PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفي رشته ي مدیریت جهانگردی و هتلداری

Borna66
05-06-2009, 04:01 PM
با عنایت به قانون توسعه اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی کشور و با امعان نظریه اهمیت ویژه صنعت ایرانگردی و جهانگردی در کسب درآمدهای غیرنفتی و ارتقاء سطح تفاهم بین ملتها و تحکیم مبانی وحدت ملی در کشور و ارائه شناختی اصولی از جمهوری اسلامی ایران و دستاوردهای آن به جهانیان و نقش اساسی و مهم آموزش در تحقق این اهداف و همچنین در راستای اجرای مصوبه سیصدمین جلسه شورای عالی انقلاب و ارشاد اسلامی طرح مشخصات کلی دوره کارشناسی رشته های مدیریت جهانگردی و هتلداری تهیه و تدوین گردید.
نظر به تاکید صریح قران کریم و شارع دین اسلام بر ضرورت امر جهانگردی و نقش آن در بسط روابط بین الملل و گسترش منابع اقتصادی کشور و همچنین لزوم تربیت متخصصان کارآمد در جهت ارتقاء کیفی سطح ارائه خدمات دست اندرکاران این صنعت رشته های مدیریت جهانگردی و هتلداری تاسیس می گردد.
دوره های کارشناسی مدیریت جهانگردی و هتلداری 4 سال خواهد بود. نظام آموزشی این دوره ها واحدی است و کلیه دروس نظری و عملی آن در 8 سال نیمسال تحصیلی ارائه می شود. مدت هر نیمسال تحصیلی 17 هفته و حداقل زمان لازم برای هر واحد نظری یک ساعت در هفته و برای دروس عملی حداقل 2 ساعت تعیین می گردد. درس کارآموزی در ایام تعطیل تابستانی بعد از سال سوم طبق برنامه ای که توسط مرکز آموزش عالی تدوین خواهد شد انجام می پذیرد.
اعطاء دانشنامه به فارغ التحصیلان این رشته ها منوط به ارائه گواهی پایان دوره کارورزی خواهد بود.
تعداد کل واحد های آموزشی و کارورزی رشته های مدیریت جهانگردی 132 واحد و رشته مدیریت هتلداری 133 واحد می باشد.
توضیح: نظر به ضرورت تسلط دانشجویان به زبان دوم، یکی از زبان های فرانسه، آلمانی، عربی به عنوان زبان دوم در نظر گرفته شده که طبق جدول ذیل و براساس انتخاب دانشجو ملزم به گذراندن آن می باشد.
1- عربی 4 واحد
2- فرانسه 4 واحد
3- آلمانی 4 واحد

