PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند واحد درسی باید بگذرونم؟

akj
10-28-2011, 12:19 AM
با سلام. من ورودی 87 هستم و در رشته مدیریت دولتی چند بخشی تحصیل میکنم. ترم اول هیچ درسی پاس نکردم و مشروط شدم.
ترم سوم هم مشروط شدم. میخام بدونم برای ترمها ترم تابستان هم حساب میشه؟ اگر حساب نمیشه من الان ترم 7 هستم و 62 واحد گذروندم. میخام بدونم در کل چند واحد باید بگذرونم تا فارغ التحصیل بشم؟ چند واحد دیگه باید پاس کنم؟ چند ترم دیگه فرصت دارم؟ میشه راهنمایی کنید؟ ممنون.

saeidking
10-28-2011, 04:01 PM
با سلام. من ورودی 87 هستم و در رشته مدیریت دولتی چند بخشی تحصیل میکنم. ترم اول هیچ درسی پاس نکردم و مشروط شدم.
ترم سوم هم مشروط شدم. میخام بدونم برای ترمها ترم تابستان هم حساب میشه؟ اگر حساب نمیشه من الان ترم 7 هستم و 62 واحد گذروندم. میخام بدونم در کل چند واحد باید بگذرونم تا فارغ التحصیل بشم؟ چند واحد دیگه باید پاس کنم؟ چند ترم دیگه فرصت دارم؟ میشه راهنمایی کنید؟ ممنون.

سلام,با توجه به این که مونث هستین,9 سال میتونین بخونین!!,کلا باید 12 واحد دروس معارف رو بگذرونین,و دروس عمومی مثل زبان عمومی,فارسی,تربیت 1 و 2 جمعیت

به هرحال دروسی که باید برای کارشناسی مدیریت دولتی پاس کنین,خودتون دیگه بی زحمت جمع بزنین

http://pnu-club.com/up/images/mvu1hkl2r20yuy50x4l.jpg

http://pnu-club.com/up/images/94cqsdszbi3yuzbnpyq5.jpg

akj
10-30-2011, 11:16 PM
ضمن تشکر از پاسخ شما. من چند بار شمارش کردم و هر بار عدد جدیدی بدست میارم. میشه دقیقا به من بگید چند واحد میشه که کلا باید پاس کنم. میخام برنامه ریزی کنم . ولی نمیتونم.

و سوال دیگه من اینکه آیا کارورزی و پروژه هم به این واحدها اضافه میشود؟ منظور از کارورزی چیست و چطور باید گذرانده شود؟

ممنون

saeidking
10-30-2011, 11:44 PM
ضمن تشکر از پاسخ شما. من چند بار شمارش کردم و هر بار عدد جدیدی بدست میارم. میشه دقیقا به من بگید چند واحد میشه که کلا باید پاس کنم. میخام برنامه ریزی کنم . ولی نمیتونم.

و سوال دیگه من اینکه آیا کارورزی و پروژه هم به این واحدها اضافه میشود؟ منظور از کارورزی چیست و چطور باید گذرانده شود؟

ممنون

فکر کنم 134 واحد شد

کاروزی یه چیزی مثل کارآموزی هست,با توجه به رشته تون یه جایی کار میکنید بدون مزد!

کاروزی جزء واحد حساب میشه,نمیدونم چرا توی لیست منابع نیست!!!,من رشته ام مهندسی هست,دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن

حالا شما همون 134 رو حساب کنید

akj
11-06-2011, 01:31 AM
با تشکر از پاسخ شما.

من برنامه 9 ترمه از سایت دیگر را با برنامه ای که شما برام گذاشتید مطابقت دادم و دیدم که کمی با هم فرق میکنن. دروسی که در طول انتخاب واحد برام ارایه میشن با برنامه ای که شما گذاشتید مطابقت بیشتری دارند. چرا برنامه ها کمی باهم فرق دارند؟ چرا برنامه واحدی نیست که از این سردرگمی دربیام؟ اصلا معلوم نیست چند واحد باید پاس کنم تا تموم بشه؟ میشه اطلاعات دقیقی بهم بدید؟ 132 واحد یا 134 واحد یا بیشتر؟ چند تا پروژه داریم؟ چند تا کارورزی؟

ممنون.

ماه ناز
11-06-2011, 11:35 AM
136تا-معمولا پیام نور کارورزی نداره

Borna66
11-10-2011, 01:43 AM
با سلام
معمولا واحد کاروزی توی رشته های مهندسی جز دروس اجباری می باشد و رشته های علوم انسانی و پایه اگر باشد اختیاری می باشد.
باز هم برای مطمئن شدن حتما از مرکز آموزشی خودتون هم پیگیر شوید

موفق باشید

روزگار خوش

samiramis
01-03-2012, 09:35 PM
اقا ی سایت ب من بدین شماره صندلی مو ببینم.هزار تا سایته جان دادم :301::105::105::97::301::301::301::301:

sahebe
09-13-2012, 06:49 PM
سلام. ميتونم بپرسم كل واحدهاي درسي مديريت بازرگاني (گرايش بازرايابي )كارشناسي ارشد چند تاست؟
مرسي

sahebe
09-15-2012, 03:08 AM
مرسي از جوابتوووووووووووووون ؟؟؟؟؟؟

saeidking
09-15-2012, 03:21 PM
سلام. ميتونم بپرسم كل واحدهاي درسي مديريت بازرگاني (گرايش بازرايابي )كارشناسي ارشد چند تاست؟
مرسي

