PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محبوب‌ترین بازیکن جهان را انتخاب کنید/ کریمی بیشتر طرفدار دارد یا مجیدی؟

Borna66
11-10-2011, 05:56 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

فدراسیون تاریخ و آمار برگزار می‌کند

محبوب‌ترین بازیکن جهان را انتخاب کنید

کریمی بیشتر طرفدار دارد یا مجیدی؟ http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

سال گذشته فرهاد مجیدی محبوب‌ترین بازیکن فوتبال جهان شده بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار، امسال هم می‌خواهد با رای کاربران خود محبوب‌ترین فوتبالیست دنیا را انتخاب کند. در حالی که سال گذشته فرهاد مجیدی از نظر کاربران این سایت محبوب‌ترین بازیکن جهان شد، امسال هم نام مجیدی در لیست این سایت وجود دارد. نام علی کریمی هم بین بازیکنان آسیایی وجود دارد. انتخاب محبوب‌ترین بازیکن دنیا دو مرحله دارد. در مرحله اول که مهلت آن تا 24 آذر است، 3 نفر برتر قاره‌های آسیا، آفریقا و منطقه کونکاکاف انتخاب می‌شوند و همراه با 5 نفر اول قاره اروپا و آمریکای جنوبی و نفر اول قاره اقیانوسیه که جمعا 20 نفر می‌شوند به مرحله دوم می‌روند.

مرحله دوم رای‌گیری هم از 25 آذر تا 15 دی برگزار می‌شود. در نهایت محبوب‌ترین بازیکن جهان از میان 20 بازیکن راه یافته به مرحله دوم انتخاب می‌شود. در لیستی که توسط فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار منتشر شده است، نام بهترین بازیکنان جهان نظیر کریستیانو رونالدو و لیونل مسی وجود دارد. پارسال هم این نفرات در لیست حضور داشتند اما در نهایت فرهاد مجیدی محبوب‌ترین بازیکن جهان شناخته شد!

برای شرکت در این رای‌گیری می‌توانید ایــنــجــا (http://iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09)را کلیک کنید.

Borna66
11-10-2011, 05:57 PM
با سلام

من که به علی کریمی عزیز رای دادم:36:

روزگار خوش

samane-89
11-10-2011, 06:02 PM
چطور رای بدم؟ صفحه رو میزنم یه لیست میاد
نظرسنجی کجاشه؟
من به فرهاد مجیدی رای میدم
بهترینه، محبوب ترینه
علی کریمی هم خیلی جوون اخلاقی هست و خوبه هر دوشون خوبن یکی از یکی دیگه گل تر
ولی استقلالیم دیگه چه میشه کرد:45:

O M I D
11-10-2011, 06:16 PM
ممنون طه جان از مطلبت
منم به علی رای دادم.:109:

O M I D
11-10-2011, 06:20 PM
چطور رای بدم؟ صفحه رو میزنم یه لیست میاد
نظرسنجی کجاشه؟
من به فرهاد مجیدی رای میدم
بهترینه، محبوب ترینه
علی کریمی هم خیلی جوون اخلاقی هست و خوبه هر دوشون خوبن یکی از یکی دیگه گل تر
ولی استقلالیم دیگه چه میشه کرد:45:
سلام
کاری نداره با لینک اقا طه مستقیما به صفحه نظر سنجی وصل میشید و تو کاندیدهای اسیا گزینه خودتونو تیک میزنید و بعد از وارد کردن کد امنیتی پایین صفحه رای تونو ثبت میکنید:112:
ولی بیا و قرمز شو و به کریمی رای بده:272:

amir26arak
11-10-2011, 07:50 PM
من نه استقلالی هستم نه پرسپلیسی به کریمی رای میدم مجیدی در حدی نیست که با کریمی مقایسه بشه
مثل کریمی نه تو فوتبال ایران اومده تا حالا نه در اینده می اد

ستاره ی سهیل 10
11-10-2011, 08:37 PM
من نه استقلالی هستم نه پرسپلیسی به کریمی رای میدم مجیدی در حدی نیست که با کریمی مقایسه بشه
مثل کریمی نه تو فوتبال ایران اومده تا حالا نه در اینده می اد

مشکل اینه که امیرخان اصولاً فوتبالی نیستند! اینه که اینطوری نظر دادند خواهشاً پرسپولیسیا جدی نگیرند و احیاناً جوگیر نشوند ..

