PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عیدی ازباشگاه به مناسبت عید غدیر

ماه ناز
11-12-2011, 12:22 PM
دوستای گلم بیاید از باشگاه بمناسبت عید غدیر عیدی بگیریم
اگه موافقید بگوووووووووووویییییید

Borna66
11-12-2011, 01:32 PM
با سلام

حالا عیدی چی می خواهید.:59:
اگر بتونیم چشم د حتما عیدی همم میدیم:112::167:

روزگار خوش

حكمت طلب
11-12-2011, 02:05 PM
تو رو خدا يه نفر به من بگه چرا نمي تونم نمونه سوالات حقوق جزا رو دانلود كنم - همش پيغام خطا ميده در حاليكه هنوز كاربر ويژه باشگاه هستم
تو رو خدا اين نمونه سوالات رو به من عيدي يا كادوي تولد بدين . خواهش ميكنم :79:
دفعه قبل از مديريت باشگاه درخواست كمك كردم ولي مسير ادرس نمونه سوالات رو به من داد . من مسيرش رو بلدم فقط ميخوام بدونم چرا همش پيغام خطا به من ميده . يه راهي پيش روم بزاريد تا بتونم اين سري نمونه سوالات رو تهيه كنم . با امروز دقيقا يك ماهه كه درخواست كمك ميكنم ولي نتيجه نميگيرم شايد به مناسبت عيدي نتيجه بگيرم .
ممنونم

حكمت طلب
11-12-2011, 02:09 PM
ببخشيد نمونه سوالاي جزا نبود نمونه سوالاي حقوق بين الملل خصوصي 1بود
نام درس : حقوق بين الملل خصوصي 1
رشته : حقوق
مقطع : كارشناسي
كد درس : 1223044
با تشكر

Borna66
11-12-2011, 02:26 PM
تو رو خدا يه نفر به من بگه چرا نمي تونم نمونه سوالات حقوق جزا رو دانلود كنم - همش پيغام خطا ميده در حاليكه هنوز كاربر ويژه باشگاه هستم
تو رو خدا اين نمونه سوالات رو به من عيدي يا كادوي تولد بدين . خواهش ميكنم :79:
دفعه قبل از مديريت باشگاه درخواست كمك كردم ولي مسير ادرس نمونه سوالات رو به من داد . من مسيرش رو بلدم فقط ميخوام بدونم چرا همش پيغام خطا به من ميده . يه راهي پيش روم بزاريد تا بتونم اين سري نمونه سوالات رو تهيه كنم . با امروز دقيقا يك ماهه كه درخواست كمك ميكنم ولي نتيجه نميگيرم شايد به مناسبت عيدي نتيجه بگيرم .
ممنونم

ببخشيد نمونه سوالاي جزا نبود نمونه سوالاي حقوق بين الملل خصوصي 1بود
نام درس : حقوق بين الملل خصوصي 1
رشته : حقوق
مقطع : كارشناسي
كد درس : 1223044
با تشكر
با سلام

دوست گرامی

شما هر گونه درخواستی در این زمینه داشتید در ادرس زیر مطرح کنید حتما در اولین فرصت پیکیری و فراهم می شود

درخواست نمونه سوالات براي كاربران ويژه از بانك جامع نمونه سوالات باشگاه در حال بازسازي (http://pnu-club.com/pnu.thread33258.html)

موفق باشید

روزگار خوش

ماه ناز
11-13-2011, 10:46 AM
خیلی چیزا اقاطه نمیدونم کدومشو بگم ولی غافلگیر بشیم