PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : امتحانات پایان ترم تستی است؟

akj
11-30-2011, 08:56 PM
سلام. من دانشجوی مدیریت دولتی (تجمیع )هستم. من منابع درسی رشته مدیریت دولتی را دانلود کردم که مورخ4/7/90 بود و همه امتحاناتم به جز ریاضیات 1 و پروژه و کارورزی تستی بودند. آیا صحت دارد؟ یعنی دروسی مانند اصول حسابداری و ریاضیات 2 و آمار هم تستی هستند؟ اگر اینطور است که این ترم بیچاره میشیم؟ خواهش میکنم بگویید درست است یا نه؟ اگر نه میشه منابع درسی این رشته را برایم اینجا بگذارید تا خیالم راحت شود؟
ممنون .

pinkrainbow
11-30-2011, 09:31 PM
هر چیزی که توی منابع نوشته درسته مدیریت که خوبه بیچاره بچه های علوم پایه بدبخت شدند من مونم چطور فیزیک و ریاضی و شیمی و... میخواد تستی بشه ؟!! مگه اینکه سوالا رو آسون بدن . برای ما هم این ترم تمام امتحانامون تستی شده. من مدیریت جهانگردی هستم الان دوباره نگاه کردم همینطوره که شما میگید تمام حسابداریها ریاضی 1 و 2 و آمار همه تستی شدن خدا رو شکر که همشو پاس کردم نگران نباشید حتما سوالا رو یه جوری میدن که به جواب برسید من بیچاره هنوز کتاب زبانمون نیومده !!!!

saeidking
12-01-2011, 12:00 AM
سلام. من دانشجوی مدیریت دولتی (تجمیع )هستم. من منابع درسی رشته مدیریت دولتی را دانلود کردم که مورخ4/7/90 بود و همه امتحاناتم به جز ریاضیات 1 و پروژه و کارورزی تستی بودند. آیا صحت دارد؟ یعنی دروسی مانند اصول حسابداری و ریاضیات 2 و آمار هم تستی هستند؟ اگر اینطور است که این ترم بیچاره میشیم؟ خواهش میکنم بگویید درست است یا نه؟ اگر نه میشه منابع درسی این رشته را برایم اینجا بگذارید تا خیالم راحت شود؟
ممنون .

ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 2 که تستی-تشریحی هست
منابع مدیریت دولتی (http://www.pnu.ac.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=b2ee5bc8-c1ce-40a1-ba21-194bfdb7aa19)

saeidking
12-01-2011, 12:07 AM
هر چیزی که توی منابع نوشته درسته مدیریت که خوبه بیچاره بچه های علوم پایه بدبخت شدند من مونم چطور فیزیک و ریاضی و شیمی و... میخواد تستی بشه ؟!! مگه اینکه سوالا رو آسون بدن . برای ما هم این ترم تمام امتحانامون تستی شده. من مدیریت جهانگردی هستم الان دوباره نگاه کردم همینطوره که شما میگید تمام حسابداریها ریاضی 1 و 2 و آمار همه تستی شدن خدا رو شکر که همشو پاس کردم نگران نباشید حتما سوالا رو یه جوری میدن که به جواب برسید من بیچاره هنوز کتاب زبانمون نیومده !!!!

ریاضی تمام تستی نیست.

amir nasiri
12-01-2011, 04:44 PM
ریاضی2 تستی هست.......:168:

pinkrainbow
12-01-2011, 06:28 PM
ریاضی 2 منابع جهانگردی تستی نوشتن ولی همونطور که شما گفتید برای مدیریت دولتی نوشتن تستی و تشریحی والا از پیام نور همه چی بر میاد

akj
12-01-2011, 09:58 PM
از پاسخ شما ممنونم. منابعی که من دیدم مورخ 4/7/90 بود که در آن ریاضی 2 را تستی نوشته. و برنامه ای که شما گذاشتید مورخ 17/7/90 هست و ریاضی 2 را تستی تشریحی نوشته. به هر حال باید ببینیم این ترم میخاد چی بشه. ممنونم.