فقط فرهاد مجیدی و دیگه هیچ کس
یا مجیدی یا هیچ کس دیگه! :45:

amir26arak
11-10-2011, 09:06 PM
مشکل اینه که امیرخان اصولاً فوتبالی نیستند! اینه که اینطوری نظر دادند خواهشاً پرسپولیسیا جدی نگیرند و احیاناً جوگیر نشوند ..

فقط فرهاد مجیدی و دیگه هیچ کس
یا مجیدی یا هیچ کس دیگه! :45:

نه من فوتسال باشگاهی بازی می کردم بازی میکردم ولی فقط بازی ها بارسلون و ارسنال رو نگاه می کنم هر چند چند فصل از ارسنال راضی نیستم ولی هنوز هم جالب بازی میکنن
از فا برگاس و مسی خیلی خوشم میاد:72:

ولی قبول دارم مجیدی خوشگل تره :39: برا قیافش بعضی ها دوسش دارن

داروین
11-10-2011, 09:48 PM
رای من مجیدی

به قیافشم کاری ندارم دوسش دارم و محبوب هست :26:

mohsen100
11-11-2011, 08:42 AM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

فدراسیون تاریخ و آمار برگزار می‌کند

محبوب‌ترین بازیکن جهان را انتخاب کنید

کریمی بیشتر طرفدار دارد یا مجیدی؟ http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

سال گذشته فرهاد مجیدی محبوب‌ترین بازیکن فوتبال جهان شده بود.

به گزارش خبرآنلاین؛ فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار، امسال هم می‌خواهد با رای کاربران خود محبوب‌ترین فوتبالیست دنیا را انتخاب کند. در حالی که سال گذشته فرهاد مجیدی از نظر کاربران این سایت محبوب‌ترین بازیکن جهان شد، امسال هم نام مجیدی در لیست این سایت وجود دارد. نام علی کریمی هم بین بازیکنان آسیایی وجود دارد. انتخاب محبوب‌ترین بازیکن دنیا دو مرحله دارد. در مرحله اول که مهلت آن تا 24 آذر است، 3 نفر برتر قاره‌های آسیا، آفریقا و منطقه کونکاکاف انتخاب می‌شوند و همراه با 5 نفر اول قاره اروپا و آمریکای جنوبی و نفر اول قاره اقیانوسیه که جمعا 20 نفر می‌شوند به مرحله دوم می‌روند.

مرحله دوم رای‌گیری هم از 25 آذر تا 15 دی برگزار می‌شود. در نهایت محبوب‌ترین بازیکن جهان از میان 20 بازیکن راه یافته به مرحله دوم انتخاب می‌شود. در لیستی که توسط فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار منتشر شده است، نام بهترین بازیکنان جهان نظیر کریستیانو رونالدو و لیونل مسی وجود دارد. پارسال هم این نفرات در لیست حضور داشتند اما در نهایت فرهاد مجیدی محبوب‌ترین بازیکن جهان شناخته شد!

برای شرکت در این رای‌گیری می‌توانید ایــنــجــا (http://iffhs.de/?b002ec70a804f4cd003f09)را کلیک کنید.

