را حفظ میکردی . یعنی که حدف از این درس سنجش مهارت شخص برای خواندن و فهم دروس به زبان انگلیسی نبوده میخواستند بدونند بیوشیمی که 10 سال پیش پاس کردیم بلد هستیم یا نه نمره ای که 10 سال پیش گرفتیم حقمون بوده یا کیلویی نمره گرفتیم .
در عوض طراح سوالات بیوسیستماتیک و گونه زایی تلافی کار زبان تخصصی را در اورده بودند و امتحان زبان تخصصی گرفته بودند در حد اقای مایر نه من و شما :26:

elhaaaam
06-13-2012, 01:45 PM
سلام میشه منو راهنمایی کنید چطور میتونم نمونه سوال دانلود کنم از این سایت هرچی میزنم میگه امکانش فقط برای کاربر ویژه یا فعال هست خب چطور میشه کاربر فعال یا ویژه شد تا بتونی ازش استفاده کنی

sunyboy
06-13-2012, 02:08 PM
سلام میشه منو راهنمایی کنید چطور میتونم نمونه سوال دانلود کنم از این سایت هرچی میزنم میگه امکانش فقط برای کاربر ویژه یا فعال هست خب چطور میشه کاربر فعال یا ویژه شد تا بتونی ازش استفاده کنی

http://pnu-club.com/pnu.thread21687.html