درسهای رشته

ردیف نام درس ردیف نام درس 1 بهداشت مواد غذائی 2 آشپزی (1) 3 آشپزی (2) 4 آشنایی با موزه های ایران 5 آمار کاربردی در مدیریت جهانگردی 6 اصول تغذیه و رژیمهای غذائی 7 اصول حسابداری 1- جهانگردی 8 اصول حسابداری 2- جهانگردی 9 اصول سازمان و مدیریت (1) 10 اصول سازمان و مدیریت (2) 11 اصول علم اقتصاد 1 (خرد- جهانگردی) 12 اصول علم اقتصاد 2 13 اقتصاد جهانگردی 14 امور مسافرت و صدور بلیط 15 انقلاب اسلامی و ریشه‌های آن 16 باستان شناسی ایران 17 باستان شناسی پیش از تاریخ ایران 18 برنامه ریزی توسعه جهانگردی 19 برنامه ریزی و سرپرستی گشتها جهانگردی 20 بهداشت و کمکهای اولیه 21 بهداشت کار و ایمنی 22 پذیره (1) 23 پذیره (2) 24 تاریخ اسلام 25 تاریخ ایران 26 تاریخ فرهنگ ایران 1 27 تاریخ فرهنگ ایران 2 28 تجزیه و تحلیل مسائل اجتماعی ایران 29 تربیت بدنی 2 30 تربیت بدنی 1 31 جغرافیای جهانگردی ایران 32 جغرافیای جهانگردی ایرانچ 33 جغرافیای جهانگردی عمومی 34 حسابداری هتلداری 35 حقوق اساسی 36 حقوق کار و تأمین اجتماعی 37 خانه داری (1) 38 خانه داری (2) 39 خدمات رستوران (1) 40 خدمات رستوران (2) 41 روابط عمومی 42 روان شناسی عمومی (جهانگردی) 43 روش تحقیق 44 ریاضیات کاربردی در مدیریت جهانگردی 45 زبان انگلیسی 1 46 زبان انگلیسی 2 47 زبان انگلیسی تخصصی 1 48 زبان انگلیسی تخصصی 2 49 زبان انگلیسی مکاتبات تخصصی 50 زبان انگلیسی مکالمه 51 زبان خارجی 52 زبان دوم (1) 53 زبان دوم (2) 54 شناخت روحیات ملل 55 شناخت صنایع دستی ایران 56 شناخت صنعت جهانگردی 57 شناخت و فرهنگ اقلیتهای ایران 58 شناخت و نگهداری تأسیسات هتل 59 شناخت و کاربرد کامپیوتر 60 شیرینی پزی (1) 61 شیرینی پزی (2) 62 عوارض و نتایج توریسم 63 فارسی 64 فرهنگ عامه 65 فن راهنمائی 66 قوانین و مقررات حقوقی جهانگردی 67 قوانین و مقررات حقوقی صنعت جهانگردی و هتلداری 68 گذراندن اوقات فراغت 69 مبانی جامعه شناسی، روان شناسی اجتماعی 70 مبانی حامعه شناسی 71 مبانی سازمان و مدیریت 72 مبانی مردم شناسی 73 مبانی و کاربرد کامپیوتر در جهانگردی 74 مبانی کشور شناسی 75 متون اسلامی 76 محاسبه قیمت تمام شده 77 مدیریت بازاریابی و تبلیغات 78 مطالب شرح حال بزرگانی که آنان بصورت آثار 79 مطالعات تطبیقی سیاستهای جهانگردی 80 معارف اسلامی 2 81 نقشه خوانی و آشنایی با نقشه 82 هنر و معماری 2 83 هنر و معماری ایران 1 84 کارآموزی 85 کاربرد کامپیوتر در صنعت جهانگردی و هتلداری 86 کلمات اقتصاد

صنعت و بازار کار

برای شما دانش آموزان واضح است که وجود هتل چه برای افراد داخل یک ملت و چه برای مسافرین خارجی یک اصل ضروری است و بدست آوردن درآمد از طریق مسافرت و صنعت توریسم آنقدر رونق یافته که کشور ما نیز با همه مشکلاتی که در پیش رو دارد تصمیم به ایجاد این رشته درآمدزا نموده و آنچه در این شغل اهمیت دارد هماهنگی تمامی بخش های کشور برای رونق این صنعت مهم و حیاتی است به هر حال محل اشتغال فارغ التحصیلان این رشته در مرحله اول هتل هاست و اگر شغلی در هتل ها نیافت هر مکانی که کار هتلداران را انجام می دهند محل اشتغال آنهاست.

donya_saman
11-24-2009, 12:22 PM
سلام - خیلی کامل بود . من بعد از مدت ها تونستم اطلاعات در مورد رشته دلخواهم پیدا کنم . ممنون :183:

ََA.G_1990
12-05-2009, 02:03 AM
salam khaste nabashid age momkene tarhe tajmio vasam tozih bedin.mmer30

TAHA
12-05-2009, 02:12 AM
salam khaste nabashid age momkene tarhe tajmio vasam tozih bedin.mmer30
با سلام
دوست عزيز طبق قوانين باشگاه مي بايست در انجمن ها و تالارها بصورت فارسي حروف را تاپيك كرد.لطفا رعايت كنيد .
موفق باشيد

cute-baby
12-09-2009, 09:18 AM
سلام ممنون از اطلاعاتي كه داديد خيلي مفيد وكامل بود خيلي وقت بود كه مي خواستم درمورد رشته تخصصيم اطلاعي داشته باشم ولي خيلي محدود بود وچيز زيادي نميدونستم بازم ممنون:226:

جهانگرد
12-24-2009, 04:33 PM
سلام دوستان
من دانشجوی رشته مدیریت جهانگردی و هتلداری هستم ترم هفتم
البته الان که ترم هفت هستم و فارغ التحصیل شدنم با خداست

فقط اومدم بهتون بگم که تا اونجایی که می تونید از این رشته دوری کنید
من که دهنم سرویس شده این چهارسال

