PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمونه سوالات نمونه سوالات گرایش روان شناسی مقطع کارشناسی ارشد پیام نور توسط كاربران

sunyboy
12-24-2011, 09:37 PM
سلام خدمت دوستان و كاربران عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد نمونه سوالات مدنظر خود را كه مرتبط با گرایش روان شناسی مقطع کارشناسی ارشد پیام نور در اينجا درخواست كنيد.

اما قبل از اين كنار حتما نكات زير را مطالعه و حتما رعايت كنيد

نكات مهم:

1-فقط كاربران عضو ویزه باشگاه مي توانند در اين تاپيك و بخش درخواست نمونه سوالات امتحاني مدنظر خود را مطرح كنند.

2- قبل از ارسال درخواست نمونه سوال امتحاني خود ،بررسي كنيد كه آيا اين نمونه سوالات درخواستي تان در باشگاه وجود دارد يا نه(اين كار با يك جستجوي ساده و سريع در اين بخش امكان پذير هست) در صورت عدم وجود حتما درخواست خود را مطرح كنند!

3- در هنگام درخواست نمونه سوال مدنظر خود در اين تاپيك ،حتما جزيياتي از آن درخواست مثل نام درس و رشته ي تحصيلي و سال تحصيلي نمونه سوال مدنظر را مطرح كنند.در غير اين صورت نسبت به ان درخواست ترتيب اثري داده نميشود.

4- در هنگام درخواست نمونه سوال مدنظر خود در اين تاپيك ،حتما درخواست نمونه سوال امتحاني مرتبط با بخش نمونه سوال باشد، در غير اين صورت نسبت به ان درخواست ترتيب اثري داده نميشود.

5-هر كاربر فعال در هر درخواست مجاز به درخواست يك و نهايتا دو درخواست نمونه سوال مي باشد.تا حق ديگر كاربران در اين تاپيك ضايع نشود.

6- از ارسال هر گونه پست و مطلب نامربوط با اين بخش و مغاير با قوانين باشگاه جدا خودداري كنيد.

sanaphd
01-13-2012, 08:00 PM
درخواست نمونه سوال درس تغیر رفتار

mahnaz64
02-02-2012, 12:17 PM
من كه هيچي سر در نياوردم از اين سايت!:164:

daneshpazhuh
02-08-2012, 10:52 AM
حق داري خب
اينجا چجوري ميشه از نمونه سوالات استفاده كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟من كه نتونستم نمونه سوالي ببينم.همش لينكهايي كه بهم مربوطن و هيچ كدوم آخرش به خود نمونه سوال ختم نميشن:42:

sunyboy
02-08-2012, 11:26 AM
حق داري خب
اينجا چجوري ميشه از نمونه سوالات استفاده كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟من كه نتونستم نمونه سوالي ببينم.همش لينكهايي كه بهم مربوطن و هيچ كدوم آخرش به خود نمونه سوال ختم نميشن:42:

خیلی راحته از شما بعیده!! در مقطع کارشناسی ارشد هستین بلد نستین یک نمونه سوال دانلود کنین خیلی راحته به صفحه اصلی تالار برین

نمونه سوالات گرایش روان شناسی (کارشناسی ارشد) (http://pnu-club.com/pnu.1357.html)

بعدش درس مورد نظر را پیدا کنید با کلیک روی ان وارد درس مورد نظر بشین بعدش یکم پایین بیاین زیر گزینه دانلود لینک نمونه سوال هست روی ان کلیک کنید تا دانلود شود بعد از دانلود شدن با یک نرم افزاری که بتونه پی دی اف ها رو بخونه فایل رو باز کنید و استفاده کنید به همین راحتی:36:

sunyboy
02-08-2012, 11:27 AM

به دوست دیگر راهنمایی کردم اونو مطالعه کنید

محمدزارع
03-06-2012, 02:03 PM
سلام من عضو سایت شدم امانمی تونم سوالات رو دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید:170:

sunyboy
03-06-2012, 03:47 PM
سلام من عضو سایت شدم امانمی تونم سوالات رو دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید:170:

