PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پاتوق پرشورها ( فقط تراکتوریا بیان تو! )

Arvin_w
12-24-2011, 01:34 AM
در این تاپیک می تونید تمام اتفاقات تیم تراکتور رو زیر نظر داشته باشید و در مورد آن ها بحث کنید.

یل یاتار توفان یاتار یاتماز تیراختور بایراقی

Arvin_w
12-24-2011, 01:54 AM
عقیل اعتمادی:
حضور پرتعداد هواداران تراکتور برای من جالب بود.

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

دروازه بان ایرانی الاصل و جدید تیم تراکتورسازی تبریز با بیان اینکه از فوتبال ایران شناخت چندانی ندارد، گفت: یکی از دلایل پیوستن من به تیم تراکتورسازی تبریز، داشتن هواداران پرتعداد این تیم بود.
عقیل اعتمادی پس از عقد قرارداد رسمی با تیم تراکتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: من همواره دوست داشتم تا در فوتبال ایران بازی کنم و علاوه بر آن، من عاشق ایران هستم و آرزو دارم تا روزی بتوانم در تیم ملی کشورم بازی کنم.
وی ادامه داد: البته من شناخت زیادی از فوتبال ایران ندارم و تنها چند بازی تیم ملی را از طریق تلویزیون تماشا کرده ام.
این دروازه بان ۲۴ ساله که سه فصل گذشته را با تیم “اف سی گرونینگن” در لیگ برتر هلند سپری کرده، در پاسخ به این سئوال که چرا تیم تراکتورسازی را برای ادامه فوتبال خود انتخاب کرده است، تصریح کرد: پس از مذاکراتی که باشگاه تراکتورسازی با من داشت، من چند فیلم از بازیهای این تیم را دیدم و نکته ای که به نظرم خیلی جالب آمد، حضور پرتعداد هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه بود.
وی افزود: پرهوادار بودن تیم تراکتورسازی در تصمیم من مبنی بر پیوستن به این تیم نقش زیادی داشت و امیدوارم بتوانم بازیهای خوبی برای این هواداران انجام دهم.
اعتمادی در خصوص سایر پیشنهاداتی که تیمهای ایرانی برای جذب او ارائه داده بودند، یادآور شد: من دو فصل پیش از دو تیم ایرانی پیشنهاد داشتم اما چون هنوز با تیم گرونینگن قرارداد داشتم، نمی توانستم به ایران بیایم.
وی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی امید هلند را نیز در کارنامه دارد، در خاتمه گفت: همانطور که گفتم، من از روی علاقه خودم به فوتبال ایران و همچنین با مشاهده شور و اشتیاق هواداران تراکتورسازی به این تیم پیوستم و امیدوارم بتوانم با بازیهای خوب خود، باعث موفقیت تیم و شادی هواداران شوم.
گفتنی است عقیل اعتمادی دروازه بان ایرانی الاصلی است که در لیگ برتر هلند علاوه بر تیم گرونینگن، در تیم “هیرنوین” نیز بازی کرده است.

Arvin_w
12-24-2011, 01:57 AM
تراکتور ۳:۳۰ با مداد جمعه به استانبول پرواز می کند.

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1281.jpg

تراکتور سازان که طبق برنامه قبلی از روز چهار شنبه باید تمرینات خود را در تبریز آغاز می کردند بدلیل لغو پرواز های فرودگاه تبریز در قبل از ظهردیروز تعدادی از بازیکنان وکادر فنی نتوانستند خود را به تبریز برسانند لذا تمرینات این تیم تعطیل شد صبح امروز تنها جلسه تمرینی این تیم با تمامی نفرات در تبریز انجام گرفت تا کاروان این تیم بعد از ظهر را برای بستن چمدانهای خود فرصت داشته باشد ، مسافران آنا لیای ترکیه که در ۷۰ کیلومتری آنتالیا قرار دارد باید ساعت ۲ بامداد روز جمعه (امشب ) در فرودگاه تبریز حاضر باشند تا با پرواز ساعت ۵/۳ تبریز را به مقصد استانبول ترک کنند واز این شهر راهی محل اردو شوند اردوی یک هفته ای تراکتور سازان در ترکیه که با اما واگر های همراه بود در دقیقه نود قطعی شد وبا توجه به شرایط آب وهوای شهر تبریز که مدت هاست دردمای زیر صفر قرار دارد عملا امکان تمرین را در بعضی روز ها ندارد وبا توجه به دو بازی برگشت این تیم در شهرقم در مقابل صبا وشاهین در هفته سوم در بوشهر این اردو می تواند از نظر آب هوای و هماهنگی بیشتر برای نیم فصل دوم مفید واقع شود همچنین دو سه بازیکن خارجی هم قرار است در محل اردو برای انجام تست حاضر شوند .

تراکتور کلوبی (هواداران تراکتور سازی) (http://www.tractor-redclub.com)

Arvin_w
12-24-2011, 02:10 AM
تراکتورسازان به ترکیه رسیدند..

(http://www.bluewaters.com.tr/new/web/default.asp)
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg (http://www.bluewaters.com.tr/new/web/default.asp)
(http://www.bluewaters.com.tr/new/web/default.asp)

تراکتورسازان که ساعت ۴:۳۰ بامداد جمعه راهی ترکیه شده بودند بعد از حدود ۱۲ ساعت حوالی ساعت ۱۲:۳۰ به وقت محلی به محل استقرار خود در نزدیکی شهر آنتالیا رسیدند. بعد از استقرار و صرف نهار جلسه ای میان سرمربی و کادر فنی برگزار گردید تا برنامه یک هفته ای تراکتورسازان به صورت کامل تعیین گردد. تیم تراکتورسازی در هتل BlueWaters مستقر گردیده است و هم اکنون دمای هوا ۱۰ درجه سانتیگراد بالای صفر و به همراه بارش باران می باشد.
تراکتورسازان برنامه خود را از بعد از ظهر امروز آغاز خواهند نمود.
http://www.tractor-redclub.com/

Arvin_w
12-24-2011, 01:39 PM
/ابراهيمي:‌ اصلي‌ترين رقيب ما استقلال استشماره خبر : 34676
با مشكل مالي دست و پنجه نرم مي‌كنيم