تا شب امتحان که دنبال کتاب و جزوه می گردیم آخرش هم با کلی نامه نگاری به سازمان مرکزی به این نتیجه می رسیم که اصلا کتابی که به عنوان منبع معرفی شده هنوز زیرچاپ نرفته و لطف می کنن یه کتاب هفتصد صفحه ای رو به صورت فایل pdf به ما می دهند که از روش پرینت بگیریم که در این صورت ده برابر قیمت خود کتاب برای ما هزینه داره

خیرسرمون دلمون خوشه زبان می خونیم دهنمون رو سرویس کردن با زبانهای تخصصی که دارن الان من زبان تخصصی پنجم رو گرفتم و هنوز هم دو تا دیگه دارم که بگیرم و علاوه بر زبان انگلیسی تخصصی 4 واحد زبان فرانسه دارم که استادش هم بیاد و نیاد برای ما فرقی نداره

الانم که چند روز به امتحانات هستش دریغ از یک نمونه سوال کوچولو
الانم که می بینید اومدم اینجا نظر خودم رو دادم داشتم توی اینترنت دنبال نمونه سوال می گشتم که هیچی پیدا نکردم یهو نگام به این سایت خورد به این امید که شاید اینجا فرجی بشه و از یه جایی نمونه سوال واسه ما برسه اما دریغ از یک نمونه سوال. منم از زور عصبانیت اومدم توی سایت عضو شدم تا به همتون بگم که یبار ..... نشید بیاید این رشته رو بخونید به خدا برید وسط کویر لوت رشته کشت برنج رو بخونید موفق تر هستید و بالاخره اونجا برنج به دست میارید اما توی این رشته هیچی بجز فیش هایی که هر ترم به دانشگاه می پردازید هیچی براتون نداره

اگه می خواین خودتون رو دق مرگ کنید بیاین این رشته رو بخونید
این نصیحت از یه دانشجویی بود که سه چهار ساله داره با این رشته سروکله می زنه و هنوز که هنوز هستش هم به نتیجه نرسیده

اینم درد و دل یک داغ دیده بود از این رشته خواهش می کنم زیاد جو گیر نشید وفکر نکنید که رشته توپی هستش بخدا قسم مسخره ترین رشته ای هستش که توی پیام نور وجود داره البته به دلیل مشکلاتی که داره می گم مسخره اس .

موفق باشید

raha6712
01-11-2010, 04:36 PM
سلام
مطلب جالبی بود.من هم تازه عضو سایت شما شدم و من هم به دنبال چندتا نمونه سوال بودم که اینجا پیدام شد...
رشته من فوق العاده رشته خوبیه و بالاترین مزایا رو برای این مدرک رشته قرار دادند...بهترین نمونه این که وامهای بلند مدتی است که اگه اون هم برنگرده...ولی این درمورد بچه های دانشگاهای دولتی یا ازاد صدق میکنه که چند تا کتابی که ارائه میشه حداقل 3 یا 4ماه دستشونه نه امثال ما که تو سایتها باید دنبال کتاب و منبعی باشیم که پیام نور ارائه کرده...
آخ کجای دنیا دیدید بدون این که منبع درس چاپ بشه براش امتحان برگزار کنند اسم اون کتابی که گفته شد وفقط pdf دست ما رسید بازاریابی گردشگری بود کتابی که 500صفحه است و حداقل یه هفته برای خوندنش وقت لازمه شب امتحان دستتون میرسه...
این نظام اموزشی ماست تازه اگه اعتراض هم کنی میگن حذفش کن...این هم بهترین راه حل کارشناس گروه...
من هیچ وقت نمیگم این رشته رو برای ادامه تحصیل انتخاب نکنید فقط میگم یه کم بیشتر درس بخونید تا حداقل دانشگاهی قبول بشید که چهارتا منبع درست و حسابی بهتون معرفی کنند...
موفق باشید