مشکل شما چیه باید کامل توضیح بدین تا راهنمایی بشه

قدیریان
04-16-2012, 09:23 AM
حق داري خب

من هم با شما موافق هستم نمونه سئوالات کجا هستند

Borna66
04-16-2012, 01:37 PM
حق داري خب

من هم با شما موافق هستم نمونه سئوالات کجا هستند

با سلام
کافی هست با انتخاب بخش و رشته مدنظر در تالار نمونه سولات سپس با مراجعه به تاپیک یا موضوع نمونه سوالات مدنظره مثلا
مجموعه نمونه سوالات شخصیت ( نظریه ها و مفاهیم ) -گرایش روان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور (http://pnu-club.com/pnu.thread60097.html)
سپی با مطالعه دقیق و با دقت می توانید نمونه سوالات مربوطه را از بخش ضمیمه دانلود و استفاده کنند

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg http://pnu-club.com/images/BlueSteel/misc/paperclip.png فایل های ضمیمه

البته مقدار و تعداد نمونه سوالات در این مقطع ارشد هنوز کامل نیست و ما هم چون در حال اماده سازی هستیم و اط طرفی دست تنها هستیم مدتی طول می کشد ولی حتما در اسرع وقت نمونه سوالات ارشد در مقاطع و رشته های مختلف درج و اطلاع رسانی می شود.

موفق باشید

روزگار خوش

mohamadsaleh
06-07-2012, 06:22 PM
با سلام خدمت مدیر عزیز خدا قوت
من یه نمونه سوال رو از سایت شما دانلود کنم خواستم تشکر کنم از شما
من خیلی دنبال نمونه سوال درس روشهای اماری پیشرفته(عنوان کتاب:استنباط آماری در روانشناسی و علوم تربیتی) رشته روانشناسی در مقطع ارشد پیام نور(تستی باشد چون الان سوالات این درس رو تستی می دهند)هستم. ممنون می شوم اگر در سایت قرار دهید چون امتحان اون هم نزدیکه.
به شما سر خواهم زد.
بدرود...

sunyboy
06-07-2012, 09:24 PM
با سلام خدمت مدیر عزیز خدا قوت
من یه نمونه سوال رو از سایت شما دانلود کنم خواستم تشکر کنم از شما
من خیلی دنبال نمونه سوال درس روشهای اماری پیشرفته(عنوان کتاب:استنباط آماری در روانشناسی و علوم تربیتی) رشته روانشناسی در مقطع ارشد پیام نور(تستی باشد چون الان سوالات این درس رو تستی می دهند)هستم. ممنون می شوم اگر در سایت قرار دهید چون امتحان اون هم نزدیکه.
به شما سر خواهم زد.
بدرود...

فعلا موجودی نداریم انشاالله در ترم های اتی دستمان رسید حتما در باشگاه درج میکنیم

با احترام مدیریت باشگاه

آرشین
12-07-2012, 04:29 PM
:79::79::79:
حق داري خب

دادی
12-05-2013, 04:09 PM
salam age kasi midune chejuri mishe soal downlod kard be manam bege, chun vaghean nemishe..

sunyboy
12-05-2013, 09:12 PM
salam age kasi midune chejuri mishe soal downlod kard be manam bege, chun vaghean nemishe..

طبق قوانین باشگاه باید فارسی تایپ کنید!!!

بفرمایید اگر بالای سایت رو نگاه میکردین اموزش استفاده از نمونه سوالات را گذاشتیم

آموزش چگونگي دانلود و استفاده نمونه سوالات باشگاه (http://pnu-club.com/showthread.php?21687-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%D9%88-%D9%83%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%8A-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%DA%AF%D9%8A-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87)

fereshte nab
12-29-2013, 08:25 PM
سایت فوق الاده اشغال و بیخودیه

O M I D
12-29-2013, 08:29 PM
سایت فوق الاده اشغال و بیخودیه

این شخصیت و ادب شماست که دچار مشکله