PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زمان ثبت نام دروس ریزشی و تجدید امتحان نیمسال اول 90

saeidking
12-19-2011, 10:24 PM
http://pnu-club.com/up/images/zhdusrg7bpdyv7wxcx.jpg

کرشمه
01-16-2012, 03:03 PM
سلام شرایط ثبت نام برای دروس ریزشی چیه اصلا از کجا بدونیم درسی ریزشی اعلام میشه یا نمیشه در مورد تجدید امتحان چطور؟ چون من از روز 25 وارد سایت شدم اما از مسیری که گفته بودن نتونستم وارد عملیات ثبت نام بشم یعنی فعال نبود اگه اطلاعاتی دارین لطفا" راهنمایی کنین

sunyboy
01-16-2012, 03:07 PM
سلام شرایط ثبت نام برای دروس ریزشی چیه اصلا از کجا بدونیم درسی ریزشی اعلام میشه یا نمیشه در مورد تجدید امتحان چطور؟ چون من از روز 25 وارد سایت شدم اما از مسیری که گفته بودن نتونستم وارد عملیات ثبت نام بشم یعنی فعال نبود اگه اطلاعاتی دارین لطفا" راهنمایی کنین

دروسی که مشکلی در طرح سوالات داشتن در صورت تصویب دانشگاه پیام نور دوباره از داوطلبان امتحان گرفته میشه. لیست دروس در سامانه گلستان اعلام میشود . معمولا اخر امتحانات این لست رو دانشگاه اعلام میکنه اگر برای شما فعال نیست یا اعلام نشده یا برای رشته و دروسی که شما این ترم بر داشتین جزو ریزشی ها نبوده است!!

موفق باشید

کرشمه
01-16-2012, 04:51 PM
مدیریت محترم ممنون از اینکه به سوالم جواب دادین پس این تاریخ هایی که تو نامه بالا نوشته شده برای ترم قبله؟ برای ترم حاضر هنوز اطلاعیه ای ندادن و اگر لیست مشخص بشه اعلام میشه درسته؟

کرشمه
01-16-2012, 04:59 PM
وای من گیج شدم چی شد این امتحانا ی که از 25/09 زمان ثبت نامشونه کی گرفته شده؟حالا تک درس که تکلیفش معلومه هیچی ولی ریزشی رو از کجا میدونستن اون موقع که هنوز امتحانا شروع نشده بود؟ ممنون میشم اگه میدونین بگین منم بدونم

sunyboy
01-16-2012, 05:36 PM
وای من گیج شدم چی شد این امتحانا ی که از 25/09 زمان ثبت نامشونه کی گرفته شده؟حالا تک درس که تکلیفش معلومه هیچی ولی ریزشی رو از کجا میدونستن اون موقع که هنوز امتحانا شروع نشده بود؟ ممنون میشم اگه میدونین بگین منم بدونم

وقتی برای شما فعال نشده یعنی شامل رشته شما نمیشود

موفق باشید