PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کد دانشگاه پیام نور برای ثبت نام کارشناسی ارشد

pinkrainbow
11-10-2011, 10:06 PM
سلام
برای ثبت نام کارشناسی ارشد بند 20 تقاضا نامه ثبت نام مربوط به کد دانشگاهی هست که از اونجا فارغ التحصیل شدیم این کد برای همه دانشگاه ها هست که در جدولهای صفحه 9 و 10 دفترچه اومده ولی برای پیام نور و چند دانشگاه دیگه نوشته شده که باید از 17 آبان به سایت سنجش مراجعه کنید ولی من در سایت سنجش چیزی ندیدم باید چیکار کنم؟!!

pinkrainbow
11-11-2011, 10:33 AM
هورا هورا پیدا کردم دوستانی که سوال منو دارن جوابش اینجاست
این مطلب بصورت اطلاعیه جداگانه نیومده. تو سایت سازمان سنجش اول باید گزینه ثبت نام رو بزنی تو صفحه ای که باز میشه سمت راست نوشته کد دانشگاه محل تحصیل در قسمت جست وجو میزنید پیام نور بعد کد تمام پیام نورها میاد

saeidking
11-11-2011, 04:56 PM
سلام
برای ثبت نام کارشناسی ارشد بند 20 تقاضا نامه ثبت نام مربوط به کد دانشگاهی هست که از اونجا فارغ التحصیل شدیم این کد برای همه دانشگاه ها هست که در جدولهای صفحه 9 و 10 دفترچه اومده ولی برای پیام نور و چند دانشگاه دیگه نوشته شده که باید از 17 آبان به سایت سنجش مراجعه کنید ولی من در سایت سنجش چیزی ندیدم باید چیکار کنم؟!!

کلیک کنید (http://www1.sanjesh.org/regsearch/ci_search/index.php/arsh91/search/cod_mahal_tahsil/)

saeidking
11-11-2011, 05:02 PM