PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گرایش کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور

sunyboy
12-15-2011, 01:39 AM
با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش نمونه سوالات بخش گرایش کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديرتي باشگاه هميشه منتظر به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم.و خواهيم بود.

elya tarlan
11-10-2012, 10:11 AM
با درود به شما نیکان
در قسمت ليست كليه ي مجموعه نمونه سوالات گرایش کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد پیام نور (http://www.pnu-club.com/pnu.thread59660.html) ما که لیستی ندیدم!!پس از کجا باید این لیست ببینم؟:42:
با سپاس از تلاشتان:72:

ameeamee
11-10-2012, 01:21 PM
:36:سلام
خسته نباشید،ازتون خواهش می کنم به درخواست بچه های علوم سیاسی هم توجه کنید و نمونه سوالات رشته مارو هم روی سایتتون قار بدین آخه ما همیشه برای نمونه سوالات هر ترممون دربه در هستیم و هیچ جا نمی تونیم نمونه سوالات و پاسخنامه هاشون رو پیدا کنیم حتی توی سایت شما هم نمونه سوالات همه رشته ها پیدا میشه غیر از ما البته جالبه نمونه سوالات ارشد رشته ی ما رو هست ولی برای بچه های کارشناسی علوم سیاسی سوالی قرار ندادین ازتون خاضعانه می خوام :79:که سوالات رشته کارشناسی علوم سیاسی رو هم روی سایتتون بگذارید
باتشکر:46:
بچه های علوم سیاسی

Borna66
11-10-2012, 02:07 PM
با درود به شما نیکان
در قسمت ليست كليه ي مجموعه نمونه سوالات گرایش کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد پیام نور (http://www.pnu-club.com/pnu.thread59660.html) ما که لیستی ندیدم!!

پس از کجا باید این لیست ببینم؟:42:
با سپاس از تلاشتان:72:

با سلام

دوست گرامی حق با شماست ولی هنوز لیست در حال اماده سازی هست هر موقع درج شد اطلاع رسانی می شود
موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
11-10-2012, 02:10 PM
:36:سلام
خسته نباشید،ازتون خواهش می کنم به درخواست بچه های علوم سیاسی هم توجه کنید و نمونه سوالات رشته مارو هم روی سایتتون قار بدین آخه ما همیشه برای نمونه سوالات هر ترممون دربه در هستیم و هیچ جا نمی تونیم نمونه سوالات و پاسخنامه هاشون رو پیدا کنیم حتی توی سایت شما هم نمونه سوالات همه رشته ها پیدا میشه غیر از ما البته جالبه نمونه سوالات ارشد رشته ی ما رو هست ولی برای بچه های کارشناسی علوم سیاسی سوالی قرار ندادین ازتون خاضعانه می خوام :79:که سوالات رشته کارشناسی علوم سیاسی رو هم روی سایتتون بگذارید
باتشکر:46:
بچه های علوم سیاسی

با سلام

دوست گرامی به علت نایاب بودن نمونه سوالات مورد نظر شما خیلی ما تلاش خودمان را کردیم که بتونیم فراهم کنیم و حتما همین طور بوده و خواهد بود و اگر فراهم سازی شد حتما درج و اطلاع رسانی می شود.

متشکر از ارایه نظرتون و پیگیر هستیم همیشه
موفق باشید

روزگار خوش

javadhaha
11-18-2012, 08:56 PM
سلام.من دنبال نمونه سوال معماری کامپیوتر پیشرفته نیمسال دوم 91-90 هستم.تو سایت نیست اگر هم هست پیدا نمیشه.سایتتون خیلی دنگ و فنگ داره!چرا نمیذارید تا دانشجوها راحت دانلود کنن!من خودم نمونه سوال دارم.اگه بخواین میفرستم.فقط خواهش میکنم اگه معماری رو دارید برام بفرستید . ایمیلم:
javad_k31@yahoo.com

Borna66
11-19-2012, 12:45 AM
سلام.من دنبال نمونه سوال معماری کامپیوتر پیشرفته نیمسال دوم 91-90 هستم.تو سایت نیست اگر هم هست پیدا نمیشه.سایتتون خیلی دنگ و فنگ داره!چرا نمیذارید تا دانشجوها راحت دانلود کنن!من خودم نمونه سوال دارم.اگه بخواین میفرستم.فقط خواهش میکنم اگه معماری رو دارید برام بفرستید . ایمیلم:
javad_k31@yahoo.com

با سلام
ممنون دوستان گرامی از لطفتان و ارایه نظرات وپیشنهادتان:36:

در مورد سایت هم به نظره من در اشتباه هستید و سایت باشگاه و بخش نمونه سوالات در مقاطع مختلف و حتی در شته هاییش و حتی بخش تالار رشته ی درسی هم کاملا واضح و مشخص هست و اگر کاربر اندکی صبر و تامل داشته باشد خیلی راحت می تواند نمونه سوالات مدنظرش را پیدا و دریافت کند... ولی مشکل اینجا هست که بیشتر کاربران دوست دارن بدون زحمت و سریع به ان چیزی که مدنظرشون هست برسوند و در غیر این صورت اگر چیزی را می می خواهند بدست نیاورند همه چیز سایت را زیر سوال می برند در صورتی که این موارد ناشی از عدم توانایی و.... سایر موارد کاربران نشات می گیرد.

همانطور قبلا بارها گفته شده فراهم سازی و درح نمونه سوالات در مقاطع مختلف کار بسیار وقت و دشواری هست و همیشه سعی ما در درج همه نمونه سوالات فراهم شده می باشد و قطعا همین طور هست.. بنابراین نمونه سوالات درج شده تا به همین مقدار بوده که ما فراهم و اماده سازی و درج کمردیم و بازم هم دنبال فراهم سازی نمونه سوالات جدید و بیشتر هستیم و بازم حتما درج و اطلاع رسانی می شود در باشگاه و بخش مربوطه اش:109:

روزگار خوش