سلام,هنوز لیست منابع درسی سال تحصیلی جدید اعلام نشده,به محض اعلام,بهتون اطلاع میدیم

saeidking
09-15-2012, 03:23 PM

ما دوستان,در حد توانمون جواب شما دوستان خوب رو میدیم,پس مسائل رو بهتر ارزیابی کنین.:36:

Borna66
09-15-2012, 03:33 PM
مرسي

با سلام
دوست گرامی اولا سوالتون را در جای مناسب و با عنوان بامسماتر می پرسیدید قطعا سریعتر به جواب می رسید.. با این جحال شرمند اگر دیر جواب داده شده

بطور کلی شما می توانید به مراجعه به این ادرس در سایت اصلی پیام لیست کلی دروس کلیه رشته های ارشد از جمله رشته ی مدنظر شما مدیریت بازرگانی را دریافت و در ان اطلاعات چانبی مثل تعداد واحد هر ترم و تعداد واحد کلی کل دوره ارشد این رشته را مشاهده کنید

كليك كنيد: ليست ارائه دروس، وضعيت منابع و جدول تطبيق مقاطع كارشناسي ارشد سال تحصيلي 92-91 (http://www.pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=60f68343-d645-4510-be49-5f0a7bb1d5fc)

موفق باشید

روزگار خوش

sahebe
09-15-2012, 05:51 PM
مرسي از كمك شما. من تازه عضو شدم شايد عجول بودنم به خاطر نا آشناييم با سيستم باشه. به هر حال ممنون

Borna66
09-15-2012, 07:48 PM
مرسي از كمك شما. من تازه عضو شدم شايد عجول بودنم به خاطر نا آشناييم با سيستم باشه. به هر حال ممنون

با سلام

خواهش .لطف دارید دوست گرانی

من و سایر همکارهایمان در باشگاه هدف اصلیمون همین کمک به هم نوهان خود در حدتوان هست و اگر هم این طور باشد و کمکی کرده باشیم خوشحال هستیم چون خدمت به (خلق)مردم بزرگترین افتخار برای هر کسی هست

روزگار خوش

مونا23
10-04-2012, 07:33 PM
با سلام روانشناسی چندبخشی چیه؟
این رشته رو با چه رشته هایی میشه تغییر داد؟

Borna66
10-04-2012, 08:04 PM
با سلام روانشناسی چندبخشی چیه؟
این رشته رو با چه رشته هایی میشه تغییر داد؟

با سلام
بطور کلی ورودی های سال 1386 به بعد در هر رشته ای را چندبخشی یا تجمیع می گویند و شما می توانید با رشته های هم گرایش تغییر رشته بدهید سر زمان خودش که توسط دانشگاه اعلام می شود

موفق باشید
روزگار خوش

Borna66
10-04-2012, 08:07 PM

با سلام
ترم های تابستان جز ترم تحصیلی نمی شوند و بطور عادی اگر شما از معافیت تحصیلی استفاده می کنید حدااکثر در 10 ترم باید درستون یا دوره کارشناسی را تمام کنید و اگر از معافیت تحصیلی هم استفاده نمی کنید حداکثر تا 10 سال فرصت اتمام تحصیل خودتون دارید..
در مورد تعداد واحد درسی هم چون هر رشته متغییر بین 130 تا 145 هست , دقیقا نمی تونم بگم و برای این کار باید به سایت اصلی پیام نور و بخش برنامه ریزی درسی مراجعه کنید و با دریافت لیست دروس رششتون می تونید در زمینه تعداد واحد درسی اطلاعات کاملتری بدست اورید
موفق باشید
روزگار خوش

3star
10-19-2012, 12:45 PM

سلام
ترم تابستان در 9 ترم پیام نور حساب نمیشه
طرح تجمیع 136 واحد باید بگذرونه،طرح سنتی رو نمیدونم بهتره از سایت .اخبار پیام نور (http://www.pnunews.com) منابع 9ترمه طرح سنتی رو لود کنی

omid 202
07-19-2013, 02:28 PM
با سلام
میشه بگین واسه رشته روانشناسی عمومی چند واحد باید پاس بشه ورودیه 89 هستم . یکی میگه 139 یکی میگه 137
لطفا راهنماییم کنین

Borna66
07-20-2013, 09:11 PM
با سلام
میشه بگین واسه رشته روانشناسی عمومی چند واحد باید پاس بشه ورودیه 89 هستم . یکی میگه 139 یکی میگه 137
لطفا راهنماییم کنین

با سلام
ادرس زیر در سایت اصلی پیام نور مرکزی که برای منابع درسی و تعداد واحد درسی جدید هر رشته می باشد استفاده کنید

كليك كنيد:ليست ارائه دروس، وضعيت منابع، و جدول تطبيق دوره كارشناسي ناپيوسته و كارشناسي سال تحصيلي92-

بخش علوم تربيتي و روانشناسي (http://www.pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=8dacce4f-6572-4d2a-b338-cd5c959aac48)روزگار خوش