خنده داره.
اين دوتا تو افغانستان هم در برابر مسي و ..... و ..... هيچ شانسي ندارند و اصلا كسي تحويلشون نميگيره .حالا ما ايرانيها ميگيم محبوبترين بازيكن دنيا.يه كم واقع بينانه تر باشيم.

roya 90
11-11-2011, 11:49 AM
خنده داره.
اين دوتا تو افغانستان هم در برابر مسي و ..... و ..... هيچ شانسي ندارند و اصلا كسي تحويلشون نميگيره .حالا ما ايرانيها ميگيم محبوبترين بازيكن دنيا.يه كم واقع بينانه تر باشيم.

متنو نخوندی داره میگه سال قبل مجیدی انتخاب شد چرا شانسی ندارن؟
مجیدی از مسی هم محبوب تره
من به فرهاد مجیدی رای میدم البته خوش تیپپه و توش شکی نیست (پسرا لطفاً حسودی نکنین :45:)
ولی من به خاطر تیپپش بهش رای نمیدم واقعاً محبوب هست و دوسش داریم
جمال هرکی استقلالی رو عشق است.... :272:

roya 90
11-11-2011, 11:56 AM
سلام

ولی بیا و قرمز شو و به کریمی رای بده:272:

از شما بعید هست که منکرات رو در باشگاه اشاعه بدین :167:

O M I D
11-11-2011, 01:16 PM
خنده داره.
نه اتفاقا سال گذشته دو ایرانی حاضر در این نظر سنجی رتبه های اول و دوم را با اختلاف بالا بدست اوردن و این هم به خاطر غیرت ایرانیه که مردمما اکثرا رایشون رو بین این دو نفر تقسیم میکنن

از شما بعید هست که منکرات رو در باشگاه اشاعه بدین :167:
حواست باشه یا به کریمی رای میدی یا بهت کارت زرد میدم:272:

shahla65
11-11-2011, 06:24 PM
فرهاد خان مجیدی انتخاب من به عنوان محبوب ترین بازیکن :104:

amir26arak
11-12-2011, 12:13 AM
متنو نخوندی داره میگه سال قبل مجیدی انتخاب شد چرا شانسی ندارن؟
مجیدی از مسی هم محبوب تره

هر نفر 20 تا رای میتونه بده در هر 24 ساعت نتیجه میگیرم ادمی که نفر اول بشه تو جهان محبوب ترین نیست بلکه طرفدارای بیکاری داشته:39:

ایرانی ها همه چیز پی ان دارن ای پی شون عوض میشه پس 40 تا در هر روز میتونن رای بدن

mohsen100
11-12-2011, 10:27 AM
هر نفر 20 تا رای میتونه بده در هر 24 ساعت نتیجه میگیرم ادمی که نفر اول بشه تو جهان محبوب ترین نیست بلکه طرفدارای بیکاری داشته:39:

ایرانی ها همه چیز پی ان دارن ای پی شون عوض میشه پس 40 تا در هر روز میتونن رای بدن

طرفدارهاي بيكار بعلاوه افراد خمار كليك

samane-89
11-12-2011, 11:47 PM
طرفدارهاي بيكار بعلاوه افراد خمار كليك

ادمی که نفر اول بشه تو جهان محبوب ترین نیست بلکه طرفدارای بیکاری داشته:39:

:167:حسودی نکنین دیگه

amir26arak
11-13-2011, 04:51 AM
:167:حسودی نکنین دیگه

سمانه جان چرانقدر خشنی همیشه بهتر نیست یکم مهربون تر و رمانتیک باشی:36::72::39:

samane-89
11-14-2011, 08:13 PM
خشن مال یه ثانیمه http://pnu-club.com/up/images/po1m1u7llkovd80c3vt.gif

amin_soltan
07-15-2012, 05:56 PM
کجا باید رای بدیم

amin_soltan
07-15-2012, 06:10 PM
کجا باید رای بدیم

O M I D
07-15-2012, 06:27 PM
کجا باید رای بدیم

داداش گل این رایگیری مال خیلی وقت پیشه و تموم شده و این دو بازیکن بدلیل تخلف کاربران ایرانی کلا حذف شدن:59: