PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی قبولی در فراگیر کارشناسی

apadana34
11-22-2011, 10:25 PM
1-برای قبولی در ازمون فراگیرکارشناسی باید درسهایی که در دفترچه ازمون اعلام شده را همشون را نمره ده یا دوازده گرفت یا نه نمره کل و رتبه ایی است
2- لیست منابع و تاریخ چاپ کتاب و حذفیات منابع اعلام شده برای ازمون همانی است که در دفترچه اعلام شده یا همان لیست منابع دروسی است که در سایت پیام نور است

saeidking
11-23-2011, 07:44 PM
1-برای قبولی در ازمون فراگیرکارشناسی باید درسهایی که در دفترچه ازمون اعلام شده را همشون را نمره ده یا دوازده گرفت یا نه نمره کل و رتبه ایی است
2- لیست منابع و تاریخ چاپ کتاب و حذفیات منابع اعلام شده برای ازمون همانی است که در دفترچه اعلام شده یا همان لیست منابع دروسی است که در سایت پیام نور است

برای تمام کنکور ها نمره تراز اهمیت داره نه نمره هر درس,ولی خوب تراز رابطه مستقیمی با درصد و نمره داره هر چی بیشتر باشه,ترازتون بهتر میشه

ملاک همونی هست که توی دفترچه نوشته

apadana34
11-24-2011, 11:57 AM
یعنی نمره نیست وباید رتبه بیاری . و در اینصورت ممکن یک درس را منفی بزنی و یک درس را خوب ولی درکل رتبه ایی که می اری باعث قبولی ات می شه.

kurd007
10-25-2012, 02:23 AM
آیا این دروس جزء واحد های قبولی در رشته حساب میشن؟

Borna66
10-28-2012, 08:12 PM
آیا این دروس جزء واحد های قبولی در رشته حساب میشن؟

با سلام
بله البته جز واحدهای فرهنگی هست درصورتی قبولی با نمره 17 به بالا در معدل کل تاثیر مثبت دارد
روزگار خوش

apadana34
10-28-2012, 10:46 PM
ایا تاریخ تصحیح اطلاعات ثبت نامی فراگیر سال 91 مهلتش گذشته ؟
اگه رشته ای را که در هنگام ثبت نام انتخاب کردی می شه تغییر داد؟
اگه رشته ای را در استان همجوارت انتخاب کنی می شه قبول شد و خواند؟

Mortezaacc
10-30-2012, 12:08 PM
ایا تاریخ تصحیح اطلاعات ثبت نامی فراگیر سال 91 مهلتش گذشته ؟
اگه رشته ای را که در هنگام ثبت نام انتخاب کردی می شه تغییر داد؟
اگه رشته ای را در استان همجوارت انتخاب کنی می شه قبول شد و خواند؟

سلام
پارسال 4 روز قبل از آزمون هنگام توزیع کارت ازمون اجازه ویرایش اطلاعات رو داده بود ولی امسال رو نمیدونم!
فکر میکنم اجازه ویرایش بِدَن!:26::162:

apadana34
10-30-2012, 07:20 PM
سلام
پارسال 4 روز قبل از آزمون هنگام توزیع کارت ازمون اجازه ویرایش اطلاعات رو داده بود ولی امسال رو نمیدونم!
فکر میکنم اجازه ویرایش بِدَن!:26::162:
اگر در استان تهران دانشگاهی را انتخاب کنی و در یکی از استانهای همجوارش باشی ایا موقع امتحان و قبولی ایراد می گیرن.

Mortezaacc
10-31-2012, 11:07 AM
اگر در استان تهران دانشگاهی را انتخاب کنی و در یکی از استانهای همجوارش باشی ایا موقع امتحان و قبولی ایراد می گیرن.

براچی باید ایراد بگیرن شما حق داری هرجا که دوست داری درس بخونی
فقط دانشگاه خوابگاه نداره و باید فکر رفت وآمد از منزل به دانشگاه باشی!

به نظر من موقع ویرایش اطلاعات نزدیک ترین مرکز رو برای اولویت اول قرار بده!(البته این نظر منه!)
راستی شما برای کارشناسی ثبت نام کردید یا کارشناسی ارشد؟

apadana34
10-31-2012, 02:28 PM
براچی باید ایراد بگیرن شما حق داری هرجا که دوست داری درس بخونی
فقط دانشگاه خوابگاه نداره و باید فکر رفت وآمد از منزل به دانشگاه باشی!

به نظر من موقع ویرایش اطلاعات نزدیک ترین مرکز رو برای اولویت اول قرار بده!(البته این نظر منه!)
راستی شما برای کارشناسی ثبت نام کردید یا کارشناسی ارشد؟

من پارسال کارشناسی یه رشته را انتخاب کردم ولی چون می خوام یه رشته دیگه را بخوانم و استان خودم نداره و از طرفی نمی خوام اسیر تغییر رشت وانتقالی بشم و فرصت از دست بره دوباره می خوام شرکت کنم منتهی در استان دیگر که تهران هست . موقعه ثبت نام ادرس استان خودم را زدم با توجه به اینکه در دفترچه گفته شده بود استان محل سکونت یا اشتغال این ایرادی بهم نمی زنه ؟