مينا عابدي
90: محمد ابراهيمي، هافبك شيرازي تراكتورسازي تبريز بازي‌هاي خوبي را در طول نيم فصل از خود به نمايش گذاشت. او سه گل در كارنامه خود از اين فصل ثبت كرده است و هر بار هم كه شادي ويژه‌اي را انجام داد. با او گفت و گويي را انجام داديم كه كه در ادامه مي‌خوانيد:‌
90: تراكتور نيم فصل اول با 29 امتياز رده چهارم را به خود اختصاص داد نظرت در اين خصوص چيست؟
ما مي‌توانستيم امتيازاتي بيشتر از اين داشته باشيم اما خب خوب با بدشانسي‌هايي كه آورديم نتوانستيم به جايگاه واقعي خود برسيم. ما در ابتداي ليگ رده اول بوديم اما بعد از اين رده را از دست داده‌ايم و براي گرفتن آن تلاش كرديم اما متاسفانه ناموفق بوديم.
90: البته در نيم فصل اول خيلي تيم‌ها كمتر از حد انتظار ظاهر شدند...
هميشه در نيم فصل اول تيم‌‌ها نمي‌توانند خودشان را به خوبي نشان دهند و آن طور كه بايد و شايد بازي كنند. ما هم به دليل اينكه مشكل هماهنگي داشتيم نتوانستيم به خوبي ظاهر شويم اما مطمئنا در نيم فصل دوم خبري را از اين ما هماهنگي‌ها نيست و تيم‌ها با قدرت بيشتري ظاهر خواهند شد. در ضمن در نيم فصل اول تيم‌ها هيچ شناختي از هم نداشته اما با شناختي كه از هم پيدا كردند در ادامه قدرتمندانه به ميدان مي‌آيند.
90: دليل اينكه نيم فصل اول تراكتور نتوانست به جايگاهي كه برايش پيش‌بيني مي‌شد برسد چيست؟
ما در بازي‌هاي خارج از خانه خود خيلي موفق‌تر بوديم. شايد امتيازهاي خانگي را هم مانند امتيازهاي خارج از خانه خود كسب مي‌كرديم مي‌توانستيم با جايگاه بهتري به استقبال نيم فصل دوم برويم.
90: آيا در نيم فصل دوم تراكتور مي‌تواند به صدر برسد؟
با برنامه‌ريزي‌هايي كه مسئولان تيم انجام دادند و همچنين بازيكناني كه قرار است جذب تيم شوند مطمئنا تراكتور متفاوت مي‌شود. خواهد ديد كه ما چطور رقباي خود را از پيش پا بر مي‌داريم.
90: كدام تيم را رقيب اصلي تيمتان مي‌داني؟
مطمئنا تيم‌هاي بالاي جدول رقباي اصلي ما محسوب مي‌شوند اما اصلي‌ترين رقيبمان استقلال است.
90: با مشكل مالي چكار مي‌كنيد؟
دست و پنجه نرم مي‌كنيم (باخنده)
90: گفته بودند كه قبل از سفر به تركيه اين مشكل برطرف مي‌شود اما انگار همچنان پا بر جا است؟
بله، انشاا... به زودي حل مي‌شود.
90: فكر مي‌كني كادرفني از عملكردت در نيم فصل اول راضي است؟
من هر وقت كه بازي كردم سعي‌ام بر اين بوده كه خوب كار كنم و عملكردم طوري باشد كه بتوانم به تيم كمك‌ كنم. حالا اينكه من واقعا اين طور بودم يا نه به نظر كادرفني برمي‌گردد. اما تا آنجا كه خودم مي‌دانم كادرفني ناراحت نبود.
90: نيم فصل اول فقط سه گل در كارنامه‌ات ثبت شده است. فكر مي‌كني نيم فصل دوم بتواني گل‌هاي بيشتري براي تيم به ثمر برساني؟
هر بازيكني دوست دارد كه گل بزند. من هم دوست دارم گل بزنم اما بايد ديد شرايط مهياي گلزني من بازيكن است يا خير.

Arvin_w
12-24-2011, 01:50 PM
/بخاطر قلعه‌نوعي همه تراكتور را قانون‌شكن مي‌نامند!شماره خبر : 34664
شايد مي‌توان از اميرحسين صادقي به عنوان تنها فوتباليستي نام برد كه زودتر از آنچه قول داده بود، در روزنامه حضور يافت. آمد و با توپ پر هم آمد تا جايي كه وقتي از سقف قرارداد با او صحبت كرديم ناگهان تن صدايش به حداكثر رسيد و ناخودآگاه فرياد مي‌زد (!) تا جايي كه همسايگان روزنامه تصور كردند، دعوا شده است...

*نفر سومي كه در جلسه حضور داشت باعث جدايي من از استقلال شد او به فتح‌اله‌زاده گفت: صادقي نبايد در استقلال بماند
*هر كس از راه مي‌رسد حق فوتباليست‌ها را مي‌خورد از مدير گرفته تا سرمربي و سايرين
*اين مشكلات بدان خاطر است كه ما اتحاديه نداريم
*اداره ماليات بابت پول‌هايي كه نگرفته‌ايم يقه‌مان را مي‌گيرد چون سرمربي ما قلعه‌نوعي است،
*همه خيال مي‌كنند تراكتورسازي بازيكنان بالاي سقف دارد در حالي كه هيچ كس در تيم ما بالاي سقف قرارداد نگرفته است
*به من مي‌گفتند بابت صحبت‌هايي كه كردي جواب پس دادي.
*از حرف‌هايي كه به عزيزمحمدي زدم هيچ وقت پشيمان نمي‌شوم.
*چشم ديدن رنگ قرمز را ندارم
*تا حالا ده ميليون تومان به كميته‌ انضباطي پول داد‌ه‌ام
*آدم اجير مي‌كنند تا از كار ما سر دربياورند
*استقلال خود را ضعيف مي‌كند، پرسپوليس قوي
*مجيدي يعني همه استقلال
*آنهايي كه به فرهاد تهمت مي‌زنند ديوانه هستند

90: معتقد است كمتر مصاحبه مي‌كند ولي اگر قرار باشد صحبتي را انجام بدهد و در مورد موضوعي بحث كند خدا به داد اين فوتبال برسد.

