PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیبت در امتحانات پیام نور

hamidfa
12-24-2011, 11:36 AM
سلام دوستان من یه سوال دارم قبلا این طوری بود که اگه سر امتحان یک درس نمی رفتیم صفر نمی دادن و حذف می شد می خواستم بدونم این قانون این ترم هم اجرا می شه یا صفر می دن ممنون .

mohsen100
12-24-2011, 12:25 PM
اين ترم هم اجرا ميشه.يعني صفر نميدن

saeidking
12-24-2011, 04:42 PM
سلام دوستان من یه سوال دارم قبلا این طوری بود که اگه سر امتحان یک درس نمی رفتیم صفر نمی دادن و حذف می شد می خواستم بدونم این قانون این ترم هم اجرا می شه یا صفر می دن ممنون .

سلام
آره اجرا میشه

البته اگه کمتر از 24 واحد کسی داشته باشه و به موجب همین قانون یه درسی که پیشنیازه,هم نیاز کرده باشه,اگه توی یه درسی غیبت کنه حتما باید گواهی پزشکی بیاره

hamidfa
12-24-2011, 04:59 PM
می شه بیش تر توضیح بدید من کلا 12 واحد داشتم و حالا 2 تا عمومی رو امتحان نمی دم قانونی که شما گفتید شامل حال من نمی شه درسته ؟

argu
12-25-2011, 02:29 PM
سلام خسته نباشید. من دانشجوی پیام نور هستم. من دو ترم پیش درس معماری کامپیوتررا برداشتم اما این درس را افتادم ترم بعد درس معماری رابا دروس سیستم عامل و شبکه های کامپوتری 1 همنیاز کردم اما دوباره معماری را افتادم اما دو درس دیگر را پاس کردم من این ترم دروس معماری و شبکه2 واصول مهندسی اینترنت را برداشتم می خواستم ببینم ایا می تونم درس معماری حذف پزشکی کنم یا خیر؟ لطفا هرچه سریتر پاسخ من را بدهید. با تشکر

javad jan
03-10-2013, 03:00 PM
اگر در امتحانات پایان ترم پیام نور غیبت کنید چه اتفاقی می افتد ؟ سوالی که شاید برای بسیاری از دانشجویان پیام نور پیش آمده باشد

غیبت در امتحانات پایان ترم پیام نور همانند حذف اضطراری می باشد و به نحوی درس حذف می شود. نمره ای در کار نیست و صفر نخواهید گرفت.در واقع در سیستم گلستان پیام نور فقط جلوی آن درس نوشته می شود “غایب در امتحان” ! پس در معدل ترم و معدل کل تاثیری ندارد. حتی دانشجویانی که نمره میان ترم از درسی دارند اگر در امتحان پایان ترم آن شرکت نکنند درس حذف می شود.غیبت در امتحان تاثیری در رابطه با موضوع سقف حداقل واحد ندارد بنابراین دانشجوی پیام نور می تواند یک یا همه دروس را در امتحان غیبت کند هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد و نیاز به گواهی پزشکی نیست.در حال حاضر سیستم گلستان پیام نور به نحوی تنظیم شده است که معدل ترم دانشجو را براساس دروسی که در امتحان پایان ترم شرکت کرده باشد،اعلام می کند چه یک یا چند درس باشد.فراموش نکنید غیبت در امتحان،دانشجو را از پرداخت شهریه آن معاف نمی کند ! و ملزم به پرداخت شهریه می باشد.این مطلب برای کلیه مقاطع صدق می کند.در آخر در یک جمله می توان گفت:غیبت در امتحان مساوی با حذف درس!