PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاریخ ازمون عوض نشده ؟

apadana34
12-04-2011, 01:56 PM
1-امتحان فراگیر کارشناسی درتاریخ 23/10/1390 برگزار می شه و تغییر نکرده؟
2-لیست منابع و حذفیات ان ایا همان است که در دفترچه فراگیر ثبت شده یا انی هست که دانشجو های پیام نور از سایت پیام نور می بینن
3- من بعد از ثبت نام در برج 8 نتونستم پیگیری کنم . ایا زمان امتحان و تاریخ دریافت کارت یا به طور کلی موردی تغییر کرده در مورد ازمون فراگیر کارشناسی برج ده ؟

Borna66
12-10-2011, 01:17 AM
1-امتحان فراگیر کارشناسی درتاریخ 23/10/1390 برگزار می شه و تغییر نکرده؟
2-لیست منابع و حذفیات ان ایا همان است که در دفترچه فراگیر ثبت شده یا انی هست که دانشجو های پیام نور از سایت پیام نور می بینن
3- من بعد از ثبت نام در برج 8 نتونستم پیگیری کنم . ایا زمان امتحان و تاریخ دریافت کارت یا به طور کلی موردی تغییر کرده در مورد ازمون فراگیر کارشناسی برج ده ؟

اینم خبری که در این زمینه به شما کمک می کند

خبرگزاری فارس : عبدالله معتمدی معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور با بیان اینکه آزمون‌های دوره فراگیر این دانشگاه ۲۳ دی‌ماه برگزار می‌شود، گفت: آزمون‌های این دوره دانشگاه پیام‌نور همانند دوره قبل از و تفاوت چندانی ندارد. به گفته وی آزمون‌های دوره فراگیر دانشگاه پیام‌نور نمره منفی ندارد و سؤالات آن به صورت چهار گزینه‌ای است. معاون سنجش و آموزش دانشگاه پیام‌نور از تأثیر ۲۰ درصدی معدل مقطع کارشناسی در آزمون دوره فراگیر کارشناسی ارشد این (http://******************************/) دانشگاه خبر داد و تنها تفاوت آزمون این دوره با دوره قبل را تفاوت محتوایی و تغییر تعدادی از عناوین درسی اعلام کرد.

موفق باشید

روزگارخوش

apadana34
12-10-2011, 07:29 PM
من رشته برق را شرکت کردم . نمونه سوال ازمون فراگیر دوره قبل را اگه دارید بم بدید
یا نمونه سوالهای دروس عمومی اش را

Borna66
12-11-2011, 08:17 PM
من رشته برق را شرکت کردم . نمونه سوال ازمون فراگیر دوره قبل را اگه دارید بم بدید
یا نمونه سوالهای دروس عمومی اش را

با سلام

درخواست خودتون را در جای مناسب باشگاه مطرح کنید حتما رسیدگی می شود

موفق باشید
روزگار خوش