از شوخي گذشته اميرحسين صادقي آن چنان پرحرارت و باهيجان سخن گفت كه محو صحبت‌هاي او شديم. جالب بود كه مثل ديگر هم صنفان خود ترس از گفتن حقايق نداشت و همه چيز را بي‌پرده براي ما مو شكافي كرد. او كه حالا با بالا رفتن سنش و حضور در تبريز حاشيه‌هايش را به حداقل رسانده معتقد است اگر باز هم كسي بخواهد سر به سرش بگذارد دوباره به همان اميرحسين صادقي تبديل مي‌شود كه دكتراي حاشيه داشت و آن وقت است كه ديگر دوست و آشنا و مدير، سرمربي و هوادار نمي‌شناسد.
ما هم سعي كرديم در اين مصاحبه در حين پرسيدن سئوالهاي جنجالي فاصله خود را با صادقي حفظ كنيم.
نگارنده (نادر رضي) به همراه همكار پرتلاشم مينا عابدي وقتي جسارت اميرحسين صادقي در بازگو كردن حقايق را ديديم سعي كرديم بيشتر به سمت ناگفته‌هايي برويم كه كمتر كسي جرات بازگو كردن آن را دارد؛
نادر رضي و مينا عابدي
با ما همرا شويد؛
براي دومين بار از استقلال جدا شدي. اين رفت و آمدها براي تو سخت نيست؟
من كه سابقه‌اي در استقلال ندارم! در اين فوتبال خيلي راحت سابقه‌ها را ناديده مي‌گيرند و چوب حراج به اعتبار افراد مي‌زنند. من كه فقط 3، 4 سال در استقلال سابقه دارم! گنده‌تر از من در اين تيم بوده‌اند كه شرايط جدايي آنها خيلي راحت‌ فراهم شد.
90: از اين رفتارها چه احساسي به تو دست مي‌دهد؟
من در هر لباسي كه باشم، تعصب خيلي زيادي دارم. سركوچه هم فوتبال بازي كنيم دوست ندارم ببازم. يك روز به استقلال تعصب داشتم و به همين دليل هم در دل هواداران جا شدم. حالا هم به تراكتورسازي تعصب دارم. رفتارها باعث نمي‌شود از تعصب من كم شود.
90: چه اتفاقاتي در استقلال رخ داد كه باعث جدايي تو شد؟
اتفاقات را من مي‌دانم و آقاي فتح‌اله‌زاده و نفر سومي كه در جلسه حضور داشت، همان شخص هم باعث جدايي من از جمع ‌آبي‌ها شد. از همينجا به هواداران مي‌گويم كه يك نفر باعث جدايي من از استقلال شد. او بود كه به فتح‌اله‌زاده گفت صادقي نبايد در تيم تو باشد.
90: به همين راحتي از استقلال جدا شدي؟
به همين راحتي! البته اين را هم بگويم كه رفتنم سخت نبود، بلكه صحبت‌هايي كه شد من را عذاب‌ مي‌داد. با رفتن مشكلي نداشتم. دنيا محل گذر است و يك روز مي‌آييم و يك روز هم بايد برويم. اين رسم زمانه است. رفتن مهم نيست. اينكه به چه نحو جدا شويم، مهم است. 3، 4 سال در استقلال حضور داشتم و در تمام شكست‌ها و بردها با اين تيم اشك ريختم و خنديدم، ولي دست آخر با من اين رفتار را كردند.
90: به نظرت مشكل كجاست؟
بعضي‌ها معتقدند فوتبال ايران فقط اسمش حرفه‌اي است ولي من معتقدم كه اسمش هم حرفه‌اي نيست. عده‌اي در اين فوتبال فقط دست و پا مي‌‌زنند. فوتبالي كه بازيكنش، مربي، مديرعامل و تماشاگرش فرهنگ نداشته باشند، به چه دردي مي‌خورد؟ در اين فوتبال مكانيكي كار مي‌كنيم و هيچ احساس و عواطفي نداريم. كار مي‌كنيم فقط براي اينكه تعليق نشويم! با اين روند مطمئن باشيد طولي نمي‌كشد كه از رده چهارم آسيا هم پايين‌تر مي‌رويم.
90: در آن زمان با مظلومي صحبت نكردي؟
از طريق يكي از دوستان مشترك كه بچه محل من و مظلومي بود صحبت كرديم. مظلومي مدام دم از اين مي‌زد كه تو را مي‌خواهم ولي با من تماسي از باشگاه گرفته نمي‌شد. با اميري صحبت كردم كه گفت پاي برخي مسائل در ميان است.
90: در ليست مازاد مظلومي قرار داشتي؟
وقتي ليست مازاد اعلام شد اسم من نبود. بازيكناني نظير طالب‌لو، شكوري، كوشكي و حتي اميرآبادي در اين فهرست بودند ولي اسمي از من نبود. در آن زمان روزنامه‌ها مدام مي‌نوشتند كه اسم من در فهرست فروش است ولي من باور نمي‌كردم.
90: پس چرا جدا شدي؟
آنها فقط در حرف مي‌گفتند كه نام من در فهرست فروش نيست. مظلومي بارها به من گفت كه به تو احتياج دارم. در اصل برنامه «كي بود كي بود من نبودم» وجود داشت. همه انكار مي‌كردند كه من در فهرست فروش قرار دارم، اما تماس از باشگاه با من گرفته نمي‌شد.
90: با فتح‌اله‌زاده صحبت نكردي؟
به من مي‌گفتند كه پاي شخص خاصي در ميان است. من هم به حاجي گفتم كه اگر جريان به اين شكل است راحت از استقلال جدا مي‌شوم. باور كنيد روزي كه براي گرفتن برگه تسويه حساب به باشگاه رفتم آن فرد هم حضور داشت و به من گفت بابت صبحت هايي كه كردي جواب پس دادي؟
90: آن زمان شايعه شده بود كه به علت توهين‌هايي كه پس از يك بازي به عزيزمحمدي داشته‌اي او از فتح‌اله‌زاده خواسته تو نباشي؟
بازي‌هاي جام باشگاه‌هاي آسيا بود كه ما بايد با دو گل مي‌برديم ، ولي نتيجه بازي دو بر يك شد و از جام باشگاه‌ها حذف شديم.
اتفاقات بازي به شكلي رقم خورد كه 20 ميليون هوادار از حذف ما ناراحت شدند. من جلوي وجدان خودم مسئول بودم و حرف‌هايي زدم كه حالا هم از به زبان آوردن آنها پشيمان نيستم. اهانت هم نكردم و فقط حرف دل تمام هواداران را گفتم.
90: از صحبت‌هاي تو آن طور برداشت مي‌شود كه نامت به زور در ليست خروج وارد شده است؟
زور نبود. بالاخره در اين فوتبال كارهاي افراد پيش يكديگر مي‌افتد و افراد چيزهايي از كسان ديگر مي‌خواهند كه به راحتي اجرايي مي‌شود.
رفتن من از استقلال بحثي بود ميان مديران رده بالا. در آن زمان به مظلومي هم گفتم كه براي ماندن به هر دري نمي‌زنم.
90: از چند تيم پيشنهاد دريافت كردي؟
آن زمان روزنامه‌ها تمام پيشنهادات من را نوشتند و حتي يك تيم را هم جا نينداختند، اما من فقط منتظر استقلال بودم. بعد از بازي تيم‌ملي اميد با عراق كه به ورزشگاه رفته بودم به دوربين‌هاي تلويزيوني گفتم كه همچنان منتظر استقلال هستم. خيلي‌ها در آن زمان به من خرده گرفتند كه خودت را كوچك نكن. اما من بايد ثابت مي‌كردم كه به خاطر پول از استقلال نمي‌روم. هوادار بايد بداند در اين تيم چه خبر است؟
فكر مي‌كنم همه فهميدند يكسري افراد باعث جدايي من شدند.
90: از پرسپوليس هم پيشنهاد داشتي؟
لطفا اين بحث‌ها را نكنيد. هرگاه يك بازيكن با دلخوري از استقلال جدا مي‌شود اين بحث‌ها بوجود مي‌آيد. من به پيشنهاد پرسپوليس توجهي نداشتم و مذاكره هم نكردم.
90: پس اينكه گفته مي‌شد تو را بارها با پيراهن قرمز ديده‌اند را قبول نداري؟
سابقه ندارد پيراهن قرمز بپوشم. الان هم كه در تراكتورسازي بازي مي‌كنم بخاطر اينكه پيراهن اول اين تيم قرمز است مي‌پوشم ولي تاكنون نشده كه براي خودم پيراهن قرمز بخرم و اصلا چشم ديدن رنگ قرمز را ندارم. بازيكن پرسپوليس با كفش ‌آبي‌ بازي مي‌كند ولي كسي كار به كارش ندارد. من در تيمي كه هستم همه جوره تعصب دارم و اين موضوع را فراموش نمي‌كنم.
90: تراكتورسازي را بخاطر امير قلعه‌نوعي قبول كردي؟