hadi1350
01-11-2010, 04:59 PM
:120::46:
سلام
مطلب جالبی بود.من هم تازه عضو سایت شما شدم و من هم به دنبال چندتا نمونه سوال بودم که اینجا پیدام شد...
رشته من فوق العاده رشته خوبیه و بالاترین مزایا رو برای این مدرک رشته قرار دادند...بهترین نمونه این که وامهای بلند مدتی است که اگه اون هم برنگرده...ولی این درمورد بچه های دانشگاهای دولتی یا ازاد صدق میکنه که چند تا کتابی که ارائه میشه حداقل 3 یا 4ماه دستشونه نه امثال ما که تو سایتها باید دنبال کتاب و منبعی باشیم که پیام نور ارائه کرده...
آخ کجای دنیا دیدید بدون این که منبع درس چاپ بشه براش امتحان برگزار کنند اسم اون کتابی که گفته شد وفقط pdf دست ما رسید بازاریابی گردشگری بود کتابی که 500صفحه است و حداقل یه هفته برای خوندنش وقت لازمه شب امتحان دستتون میرسه...
این نظام اموزشی ماست تازه اگه اعتراض هم کنی میگن حذفش کن...این هم بهترین راه حل کارشناس گروه...
من هیچ وقت نمیگم این رشته رو برای ادامه تحصیل انتخاب نکنید فقط میگم یه کم بیشتر درس بخونید تا حداقل دانشگاهی قبول بشید که چهارتا منبع درست و حسابی بهتون معرفی کنند...
موفق باشید

honey*
03-13-2010, 04:43 PM
سلام ممنون ازهمه ی کاربرایی که برای معرفی رشته ی مدیریت جهانگردی تلاش می کنند.
درضمن من به همه ی افرادی که به درسای:" تاریخ -زبان انگلیسی-مدیریت "علاقه دارند این رشته رو توصیه می کنم.

Bullish
03-29-2010, 10:13 PM
شوخی میکنید این اولین پست من نوی این فوروم هست و می خام تازه ساله دیگه بیام و اینم رشته رو بخونم پیش زمینه کاری هم دارم...
زبان انگلیس و یه کمی آلمانی هم بلدم...

مریم!
10-20-2010, 01:17 PM
سلام این رشته به شکل فراگیر دانشجو میگیره؟

cute-baby
12-01-2010, 09:11 PM
سلام عزیزم
بله این رشته به صورت فراگیر هم دانشجو میپذیره!!!!!!!
من به دوستانی که تنوع طلب هستن پیشنهاد میکنم این رشته رو انتخاب کنن!:109:

pinkrainbow
03-07-2011, 11:24 PM
سلام
مدیریت جهانگردی پیام نور فقط جهانگردیه هتلداری نداره زبان دومش هم فقط فرانسه ارائه میشه دوستانی که این رشته نیستند لطفا اطلاعات غلط انتشار ندن:39:

pinkrainbow
03-07-2011, 11:28 PM
شوخی میکنید این اولین پست من نوی این فوروم هست و می خام تازه ساله دیگه بیام و اینم رشته رو بخونم پیش زمینه کاری هم دارم...
زبان انگلیس و یه کمی آلمانی هم بلدم...
آفرین کارت درسته:104:

more2012
03-22-2011, 03:33 PM
سلام من میخواهم کنکور بدهم .من علاقه خواصی به رشته مدیریت جهانگردی وهتلداری دارم از درس های این رشته خوشم مییاد . دلو می خواهد پیام نور قبول شوم .از شما میخواهم راهنماییم کنید در رابطه با مشکلات این رشته و کار این رشته چون من در هتل کار کردن را خیلی دوست دارم

cute-baby
03-23-2011, 10:49 AM
سلام دوست خوبم
باید بگم که این رشته،رشته ی خیلی خوب اما ناشناخته و جدید هست
اگر واقعا به این رشته علاقه دارید پیشنهاد میکنم بعد از قبولی در دانشگاه همزمان با تحصیلتون، در آموزشگاههای مخصوص هتلداری ثبت نام کنید وفقط به مدرک دانشگاهی بسنده نکنید وگرنه کار رو به سختی گیر میارید
موفق باشید:36:

pinkrainbow
04-04-2011, 10:09 PM
سلام من میخواهم کنکور بدهم .من علاقه خواصی به رشته مدیریت جهانگردی وهتلداری دارم از درس های این رشته خوشم مییاد . دلو می خواهد پیام نور قبول شوم .از شما میخواهم راهنماییم کنید در رابطه با مشکلات این رشته و کار این رشته چون من در هتل کار کردن را خیلی دوست دارم
سلام من ترم 6 مدیریت جهانگردی هستم دانشگاه پیام نور اگه میخوای لیست درسا رو ببینی به سایت دانشگاهه پیام نور برو تمام رشته هارو زده من از مدیریت جهانگردی راضیم اگه دبیرستان تجربی یا ریاضی هستی خیلی راحت تره بچه های انسانی باید بیشتر تلاش کنن ولی در کل رشته جذابیه زباناش هم اونقدرها که همه میگن سخت نیست در واقع آسونه تمام رشته ها زبان دارن حتی شاید از زبان ما سخت تر باشه علاوه بر کار در هتل میتونی راهنمای تور بشی که واقعا شغل جذابیه اگه واقعا علاقه داری رشته خوب وجدیدیه خیلی جای پیشرفت داره هنوز تو ایران مقطع دکترا نداره دانشگاه شیراز از پارسال این رشته رو ارائه کرده!!!!! دانشگاه پیام نور زیاد میگیره ولی دولتیا چند تا دانشگاه محدود هستن خلاصه رشته جذابیه و نسبت به بقیه گرایشهایی مدیریت جذابیتش قابل مقایسه نیست البته 4 ترمش با بقیه مدیریتها و حسابداری و اقتصاد مشترکه موفق باشی دوست عزیز.:109:

moebhazrat
03-08-2012, 03:05 PM
من کلاس های حضوری ریاضی ام را نمی روم آیا مشکلی پیش می آید؟

pinkrainbow
03-08-2012, 07:28 PM
اگه استادتون برای حضور در کلاس نمره نذاشته مشکلی نیست.ریاضی مدیریت آسونه البته اگه دبیرستان تجربی یا ریاضی بوده باشی . برای میانترم حتما شرکت کن

dokhi bala
03-09-2012, 01:51 PM
سلام

من کیانا از بچه های اقتصاد فردوسی هستم

واسه ارشد می خوام تغییر رشته بدم به جهانگردی گرایش بازاریابی

کمکم کنید

کسی هست که بتونه به من مشاوره بده و کمکم کنه؟

منابع رو هم اگه می فروشه خریدارم؟ :72:

m.gh650
08-10-2012, 03:53 PM
سلام من دانشجو رشته مدیریت جهانگردی ترم 3 هستم.رشتمو خیلی دوس دارم و با علاقه انتخابش کردم ولی آدمای زیادی بودن که میخاستن منو پشیمون کنن .من نه تو درس ریاضی قوی هستم نه زبان اما فعلا راضیم.رشته جالبیه با دروس متنوع البته هنوز تو کشور ما جا نیفتاده و زیاد بهش بها نمیدن.به امید روزی که جهانگردی هم داوطلبان زیادی داشته باشه...:227::46::45::36:

عاطفه خانم
05-15-2014, 08:23 PM
ممکن است درمورد بازار کار رشته ی مدیریت جهانگردی بیشتر توضیح دهید.​

یاربانو
05-15-2014, 08:40 PM
motmaeni??zarar kardam chi:170:

یاربانو
05-15-2014, 08:41 PM
نگران نباش پشت کار داشته باش .............

یاربانو
05-15-2014, 08:42 PM
:169:

یاربانو
05-15-2014, 08:44 PM
سلام حتما برو آره چیزایی که تو کلاس یاد میگیری هیش وخ نمیونی خودت با خوندن کتاب یاد بگیری:36:

عاطفه خانم
05-17-2014, 02:59 PM
سلام بچه ها خداقوت،2سوال دارم:1.اگر ممکنه درباره ی بازار کار مدیریت جهانگردی بیشتر توضیح دهید،میخوام بدونم به جز هتلداری چه بازار کار دیگه ای داره؟2.زبان دوم رشته ی مدیریت جهانگردی چه زبان هایی هستن؟:42::169:

Isooda
05-17-2014, 06:37 PM
سلام بچه ها خداقوت،2سوال دارم:1.اگر ممکنه درباره ی بازار کار مدیریت جهانگردی بیشتر توضیح دهید،میخوام بدونم به جز هتلداری چه بازار کار دیگه ای داره؟2.زبان دوم رشته ی مدیریت جهانگردی چه زبان هایی هستن؟:42::169:

عزیزم این متنو از یه وبلاگ پیدا کردم فکر کنم بخونیش چیزیو که میخای بدونی متوجه بشی :109:

