PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پيروزی پيشكسوتان ايران با درخشش علی دايی

O M I D
11-15-2011, 07:23 PM
http://pnu-club.com/imported/2011/11/17.png
علی دایی كه در این مسابقه با زدن چهار گل نقش پررنگی در پیروزی پیشكسوتان ایران در این بازی داشت، از سوی تماشاگران بیش از سایر بازیكنان تشویق شد.

گل: تیم پیشكسوتان ایران در یك بازی جذاب و تماشایی با نتیجه 5 بر 2 بر تیم پیرمردهای لهستان غلبه كرد. تیمی كه البته مشخص نیست چند ملی‌پوش قدیمی دارد یا ندارد اما حریف مناسبی برای پا به سن گذاشته‌های تماشایی ایران محسوب می‌شد.
پدر این بازی كه با حضور ستاره‌های بزرگ و استثنایی‌ای مثل عابدزاده، باقری، پروین، دایی، پنجعلی و ... برگزار می‌شد. علی دایی بهترین بود و با زدن 4گل پیروزی تیمش را رقم زد. دایی گلزنی‌های خود را بعد از 2گل لهستانی‌ها آغاز كرد و یكبار در نیمه اول و سه بار در نیمه دوم به حریف گل زد.
دایی در این مسابقه مانند دوران بازیگری خود عطش زیادی برای گلزنی داشت. در یكی از صحنه های بازی ادموند بزیك موقعیت بسیار مناسبی برای بازكردن دروازه حریف داشت كه البته بزیك این موقعیت را در اختیار دایی گذاشت و او هم گل چهارم ایران را به ثمر رساند.
گل آخر ایران هم توسط سیروس دین‌محمدی به ثمر رسید كه شب گذشته در برنامه نود چهره او را دیده بودید. این بازی در ورزشگاه غدیر برگزار شد و حال و هوای خاصی داشت.
به گزارش گل به نقل از ایرنا در این مسابقه احمدرضا عابدزاده دروازه بان بزرگ سال های گذشته فوتبال كشورمان وظیفه سنگربانی تیم ایران را بر عهده داشت و مانند دوران اوج خود با لبخندی همیشگی درون دروازه ایستاد.عابدزاده پس از دریافت دو گل در نیمه نخست این مسابقه هم مثل همیشه می خندید.
تیم پیشكسوتان ایران : احمدرضا عابدزاده، محمد پنجعلی، یحیی گل محمدی، مرتضی فنونی زاده، كریم باقری، علی پروین، حمید درخشان، مجید نامجو مطلق، محمد حسن انصاری فرد، حمید استیلی و علی دایی
تعویضها:پژمان جمشیدی، نیما نكیسا، سیروس دین محمدی، بهروز رهبری فرد، ادموند بزیك و محمد مومنی /رضا حسن زاده و رضا رجبی دو پیشكسوت استقلال و تیم ملی در این بازی فرصتی برای حضور در مسابقه را پیدا نكردند
اتفاق ویژه:علی پروین كاپیتان تیم پیشكسوتان در نیمه نخست این مسابقه در بیشتر دقایق بازی در جای خود ایستاده بود و دوندگی نمی كرد. پس از تعویض او در بین دو نیمه، یكی از تماشاگران از بهروز رهبری فرد پرسید كه چه كسی پروین را تعویض كرده است؟ رهبری فرد در پاسخ گفت: 'خود علی آقا گفت چون سایه جایی كه من ایستاده بودم رفت من را تعویض كنید.'