من يك مشاور خيلي خوب دارم كه در شرايط سخت كمكم مي‌كند. پيشنهادات را كه به او گفتم ترجيح داد كه به تراكتورسازي بروم. خودم هم دوست داشتم در يك تيم پرطرفدار بازي كنم. البته 5، 6 سال هم شاگرد قلعه‌نوعي بودم و فوتبالم را مديون او هستم. پس از هم فكري كه با مشاورم داشتم تمام مسائل جانبي را در نظر گرفتيم. امير و هواداران تبريزي دو عامل حضورم در تراكتورسازي بودند.
90: سقف قرارداد را رعايت كردي؟
(كاملا برافروخته مي‌شود و با صداي بلند صحبت مي‌كند.)
بايد به فوتباليست امكانات بدهند و پس از آن سقف قرارداد براي او تعيين كنند.
شكننده‌ترين قشر اين مملكت فوتباليست‌ها هستند. مانند زنداني‌هايي شده‌ايم كه گوشه زندان افتاده‌اند و هر كس هر كاري دلش خواست با آنها مي‌كند. سقف قرارداد براي فوتباليستي كه به هيچ عنوان حمايت نمي‌شود چه معنايي دارد؟
90: مثل اينكه خيلي از اين موضوع ناراحتي؟
حرف هم نزنيم سريع جريمه مي‌كنند. بازيكن 90 دقيقه فحش ناموس مي‌خورد ولي كوچكترين واكنش از سوي او با جريمه نقدي كميته‌انضباطي مواجه مي‌شود. خودم در اين نيم فصل ده ميليون تومان به كميته انضباطي پول داده‌ام.
90: كسي از شما حمايت نمي‌كند؟
فوتباليست حريمي ندارد. مديرعامل، سرپرست، مربي و هوادار حق او را مي‌خورند و نبايد كوچكترين اعتراضي داشته باشد. تمام اين مسائل هم به اين خاطر پيش مي‌آيد كه اتحاديه نداريم.
90:‌ خيلي‌ها معتقدند وقتي ميليوني پول مي‌گيريد بايد آستانه تحمل خود را نيز بالا ببريد.
مگر مي‌گذارند پول ميليوني بگيريم؟!
عمر مفيد يك فوتباليست حرفه‌اي 15 سال است كه 5 سال هم در رده‌هاي پايين و براي شناخته شدن هدر مي‌رود. فوتباليست در اين ده سال چقدر مي‌تواند پول بگيرد؟! مي‌خواهم اشاره‌اي به مشاغل ديگر كنم. يك پزشك همواره از امنيت شغلي برخوردار است. اگر در كوچه يك نفر به پزشك فحش ناموسي بدهد مطمئن باشيد شغلش را رها مي‌كند و مي‌رود، اما براي ما هميشه بحث آستانه تحمل را پيش مي‌كشند. همين الان 190 ميليون از استقلال طلب دارم كه كسي جوابگوي من نيست.
90: براي دريافت پول با حاجي صحبت نكرده‌اي؟
جواب تلفن من را نمي‌دهد. پورحيدري هم مي‌گويد ظرف روزهاي آينده جلسه‌اي مي‌گذاريم و تكليف طلب تو را مشخص مي‌كنيم.
(يك فقره چك از جيبش در مي‌آرود)
نگاه كنيد اين چك براي 30 آذر 89 است، به مبلغ 70 ميليون كه از باشگاه طلب دارم، ولي تا حالا بانك نبرده‌ام چون مي‌‌دانم حساب باشگاه خالي است. ما فوتباليست‌ها آبرودارهاي خوبي هستيم ولي كسي جوابگوي ما نيست. باور كنيد هنوز پولي نگرفته‌ايم كه اداره ماليات يقه ما را مي‌چسبد.
90:‌ مشكل مالي در حال حاضر دردسر تمام تيم‌هاست و همه با اين مشكل روبرو هستند؟
بله، با اين شرايط نيم فصل دوم تعطيل مي‌شود. در اين ليگ همه بدهكارند.
90: در تراكتورسازي اين فصل چند بازيكن بالاي سقف قرارداد داشتيد؟
بازيكني بالاي سقف نگرفتيم؛ البته نسبت به تيم‌هاي ديگر! چون مربي ما قلعه‌نوعي است همه تراكتور را قانون شكن مي‌دانند. در حالي كه اگر در تيم‌ ما كنكاش كنيد مي‌فهميد همه چيز قانوني است ولي همه مي‌خواهند از كار تيم ما سر در بياورند. باور كنيد آدم اجير مي‌كنند تا از كار ما سر دربياورند.
90:‌ برايت سخت نبود استقلال تو را از دست بدهد و حميد عزيززاده را بگيرد؟
آن زمان حرف از حضور 3 مدافع در استقلال بود. عقيلي، سيدجلال حسيني و فرشيد طالبي نفراتي بودند كه من نام آنها را مي‌شنيدم. ولي وقتي من جدا شدم ناگهان كار آنها به حميد عزيززاده كشيده شد! من با حميد دوست هستم و در تيم ملي اميد هم‌بازي بوديم. او از شخصيت بالايي برخوردار است.
90: دفاع استقلال مشكل دارد؟
اگر حنيف و پژمان نباشند مشكل دارد.
البته چون دروازه‌بان توانمندي به نام رحمتي را دارند، مشكلات زياد به چشم نمي‌آيد.
90:‌ وقتي به تراكتورسازي رفتي هم مثل اينكه مرتضي اسدي خيلي از آمدنت دلخور شد و مي‌خواست جدا شود؟
نه، به من ربطي نداشت. مرتضي راست پا است و من چپ پا. مطمئن هستم كه بخاطر من نبوده است. شايد به اين دليل بوده كه مدافع زياد داشتيم.
90: اگر در استقلال بودي حالا با رفتن مجيدي تو كاپيتان مي‌شدي. از اين موضوع ناراحت نيستي؟
كاپيتاني براي من مهم نيست. 4 سال پيش بازوبند را بستم و خوب مي‌دانم كه وظيفه بسيار سنگيني است.
90: نظرت در مورد رفتن مجيدي چيست؟
رفتن كاپيتان مهم نيست. مهم اين است كه استقلال بازيكني را از دست مي‌دهد كه به عنوان يك وزنه در تيم محسوب مي‌شود. هم از لحاظ روحي و رواني و هم فني. كسي كه بازيكنان از او حساب ببرند. يكي مثل منصوريان يا علي كريمي. در اين وضعيت استقلال اگر بزرگتر نداشته باشد ضربه مي‌خورد. تعجب مي‌كنم از اينكه استقلال خود را تضعيف مي‌كند ولي پرسپوليس به فكر تقويت شدن است.
90: پس به نظرت استقلال در نبود او با مشكل مواجه مي‌شود؟
مجيدي يعني همه استقلال. البته اين فصل بازيكن بزرگ زياد دارد ولي مجيدي چيز ديگري بود و ‌آبي‌ها از نبود او ضرر غيرقابل جبراني مي‌بينند.
90: خيلي‌ها در شرايط كنوني مجيدي را دوپينگي، پولكي يا بي‌تعصب مي‌خوانند. نظر تو چيست؟
من فوتباليست هستم و فقط يك هدف دارم. كسب درآمد براي آسايش خانواده‌ام. من فرهاد را درك مي‌كنم چون خودم پدر هستم وقتي يك شب به اردو مي‌روم پسرم بارها با من تماس مي‌گيرد و خوب متوجه مي‌شوم كه دلش براي من تنگ شده! مجيدي 2، 3 سال با مشكل خانوادگي دست و پنچه نرم كرد ولي ديگر تاب نياورد چون دخترش اذيت مي‌شد رفت. تيام بايد به پدرش افتخار كند.
قسمت دوم مصاحبه
هوادار دنبال نتيجه است.
پورحيدري و مظلومي 4 روز بعد از قهرماني در آسيا در ليگ باختند و به خاطر واكنش تماشاگران مجبور شدند با آمبولانس از ورزشگاه فرار كنند.
كه در آستانه كسب 2 جام و عنوان آقاي گلي، قيد همه چيز را مي‌زند و به سمت او مي‌شتابد. برخي مسائل زاييده ذهن افراد ديوانه است و نبايد به فرهاد تهمت زد.
90: اگر تو جاي فرهاد بودي چه تصميمي مي‌گرفتي؟
من مثل او 3 سال تحمل نمي‌كردم. و به جايي مي‌رفتم كه خانواده‌ام راحت هستند. زندگي من مهم‌تر از هوادار است. وقتي بچه فرهاد مدام گريه مي‌كند و بهانه او را مي‌گيرد چطور مي‌تواند فوتبال بازي كند؟ همين بازيكني كه امروز هوادار مي‌خواهد كه جدا نشود اگر در 2 بازي بد عمل كند با انواع و اقسام توهين‌ها روبه‌رو خواهد شد.
90: مسئولان استقلال هم با رفتن مجيدي نگران وضعيت تيم هستند؟
واقعاً خيلي جالب است. استقلال با اين همه بازيكن و ستاره وقتي كه مجيدي مي‌رود تا اين اندازه به‌هم مي‌ريزد. اگر روزي مسي هم بخواهد از بارسلونا برود بايد اين تيم از هم پاشيده شود؟
90: مظلومي هم كه به لقب سوبله چوبله رسيده است.