در این پست تعدادی از آگهی های استخدام مرتبط با رشته مدیریت جهانگردی را گردآروی کرده ام، تا ضمن معرفی بازارکار واقعی این رشته شما را با مهارت ها و معیارهایی که مد نظر دست اندرکاران این صنعت می باشد، آشنا کنم.
با مطالعه ی این آگهی ها شما از مهارت هایی که همزمان با تحصیل در این رشته لازم است کسب کنید، مطلع می شوید.
ضمنا نام موسسات وارگان ها از این آگهی ها حذف شده است، چون این پست صرفا جنبه ی پژوهشی دارد.
1)اداره کل... یک آقا داری مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا در یکی از رشته های تحصیلی مدیریت جهانگردی و هتلداری، علوم ارتباطات اجتماعی(روابط عمومی) و مسلط به یکی از زبان های خارجی ترجیحا انگلیسی یا فرانسه برای سمت کارشناسی اطلاعات وجهانگردی(کارشناس تبلیغات و بازریابی)استخدام می نماید.
2)اداره کل... یک آقا دارای مدرک تحصیلی لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا در رشته تحصیلی مدیریت جهانگردی و هتلداری و مسلط به یکی از زبان های خارجی ترجیحا انگلیسی یا فرانسه برای سمت کارشناس اطلاعات و جهانگردی(کارشناس نظارت بر واحدهای اقامتی و پذیرایی)استخدام می نماید.
3)شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی... به سه کارمند خانم دارای مدرک مدیر فنی بند(ب)با سابقه 6ماه تا 5سال با قدرت بیان بالا و روابط عمومی قوی و پر انرژی مسلط به زبان انگلیسی(محاوره و مکاتبات داخلی و بین المللی)و مسلط به پکیج بندی کلیه تورهای داخلی وخروجی و تایپ و اینترنت و رزرواسیون سیستم های آنلاین هتل های داخلی و خارجی نیازمند است.
۴)هتل بین المللی ... به یک نفر متخصص بازاریابی به یک نفر متخصص بازاریابی و روابط عمومی با شرایط ذیل احتیاج دارد.
۱-مدرک تحصیلی لیسانس مرتبط و یا جهانگردی یا هتلداری
۲-آشنایی کامل با زبان انگلیسی
۳-تجربه کار به مدت ۵سال
۴-مسلط به فن بیان و خوش برخورد

۵)مجوز بند الف شما را خریداریم(فعال یا غیر فعال)
۶)آژانس هواپیمایی ...به یک نفر مدیر فنی بند ب با سابقه کار نیازمندیم.
۷)مدیر فنی بند الف واجد شرایط سازمان هواپیمایی کشوری جهت کار در دفتر خدمات مسافرت هوایی نیازمندیم. ۸)به تعدادی پرسنل خانم با سابقه کار جهت همکاری در آژانس هواپیمایی نیازمندیم.
۹)آژانس مسافرتی ...به یک نفر خانم جهت تورهای ورودی نیازمند است.

عاطفه خانم
05-17-2014, 08:42 PM
ممنون از اطلاعات کاملتون:277:،1سوال دیگه:آیا برای استخدام در هرکدوم ازاین موسسات وارگان ها نیاز به گذروندن دوره هست؟

Isooda
05-18-2014, 10:16 AM
ممنون از اطلاعات کاملتون:277:،1سوال دیگه:آیا برای استخدام در هرکدوم ازاین موسسات وارگان ها نیاز به گذروندن دوره هست؟

خواهش میکنم .اگه جایی پارتی یا اشنا نداشته نباشی برای استخدام تنها چیزی که ازت میخان سابقه کاره فرقیم نمیکنه رشتت چی باشه . اگه قبلا تو یه ارگان و موسسه ای فعالیت داشته باشی یه امتیاز بزرگه :36:

demah
05-18-2014, 10:21 AM
آیسودای عزیز دلت خوشه !!!!!!!!!! استخدامی کجا بود.همش شده پارتی پارتی پارتی .اونایی هم که پارتی ندارن باید له بشن و ................:164::164:

Isooda
05-18-2014, 10:37 AM
آیسودای عزیز دلت خوشه !!!!!!!!!! استخدامی کجا بود.همش شده پارتی پارتی پارتی .اونایی هم که پارتی ندارن باید له بشن و ................:164::164:

میدونم خودم سه ساله دنبال کارم:77:ازمون استخدامی هایی هم که میزارن فقط واسه پول جمع کردنه خودشونه :164:

عاطفه خانم
05-18-2014, 11:36 AM
که منم هیچ کدوم رو ندارم ناامید شدم.:168::54:

عاطفه خانم
05-24-2014, 02:46 PM
با سلام،رشته ی مدیریت جهانگردی درمقاطع ارشد ودکترا چه گرایش هایی دارد؟