PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گرایش زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور

sunyboy
12-19-2011, 11:32 PM
با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش نمونه سوالات بخش گرایش زبان و ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديرتي باشگاه هميشه منتظر به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم.و خواهيم بود.

سارا سرایی
05-03-2012, 04:25 PM
سلام
خیلی خیلی ممنون از نمونه سوالاتی که گذاشتید . ای کاش بیشتر بودند . همه ی درس ها همه سال ها باز هم تشکر می کنم .:36:

sunyboy
05-03-2012, 05:01 PM
سلام
خیلی خیلی ممنون از نمونه سوالاتی که گذاشتید . ای کاش بیشتر بودند . همه ی درس ها همه سال ها باز هم تشکر می کنم .:36:

بزودی همه رشته ها بصورت کامل درج خواهند شد کمی صبور باشید:72:

skysnowing
05-31-2012, 10:43 PM
سلام. با تشکر از سوالات. با توجه به روند برگزاری آزمونهای تستی نمونه سوالات تستی بیشتر بگذارید

skysnowing
05-31-2012, 10:46 PM
رشته آموزش زبان فارسی. اگه دانلود فایلهای دوره های آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی رو هم بتونید بدارین خیلی عالی می شه. مرسی

امید50
11-21-2012, 02:12 PM
سلام کارتون عالی است من قبل از نمونه سوال ها نمی دونستم کدام قسمت ها را بخوانم از لطف شما ممنونم:74:

lord aragon
01-05-2013, 08:53 PM
پاسخ نامه کارشناسی ارشد ادبیات و زبان فرسی رو زود بزارین دیگه .امتحانا تمام شد

ممنون

Borna66
01-06-2013, 12:05 AM
سلام. با تشکر از سوالات. با توجه به روند برگزاری آزمونهای تستی نمونه سوالات تستی بیشتر بگذارید

با سلام

ممنون دوست گرامی .لطف دارید و چشم حتما این مورد را هم مدنظر خواهیم گردم

روزگار خوش

Borna66
01-06-2013, 12:07 AM
سلام کارتون عالی است من قبل از نمونه سوال ها نمی دونستم کدام قسمت ها را بخوانم از لطف شما ممنونم:74:

با سلام

ممنون دوست گرامی .لطف دارید و ما هم خوشحالیم که در حدتوان بتوانیم به شما هم نوعانمان کمکی و یاری برسانیم

روزگار خوش

Borna66
01-06-2013, 12:09 AM
رشته آموزش زبان فارسی. اگه دانلود فایلهای دوره های آموزش مجازی یا آموزش الکترونیکی رو هم بتونید بدارین خیلی عالی می شه. مرسی

پاسخ نامه کارشناسی ارشد ادبیات و زبان فرسی رو زود بزارین دیگه .امتحانا تمام شد

ممنون

با سلام

چشم دوستات گرامی حتما این مورد را هم مدنظر خواهیم گردم در صورتی که منابع فراهم شود جتما درج می شود و اطلاع رسانی می کنیم در این مورد

روزگار خوش