PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ازمون فراگیر را سخت می گیرند.

apadana34
12-19-2011, 11:56 AM
می خواستم بدانم امتحان فراگیر کارشناسی را سخت می گیرند . برای اینکه با دو درس تخصصی و سه در عمومی در ازمونش موفق بشم چه سیاستی را می تونم پیاده کنم تا کارم راحتر بشه و پیچیده اش نکنم (مثلا خواندن جزوات کمکی کافیه یا متن کتاب فرضا فیزیک مکانیک 1 را هم باید خواند )
رشته مهندسی برق کنترل امتحان می دم

Borna66
03-13-2013, 01:08 AM
می خواستم بدانم امتحان فراگیر کارشناسی را سخت می گیرند . برای اینکه با دو درس تخصصی و سه در عمومی در ازمونش موفق بشم چه سیاستی را می تونم پیاده کنم تا کارم راحتر بشه و پیچیده اش نکنم (مثلا خواندن جزوات کمکی کافیه یا متن کتاب فرضا فیزیک مکانیک 1 را هم باید خواند )
رشته مهندسی برق کنترل امتحان می دم

با سلام

به نظره من قبولی در این ازمون بسیار ساده هست و حتی اگر فرصت کنید کتاب هار ار یکبار روزنامه وار هم بخونید و با موضوعات اشنایی نسبی داشتید براحتی در ازمون ورودی قبول می شود ولی اگر می خواهید مطمئن تر قبول شوید سعی کنید خود منابع اصلی را بصورت عمقی بخونید تا به موضوعات ان مسلط شوید و بعدش از نمونه سوالات دوره های قبل هم که در بخش نمونه سوالات باشگاه بصورت رایگان قابل دریافت می باشد استفاده و به نوعی تست زنی کنید تا به امادگی کامل برای امتحان نهایی فراگیر برسید و قطعا قبول می شوید بصورت کامل و بدون دردسر
موفق باشید

روزگار خوش