PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جنجال دختر 20 ساله انقلابی مصر!

saeidking
11-18-2011, 12:33 AM
کمال قبیسی خبرنگار عرب نوشته است که وبلاگ «مذکرات ثائره» (یادداشت‌های یک دختر انقلابی) توانست روز سه‌شنبه بزرگترین تجمع عربی را رقم بزند؛ شمار بازدید‌کنندگان یک روز از این وبلاگ از جمعیت حاضر در ۵ استادیوم ورزشی مقدمات رقابت‌های جام جهانی که ۲۰۱۴ بیشتر است. البته نه به‌خاطر نوشته‌هایش بلکه به خاطر عکس‌های برهنه‌ای است که علیاء ماجده المهدی از خود در وبلاگش «یادداشت‌های یک دختر انقلاب» قرار داده است.

http://pnu-club.com/imported/2011/11/697.jpg

علیاء ماجده المهدی در جریان انقلاب فوریه مصر که به سرنگونی رژیم سابق این کشور به رهبر محمد حسنی مبارک انجامید، فعال بوده است.

او در وبلاگ‌های مختلف خود و همچنین صفحات توئیتر و فیس‌بوکش عکس‌هایی از حضور در میدان التحریر قاهره، محل تجمع معترضان در روزهای انقلاب مصر و همچنین تجمع‌های اعتراض‌آمیز دیگر حضور داشته است.

http://pnu-club.com/up/images/11wrkqynk5cfwxszyb2.jpg
علیاء ماجده ابراهیم در روز انتشار عکس‌های خود نوشته بود که در جنبش ۶ آوریل عضویت دارد. جنبش جوان ۶ آوریل سهم بزرگی در انقلاب مصر ایفا کرد و یکی از گروه‌‌های پیشرو در انقلاب بود.

چند شبکه تلویزیونی برنامه‌هایی برای بررسی این پدیده پخش کردند.
صفحه‌ای در فیس‌بوک نیز پایه‌گذاری شد با نان «ملت می‌خواهند علیاء ماجده المهدی اعدام شود» این صفحه سه‌شنبه تاسیس شد و تا شامگاه چهارشنبه ۹۰۰ عضو جذب کرد.

شماری از رسانه‌های بین‌المللی از جمله روزنامه واشینگتن پست اقدام به انتشار مطالبی در باره علیاء و اقدام او کردند و این اقدام را «انقلاب» در جهان عرب توصیف کردند.

علیاء توانست رکورد مراجعه‌کنندگان به یک وبلاگ در جهان عرب را بشکند. در یک روز شمار مراجعه‌کنندگان به دو وبلاگ علیاء از مرز یک میلیون نفر گذشت.

منبع: آفتاب نیوز

amir26arak
11-18-2011, 01:33 PM
طرف می خواد مدونا جهان عرب بشه تفاون چقدر زیاد 1 میلیون با 900 نفر

saeidking
11-20-2011, 12:11 AM
طرف می خواد مدونا جهان عرب بشه تفاون چقدر زیاد 1 میلیون با 900 نفر

به هر قیمتی,به هر روشی؟

پسندیده نیست

amir26arak
11-20-2011, 12:38 AM
به هر قیمتی,به هر روشی؟

پسندیده نیست
این دختر به دلایل سیاسی این کار رو کرده خیلی ها هستن لخت میشن ولی بشون توجه نمیشه تو اخبار
کالا خیلی شجاعت می خواد کاری که کرده ممکنه هر لحظه ترور بشه

ttrasn
11-20-2011, 11:51 AM
تو وبلاگش نوشته من از محدودیت متنفرم و هر کسی اختیار خودشو داره.بعدش عکس گذاشته و بعد عکسا هم گفته که من علاقه ای به پخش عکسام ندارم فقطم میخوام آزاد باشم و از این آزادی لذت میبرم. عنوان پستش هم هست هنر عریانی.راستی دختره هم دانشجویه هنره..:81::60:

saeidking
11-20-2011, 08:35 PM
تو وبلاگش نوشته من از محدودیت متنفرم و هر کسی اختیار خودشو داره.بعدش عکس گذاشته و بعد عکسا هم گفته که من علاقه ای به پخش عکسام ندارم فقطم میخوام آزاد باشم و از این آزادی لذت میبرم. عنوان پستش هم هست هنر عریانی.راستی دختره هم دانشجویه هنره..:81::60:

محدودیت؟!!!!!!!!!!!!!!!!!,کاش باهاش مصاحبه میکردن تا مشخص بشه چه آزادی رو به دست آورده!؟

saeidking
11-26-2011, 09:55 PM
فیلم اخراج ماجده المهدی از میدان التحریر

http://www.dailymotion.com/video/xmlfpe_123512-932

ttrasn
11-27-2011, 12:29 AM
آره واسه منم جالبه که با این کارش احساس آزادی میکنه.به نظر من هیچ چیزی جز خاری و بردگی واسش نداره.مهمترین چیزش رو واسه همه به نمایش گذاشته که این نهایت جهالت و حماقته و هیچ سودی واسش نداره.