در ايران لقب دادن رايج است. همين آقا داربي برگشت را ببازد چه بلاهايي كه سرش نمي‌آورند. خودشان مي‌گويند يك روز با پورحيدري قهرمان آسيا شدند و مظلومي هم دستيار منصورخان بود. پس از اين قهرماني در فاصله 4 روز يك ديدار حساس در ليگ داشتند كه با اختلاف باختند. از خودشان بپرسيد كه چرا و به چه دليل شرايط به شكلي شد كه آن‌ها را با آمبولانس فراري دادند تا سنگ نخورند. فوتبال ما همين است. يك روز ستاره‌اي و ممكن است روز ديگر به تو فحاشي شود.
90: حالا به نظرت اين لقب‌ها درست و اصولي است؟
امير قلعه‌نوعي‌ هميشه مي‌گويد درختي كه پربارتر شد بايدسرش افتاده‌تر شود. خودم در دو داربي سال گذشته حضور داشتم و هرگاه مي‌برديم جلوي هواداران حريف نمي‌رفتم تا خداي ناكرده با ديدن من اذيت نشوند درست نيست كه آدم يك موفقيت را در بوق و كرنا كند. شما ببينيد حميد استيلي گل قرن را مي‌زند و براي پرسپوليس زحمات زيادي كشيد ولي با او در ورزشگاه چه كارها كه نكردند.
90: برايت سخت نبود بردن استقلال در ورزشگاه آزادي؟
سخت بود، اما بايد به اين موضوع اشاره كنم كه شهرستان‌ها هميشه مقابل استقلال و پرسپوليس انگيزه صد چنداني دارند. خودم بارها در مس و تراكتورسازي ديده‌ام كه يك بازيكن از يك هفته قبل از بازي با استقلال يا پرسپوليس تمرينات اختصاصي انجام مي‌دهد، خوب مي‌خورد و خوب مي‌خوابد تا در اين ديدار موفق باشد.
90: حضور مقابل استقلال غلبه بر احساس است؟
باور كنيد تمام زندگي‌ام را مديون استقلالم، چون آسايش الان من و خانواده‌ام از استقلال است.
90: اگر گلي كه به پرسپوليس زدي آفسايد اعلام نمي‌شد، غش نمي‌كردي؟
اگر آن توپ گل مي‌شد مي‌رفتم براي هت تريك. چون آنقدر انگيزه داشتم كه اگر يك گل مي‌زدم پشت سر آن 2 گل ديگر هم مي‌زدم.
90: تراكتورسازي اول فصل خوب بود ولي به نظر مي‌رسد با نوسان روبه‌رو شده است؟
نوسان در يك تيم طبيعي است. كمبود زياد داريم كه براي ما معضلي شده است. درباره زمين تبريز هم كه ديگر هر چه بگويم كم گفته‌ام. روي اين زمين نمي‌شود خوب بازي كرد.
90: قبول داريد بيرون از خانه بهتر نتيجه مي‌گيريد؟
ما در خانه استرس‌هاي بچه‌گانه‌اي داريم؛ كه البته در حال كمتر شدن است. زمين بازي خوب نيست. هيجان تماشاگر هم هست كه نبايد از آن به سادگي گذشت.
90: براي تراكتورسازي دفاع منطقه‌اي بهتر جواب مي‌دهد يا من تو من؟
شخصاً اعتقاد دارم كه دفاع منطقه‌اي بهتر از من تو من است زيرا بازيكناني كه در اختيار داريم به اين سيستم مي‌خورند.
90: چرا به يك‌باره آمار گل‌هاي خورده تراكتورسازي افزايش يافت؟
ما خط دفاعي خوبي داريم. البته تغيير زياد داريم كه هماهنگي را از بين مي‌برد. جابجايي‌ها آشنايي‌ها را كمتر مي‌كند. اگر تغييرات كمتر شود بهتر مي‌شويم.
90: به نظر مي‌رسد حس رقابت در خط دفاعي تراكتورسازي وجود ندارد؟
مطمئن باشيد اين موضوع صددرصد جاي خود است. باور كنيد من كه اميرحسين صادقي هستم هم نمي‌دانم در يك بازي فيكس هستم يا نه. سيدمحسن حسيني سال قبل كجا بود؟ امسال آمد خوب كار كرد و فيكس شد.
90: وضعيت دروازه‌بان‌ها را چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
اشتباه براي همه است. دروازه‌بان هم اشتباه مي‌كند. ما حالا 3 دروازه‌بان خوب داريم و بايد تلاش كنيم بهتر شويم.
90: به نظرت فروزان براي تراكتورسازي كوچك است؟
ما به اين موضوع كاري نداريم. او جوان است و به ما كمك كرده است. فروزان در كنار دروازه‌بان‌هاي خوبي تمرين مي‌كند و به همين دليل از روحيه و اعتماد به نفس بالايي برخوردار شده است.
90: خيلي‌ها معتقدند تو سوگلي امير قلعه‌نوعي‌ هستي؟
من سابقه 5 سال كار كردن با قلعه‌نوعي‌ را دارم و او با خصوصيات و اخلاق و رفتار من آشنايي كاملي دارد. فكر مي‌كنم به اين دليل برخي تصور مي‌كنند من سوگلي قلعه‌نوعي‌ هستم.
90: بهترين مهاجمي كه تا حالا جلوي او بازي كرده‌اي، كدام مهاجم بوده؟
فوروارد خوب زياد بوده، اما دايي، مجيدي و كريمي از همه بهتر بودند.
90: نظرت در مورد نيمكت تراكتورسازي چيست؟
ضعف ما اين است كه نيمكت خوبي نداريم. در نيم‌فصل بايد شرايط را بهتر كنيم. حدادي‌فر آمده و تا حدودي مشكلات برطرف شده است.
قلعه‌نوعي فحاش نيست، تند مزاج است
در كتاب زندگي‌ام حسابي از دايي تعريف خواهم كرد. كتابي كه با كمك‌ همسرم نسخه انگليسي‌اش هم تهيه مي‌شود.
90: تراكتور قهرمان مي‌شود؟
هدف ما كسب سهميه بود كه با كم شدن سهميه ايران حالا بايد فقط به قهرماني فكر كنيم.
90: قلعه‌نوعي به بازيكنان تيمش فحاشي مي‌كند؟
من معتقدم قلعه‌نوعي فحاش نيست، تند مزاج است. بازيكني كه بد باشد بد او را مي‌گويد و اگر هم خوب باشد از او تعريف مي‌كند.
90: مثل اينكه خيلي به دايي علاقه داري؟
من دوستدار شخصيت او هستم و از او چيزهاي زيادي ياد گرفته‌ام. اميدوارم روزي شاگرد او شوم.
90: قرار است كتاب خاطرات زندگي‌ات را بنويسي؟
بله و در اين كتاب حسابي از دايي تعريف مي‌كنم. او به راستي شهريار فوتبال ايران است.
90: اين كتاب را از كي شروع به نوشتن مي‌كني؟
از 3، 4 سال ديگر كه فوتبالم به پايان رسيد شروع مي‌كنم. چون مسائل بسيار زيادي براي نوشتن دارم و با توجه به اينكه همسرم هم زبان انگليسي‌ مي‌خواند مي‌خواهم اين كتاب را ترجمه كنم.
90: نظرت در مورد كياني چيست؟ بخشيدن او كار درستي بود؟
مربي تيم صلاح مي‌داند كه چه كار كند. مهدي پسر خوبي است و فكرهاي بزرگي دارد. فقط سنش كم است و از اين موضوع ضربه خورده، او آينده‌دار است.
90: به نظر مي‌رسد اين فصل آرام‌تر شده‌اي؟
بله، در اين فصل اخطار كمتر مي‌گيرم و زياد جنجالي نيستم. طرز فكرم عوض شده است.
90: به استقلال برمي‌گردي؟
من خواستار مرگ با عزت هستم، تا زندگي با عذاب. دوست دارم به استقلال برگردم ولي نه به هر شرطي.
در اين تيم سابقه من ناديده گرفته شد و ديگر در سني نيستم كه مقابل اين مسائل دوام بياورم.
90:‌اگر پسرت خواست فوتباليست شود به او اجازه مي‌دهي؟
همان كاري را براي پسرم انجام مي‌دهم كه پدرم براي من انجام داد. از وقتي پايم به توپ خورد، پدرم و البته مادرم در كنارم بودند و حمايت‌هاي بسيار زيادي از من داشتند در اصل مشوق اصلي من پدرم بوده است. اما به شخصه دوست ندارم پسرم وارد اين فوتبال شود. شايد اگر روزي تغيير كرد پسر من هم فوتباليست شود.
پدر و مادر: خداي روي زمين
خانواده: پايه و اساس
عشق: پسر و همسر
تراكتور: يل ياتار طوفان ياتار، ياتماز تراكتور پرچمي
پيراهن تراكتور: كل تبريز پشتش هستند
قلعه‌نوعي: مربي خيلي موفق
مظلومي: خوش‌شانس
استقلال: آسمان پر از ستاره
همسر:‌ زندگي متفاوت
پسر: حاصل زندگي متفاوت
هوادار: ‌در فوتبال نباشد صفر است
دايي: زندگي شب و روز من در جواني
نيكبخت:‌پسر فوق‌العاده دوست داشتني
مجيدي: كاپيتان و پدري با ارزش
سامان گوران: پسر فوق‌العاده خوب البته اگر كمتر با حنيف عمران‌زاده بگردد بهتر هم مي‌شود.

Arvin_w
12-25-2011, 12:39 PM
90/براي گذراندن سربازي تيمي بهتر از تراكتور نداريم

تنها بازيكن ملي‌پوش تيم تراكتورسازي تبريز در طول نيم‌فصل اول عملكرد قابل توجهي را از خود به نمايش گذاشت و هميشه از موثرترين بازيكنان تيم بوده است. احسان حاج‌صفي مدافع تراكتورسازان از اينكه در تبريز بازي مي‌كند رضايت دارد.
مينا عابدي
90: تنها بازيكن ملي‌پوش تيم تراكتورسازي تبريز در طول نيم‌فصل اول عملكرد قابل توجهي را از خود به نمايش گذاشت و هميشه از موثرترين بازيكنان تيم بوده است. احسان حاج‌صفي مدافع تراكتورسازان از اينكه در تبريز بازي مي‌كند رضايت دارد. با او گفت‌وگويي انجام داديم كه در پي مي‌خوانيد:
90: ارزيابي‌ات از نيم‌فصل اول چطور بود؟
عملكرد خوبي داشتيم اما با كمي دقت و تمركز بيشتر مي‌توانستيم نتايج مساوي را با برد عوض كنيم و به جايگاه مناسب‌تري برسيم، اما اين اتفاق نيفتاد.
90: گاهي دفاع هستي و گاهي هم در پست هافبك بازي مي‌كني؟
به هر حال من با توجه به نظر قلعه‌نوعي و تفكرات او بازي مي‌كنم. هر چند كه هر زماني كه در اين پست‌ها بودم شرايط خوبي داشتم و عملكردم خوب بوده است. تمام سعي‌ام اين است كه سمت چپ را تقويت كنم.
90: چرا آمار گل‌هاي خورده‌تان زياد است؟
اشتباهاتي فردي زياد داشتيم كه به تيم ضربه زد. البته در بازي آخر اشتباهي نداشتيم ما بايد سعي كنيم در نيم‌فصل دوم اين اشتباهات را به صفر برسانيم و بتوانيم با هماهنگي صددرصد بازي‌هاي خوبي را انجام دهيم.
90: به نظرت چرا در تبريز بازي كردن سخت است؟ تراكتور معمولا خارج از خانه بهتر نتيجه مي‌گيرد. فكر مي‌كني استرس بالا در تبريز مانع نتيجه‌گيري تيم مي‌شود؟
نه! در تبريز همه تيم را دوست دارند و با تمام وجودشان تراكتور را حمايت مي‌كنند. باور كنيد وقتي وارد ورزشگاه مي‌شويم و سيل هوادار را مي‌بينيم. انگيزه‌مان بيشتر مي‌شود و براي بهتر بازي كردن ترغيب مي‌شويم.
90: اين طور كه به نظر مي‌رسد احسان حاج‌صفي سوگلي امير قلعه‌نوعي است؟
آقاي قلعه‌نوعي به من اعتقاد دارند و من از اين بابت خوشحالم. اميدوارم كه اين اعتقاد هميشگي باشد و من هميشه براي تيم مثمرثمر باشم.
90: از اينكه تراكتور را براي گذراندن دوران سربازي انتخاب كردي راضي هستي. آمدنت به اين تيم خوب بود يا بد؟
من گزينه‌‌اي بهتر از تراكتور براي گذراندن سربازي‌ام پيدا نكردم. تراكتور را به خاطر قلعه‌نوعي و هوادارانش انتخاب كردم و از اين بابت هم راضي هستم. اوايل فكر مي‌كردم روزهاي سختي در اين تيم داشته باشم اما اين طور نبود و من برعكس روزهاي خوبي را پشت سر گذاشته و مي‌گذارم.
90: تراكتور را نيم‌فصل دوم كجاي جدول مي‌توان ديد؟
تراكتور در تعطيلات خودش را براي رقابتي سخت آماده خواهد كرد تا در نيم‌فصل دوم جايگاه اول را به خود اختصاص دهد.
90: مشكلات مالي تراكتور برطرف شد؟
فعلا خير اين مشكل فقط مختص ما نيست همه تيم‌ها با آن مواجه هستند، اما مطمئنا به زودي حل مي‌شود.

Arvin_w
12-25-2011, 12:43 PM
آخرين اخبار از اردوي تراکتورسازي در ترکيه

دو بازيكن ايراني به جمع بازيكنان تيم تراكتور سازي تبريز كه اردوي آمادگي خود را در شهر سورگون تركيه تشكيل داده است ، پيوستند.
حسن آذرنيا مدير تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز با بيان اين مطلب به ايرنا گفت : قاسم حدادي فر بازيكن سابق تيم ذوب آهن اصفهان و عقيل اعتمادي بازيكن ايراني كه به عنوان دروازه بان در باشگاه هاي هلند بازي مي كرد، به جمع بازيكنان اين تيم اضافه شده اند.

آذرنيا افزود : با اضافه شدن اين دو بازيكن شمار بازيكنان تيم تراكتورسازي در اردوي تركيه به 24 بازيكن افزايش يافت.

وي با اشاره به پايان زمان عقد قرارداد با بازيكنان خارجي اظهار داشت: زمان عقد قرارداد با بازيكنان خارجي شب گذشته به پايان رسيد، ولي ما تا روز چهاردهم ماه جاري زمان داريم كه بازيكنان داخلي مورد نظر خود را جذب كنيم.

مدير تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز در ادامه گفت، بازيكنان تيم تراكتورسازي در مدت هفت روز حضور خود در اردوي تركيه روزانه دو نوبت زير نظر كادر فني به تمرين خواهند پرداخت تا با آمادگي كامل در نيم فصل دوم ليگ فوتبال باشگاه هاي برتر ايران حضور يابند.

وي گفت، تيم تراكتور سازي در روزهاي دوشنبه و پنجشنبه هفته جاري دو بازي تداركاتي در تركيه برگزار خواهد كرد كه يكي از اين بازي ها در مقابل تيمي از قزاقستان خواهد بود.

آذرنيا با ابراز رضايت از وضعيت تيم تراكتورسازي در جدول رده بندي مسابقات فوتبال قهرماني باشگاه هاي برتر ايران اظهارداشت :با حمايت مسوولان باشگاه و تلاش كادر فني ما انتظار داريم كه با كسب سهميه حضور در رقابتهاي فوتبال باشگاه هاي آسيا دل هواداران اين تيم را شاد كنيم.

اردوي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز از روز گذشته به مدت هفت روز در شهر سورگون تركيه داير شد.

اين تيم در هتل بلو واتر سورگن اسكان يافته است.

Arvin_w
12-26-2011, 10:28 AM
شروع روز سوم اردوی تراکتورسازان با تمرینات بدنسازی

تیم تراکتورسازی در روز سوم حضور خود در اردوی ترکیه برنامه های خود را با تمرینات بدنسازی و کار با وزنه آغاز نمود. این تمرینات از ساعت 10:30 الی 12 به وقت محل به طول انجامید.
سری دوم تمرینات عصر امروز ساعت 16 در زمین چمن کمپ برگزار خواهد شد.

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1349.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_6052.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1350.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_6010.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1351.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_5961.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1352.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_5950.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1353.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_5937.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1354.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_6049.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1355.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_5988.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1356.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_5955.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1357.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_5942.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1358.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_5932.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1359.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/3/1/IMG_6014.JPG)

Arvin_w
12-26-2011, 10:31 AM
شناسه خبر: 177965

قلعه نوعي مدت اردو را كاهش داد

اردوي تيم تراكتور سازي از 10 روز به يك هفته كاهش يافت تا اين تيم در بازگشت به ايران نيز فرصت بازسازي بدن بازيكنان را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، فرصت كم تعطيلات ميان فصل باعث شد، امير قلعه نوعي زمان اردوي تيم تراكتوري را كاهش دهد به اين ترتيب تراكتوريها، آخر هفته بر ايران برميگردند.تراكتور سه بازيكن ديگر ميگيردتيم تراكتورسازي سه بازيكن ديگر جذب مي كند.
از نظر مسئولان اين باشگاه با توجه به شرايط موجود مذاكران با سه بازيكن ديگر مد نظر تراكتورسازي به خوبي پيش ميرود و ظرف چند روز آينده اين سه بازيكن ، جمع شاگردان امير قلعه نوعي اضافه خواهند شد.باقري به تراكتور نميآيدجعفري شايعه حضور كريم باقري در تيم تراكتورسازي را رد كرد، مدير عامل تراكتور سازي با بيان اين مطلب كه تراكتور متعلق باقري است عنوان كرد و قصد تغيير در كادر فني را ندارند، به همين دليل با اين نفرات ادامه ميدهند و نه باقري و نه هيچ گزينه ديگري به اين جمع اضافه نخواهد شد.

Arvin_w
12-26-2011, 10:32 AM
سه عکس از سه بازیکن خارجی تراختور در حال شنا در سواحل آنتالیا ( لوپز ، توسی ، آرفی )

Arvin_w
12-26-2011, 10:33 AM
جعفری: ميجنگم تا قهرمان شويم

90: يك هفته از اولتيماتومش مبني بر رفتن از تراكتورسازي ميگذرد، اما خبري از جدايي نيست. محمد حسين جعفري مديرعامل باشگاه تراكتورسازي تبريز كه اين تيم را در اردوي تركيه همراهي نميكند قرار است در تبريز پيگير پول باشد تا بحران مالي اين تيم حل شود. از اين رو تصميم گرفتيم گفتگويي را با وي ترتيب دهيم كه در پي ميخوانيد:
مهدي مرتضويان
90: گفته بوديد اگر مشكلات مالي حل نشود از تراكتور ميرويد؟
واقعا چنين قصدي داشتم. اگر حمايت و دلگرميهاي آقايان بيگي و پورجمشيد نبود نميماندم و همين هفته پيش باشگاه را تحويل ميدادم. ولي آنقدر اين دو نفر با من صحبت كردند و دلگرمي دادند كه ميمانم و مشكلات مالي را برطرف ميكنم.
90: يعني بحث ماندن در قدرت نيست؟
اي بابا! اين چه حرفي است من اگر دنبال قدرت بودم كه در تبريز نميماندم تا مشكلات مالي را حل كنم اگر ميخواستم با تيم به آنتاليا ميرفتم و بيخيال جيب خالي بازيكنانم ميشدم. تمام تلاشم را خواهم كرد تا قولهايي كه به اعضاي تيم دادهام را برآورده كنم.
90: چرا اين حمايتها تا اين لحظه تبديل به پول نشده است؟
به هر حال براي آنكه پول به حساب باشگاه واريز گردد احتياج به يك پروسه دارد. مثلا شوراي شهر تبريز مصوبه خوبي را هفته پيش براي حمايت از تيمهاي اين شهر اتخاذ كرد، اما احتياج به زمان داريم تا اين مصوبه، اجرايي شود.
90: اين مشكلات هفته جاري برطرف ميشود؟
اميدوارم اين اتفاق بيفتد و پول به حساب ما واريز شود. مطمئن هستم اين اتفاق خواهد افتاد و مشكلاتمان حل خواهد شد. به بازيكنان تيم هم گفتم كه پولدار شدنتان دير و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد!
90: با آمدن عقيل اعتمادي، جدايي عباس محمدي قطعي به نظر ميرسد.
تقريبا قطعي است. در جلسهاي كه با او داشتم توجيحش كردم كه در تبريز ماندنش به صلاح او نيست. عباسي احتياج به فضايي ديگر غير از تبريز دارد. با توجه به اين قضيه بهتر است برود. ما به او گفتيم تا در مدت يك هفتهاي كه براي نقل و انتقالات وجود دارد با تيمهاي خواهانش به توافق برسد و سپس شرايطي را به ما اعلام كند.
90: شايعاتي مبني بر منشوري بودن او به گوش ميرسد
به هيچوجه! اصلا اين موضوع صحت ندارد. او با آقاي قلعهنوعي و اعضاي باشگاه هم مشكلي ندارد. دروازهبان خوبي است و سال گذشته نيز عملكرد خوبي داشته است اما شرايط به نحوي است كه رفتنش به صلاح خودش و تيم است. بودن چهار دروازهبان در يك تيم شايد براي گلرها در طول فصل ايجاد مشكل كند.
90: آرفي خواهد ماند؟
بله. اشپيتيم در تراكتور ميماند. در نيم فصل دوم بيشتر از قبل، اسمش را خواهيد شنيد.
90: قبول داريد حتي در سكوت هم كه كار ميكنيد حاشيهها تيم شما را رها نميكند.
ببينيد بحث حاشيه نيست. چند آيتم داريم كه به صورت زنجيرهاي در تيممان به يكديگر وصل هستند. نميخواهم ادعا كنم كه بهترين مدير ايران در عرصه ورزش هستم. من معتقدم كه شرايط كنوني تراكتورسازي در تاريخ باشگاه بيسابقه است. از لحاظ مديريتي كمترين نقص را داريم. اميدوارم مديران قبلي تعبير نامناسبي نداشته باشند! از لحاظ فني هم بهترين سرمربي تاريخ ليگبرتر ايران را در اختيار داريم. وقتي هم فاكتور مردمي بودن به اين مجموعه اضافه كنيد طبيعي است كه در صورت ضعف در هر بخش اين مجموعه دچار حاشيه شود. سعي كردهايم بهترين بازيكنان را نيز به خدمت بگيريم. به نظرم با توجه به تمامي اين قضايا حاشيه كمي داشتيم.
90: چقدر به قهرماني تراكتور اميدوار هستيد؟
بايد براي رسيدن به اين مقام بجنگيم. هدفمان رسيدن به اين مقصود است و اميدوارم چنين اتفاقي بيفتد. به عنوان مديرعامل با مشكلات آنقدر ميجنگم تا به اين هدف برسم.

Arvin_w
12-26-2011, 10:37 AM
اردوی تیم تراکتورسازی در ترکیه-2
تمرینات عصر تراکتورسازان برگزار شد

Click here to view the original image of 800x533px.
http://pnu-club.com/imported/2011/12/1360.jpg

به گزارش خبرنگار اعزامی باشگاه به ترکیه تمرینات عصر تراکتورسازی راس ساعت 16:30 در محل کمپ برگزار شد.
در این تمرین 2 ساعته بازیکنان حرکات با توپ و حرکات تکنیکی را تمرین کردند.

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1361.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5421.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1362.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5717.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1363.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5668.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1364.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5575.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1365.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5496.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1366.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5824.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1367.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5715.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1363.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5668.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1368.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5485.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1369.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5481.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1370.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5778.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1371.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5713.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1372.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5616.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1373.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5494.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1374.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5478.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1375.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5777.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1376.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5709.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1377.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5600.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1378.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5538.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1379.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5474.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1380.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5757.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1381.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5691.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1382.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5584.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1383.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5504.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1384.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/IMG_5433.JPG)

http://pnu-club.com/imported/2011/12/1385.jpg (http://tractor-club.com/imagedisplay.aspx?tar=100&id=/pics/Team%20Report%2090/Turkey2/2/2/IMG_5752.JPG)

Arvin_w
12-26-2011, 06:35 PM
تراكتورسازي در پي جذب يك مهاجم است

مدير تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز كه به همراه تيم فوتبال تراكتور سازي تبريز براي تشكيل اردوي آمادگي اين تيم در تركيه به سر مي برد، از مذاكرات اين تيم براي به خدمت گرفتن يك مهاجم جديد خبر داد.
حسن آذرنيا ، روز دوشنبه با بيان اين مطلب به ايرنا گفت : با اين بازيكن به پيشنهاد امير قلعه نويي سرمربي تيم مذاكراتي صورت گرفته است كه در صورت عقد قرارداد نام او را اعلام خواهيم كرد.
وي افزود: سرمربي تيم تراكتور سازي خواستار به خدمت گرفتن چند بازيكن ديگر شده است كه در حال مذاكره با آنها هستيم.

وي در باره برنامه هاي تمريني تيم تراكتورسازي تبريز در اردوي تركيه اظهارداشت : بدنسازي ، مرور كارهاي تاكتيكي و انجام دو ديدار دوستانه در برنامه هاي تيم تراكتورسازي در اردوي اين تيم در تركيه قرار دارد.

وي در باره بازگشت مصطفي دنيزلي به تيم پرسپوليس تهران گفت: دنيزلي يكي از بهترين مربيان خارجي است كه در ايران به فعاليت پرداخته است. اين مربي تركيه اي در دوراني كه هدايت تيم هاي فوتبال پاس و پرسپوليس تهران را برعهده داشت به نتايج بسيار خوبي با اين تيم ها دست يافت.

به نظر من اين مربي مي تواند پرسپوليس را به روزهاي اوج خود بازگرداند. ضمن آنكه با بازگشت كريم باقري به اين تيم مطمئن هستم كه پرسپوليس به يكي از تيم هاي قدرتمند نيم فصل دوم ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران مبدل خواهد شد.

آذرنيا در ادامه گفت : حضور مربياني همچون دنيزلي در فوتبال ايران ،باعث رشد و پويايي اين رشته ورزشي خواهد شد.

وي در باره تيم هاي بالاي جدول ليگ برتر فوتبال باشگاه هاي ايران اظهارداشت:تيم استقلال به دليل داشتن بازيكنان با ارزش هم اكنون صدرنشين است. اين تيم سرمايه گذاري بسياري در اين فصل انجام داده است و در جدول از ديگر تيم ها فاصله گرفته است ولي مطمئن باشيد كه در نيم فصل دوم تيم تراكتورسازي يكي از مدعيان خواهد بود.

او گفت هدف اصلي ما كسب سهميه حضور در رقابتهاي فوتبال باشگاه هاي آسياست كه با تمهيدات انديشيده شده اميد داريم به آن دست يابيم.

Arvin_w
12-27-2011, 03:31 PM
آذرنیا:تراكتورسازی در پی جذب یك مهاجم است

هدف اصلی ما كسب سهمیه حضور در رقابتهای فوتبال باشگاه های آسیاست كه با تمهیدات اندیشیده شده امید داریم به آن دست یابیم. ' حسن آذرنیا، روز دوشنبه با بیان این مطلب گفت : با این بازیكن به پیشنهاد ' امیر قلعه نویی' سرمربی تیم مذاكراتی صورت گرفته است كه در صورت عقد قرارداد نام او را اعلام خواهیم كرد.
وی افزود: سرمربی تیم تراكتور سازی خواستار به خدمت گرفتن چند بازیكن دیگر شده است كه در حال مذاكره با آنها هستیم.
وی در باره برنامه های تمرینی تیم تراكتورسازی تبریز در اردوی تركیه اظهارداشت : بدنسازی ، مرور كارهای تاكتیكی و انجام دو دیدار دوستانه در برنامه های تیم تراكتورسازی در اردوی این تیم در تركیه قرار دارد.
وی در باره بازگشت ' مصطفی دنیزلی ' به تیم پرسپولیس تهران گفت: دنیزلی یكی از بهترین مربیان خارجی است كه در ایران به فعالیت پرداخته است. این مربی تركیه ای در دورانی كه هدایت تیم های فوتبال پاس و پرسپولیس تهران را برعهده داشت به نتایج بسیار خوبی با این تیم ها دست یافت.
به نظر من این مربی می تواند پرسپولیس را به روزهای اوج خود بازگرداند. ضمن آنكه با بازگشت 'كریم باقری ' به این تیم مطمئن هستم كه پرسپولیس به یكی از تیم های قدرتمند نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران مبدل خواهد شد.
آذرنیا در ادامه گفت : حضور مربیانی همچون دنیزلی در فوتبال ایران ،باعث رشد و پویایی این رشته ورزشی خواهد شد.
وی در باره تیم های بالای جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران اظهارداشت:تیم استقلال به دلیل داشتن بازیكنان با ارزش هم اكنون صدرنشین است. این تیم سرمایه گذاری بسیاری در این فصل انجام داده است و در جدول از دیگر تیم ها فاصله گرفته است ولی مطمئن باشید كه در نیم فصل دوم تیم تراكتورسازی یكی از مدعیان خواهد بود.
او گفت هدف اصلی ما كسب سهمیه حضور در رقابتهای فوتبال باشگاه های آسیاست كه با تمهیدات اندیشیده شده امید داریم به آن دست یابیم.

(http://www.tractorfc.com/print.php?newsid=1103)

Arvin_w
12-27-2011, 03:32 PM
قلعه نویی مانع برگزاری دیدار با شاختار

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به دلیل غیر استاندارد بودن زمین مسابقه در آنتالیای ترکیه، از برگزاری دیدار دوستانه تیمش برابر حریف ازبکی ممانعت به عمل آورد.. با نظر سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، دیدار تدارکاتی این تیم برابر تیم "شاختار" ازبکستان به دلیل غیر استاندارد بودن ابعاد زمین مسابقه مذکور لغو شد. این دیدار که قرار بود از ساعت 16 دیروز به وقت محلی آنتالیا به انجام برسد، با ممانعت امیر قلعه نویی لغو شد تا تیم تراکتورسازی به جای برگزاری دیدار دوستانه، همچون روزهای قبل تمرینات خود را ادامه دهد. گفته می شود یک روز قبل از موعد برگزاری این بازی، بر اساس هماهنگی های انجام یافته مقرر شده بود که دیدار دوستانه دو تیم تراکتورسازی تبریز و شاختار ازبکستان در ورزشگاه اصلی شهر آنتالیا برگزار شود اما این ورزشگاه دیروز آماده برگزاری این بازی نشد تا مسئولان باشگاه ازبکی، کمپ تمرینی تراکتورسازی را برای انجام مسابقه پیشنهاد دهند که این پیشنهاد نیز با مخالفت امیر قلعه نویی مواجه شد. ظاهرا قلعه نویی معتقد بوده که ابعاد زمین چمن تمرینی کمپ آنتالیا که تراکتورسازی هم اکنون در آنجا اردو زده، استاندارد نیست و به همین علت برگزاری دیدار دوستانه با شاختار لغو شده است. تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از روز جمعه گذشته اردوی آمادگی یک هفته ای خود را در شهر آنتالیای ترکیه برپا کرده است. این تیم در آغاز نیم فصل دوم رقابتهای لیگ برتر کشور، روز شانزدهم دی میهمان تیم صبای قم خواهد بود.