PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موضوعی برای ارئه

mah.s
10-23-2011, 06:22 PM
سلام من یه موضوع در مورد کامپیوتر برای ارائه واسه این درس می خواستم نمی دونم چی انتخاب کنم لطفا راهنماییم کنید البته موضوعش سخت نباشه. ممنون:72:

Borna66
10-23-2011, 11:26 PM
سلام من یه موضوع در مورد کامپیوتر برای ارائه واسه این درس می خواستم نمی دونم چی انتخاب کنم لطفا راهنماییم کنید البته موضوعش سخت نباشه. ممنون:72:

با سلام

خوب دوست گرامی شما فکر می کنید از پس چه موضوعاتی بر می ایید تا دران زمینه موضوع خدمتون بیدم

چون معمولا موضوعات جدید تاث اکثرا زبان اصلی و ترجمه اس هستند.بنابراین بتداعا توانایی و علاقه خودتون رو بگید قطعا ما ساپورتون می کنیم و حتی شاید بتونیم یک موضوعات اماده و خوب و جدید براتون فراهم کنیم چون از کاربران فعال و کوشای باشگاه مخصوصا بخش مورد علاقه و تحت مدییریتی بنده هستید و بنده هم همیشه به کاربران فعال این بخش همیشه در حد توان کمکی مضاعفی خواهم کرد.

باتشکر.طه

روزگار خوش

mah.s
10-25-2011, 06:30 PM
ممنونم بیشتر بحثهای امنیتی رو ترجیح میدم حالا چه سیستم باشه چه در مورد شبکه ولی فکر کنم امنیت سیستم بهتره. این موضوع خوبی هست یا نه؟؟

Borna66
12-01-2011, 08:06 PM
ممنونم بیشتر بحثهای امنیتی رو ترجیح میدم حالا چه سیستم باشه چه در مورد شبکه ولی فکر کنم امنیت سیستم بهتره. این موضوع خوبی هست یا نه؟؟

با سلام

بله موضوعه بسیار مناسب و خوبی هست ولی البته باید کیم بیشتر موضوعتون را در مورد مباحث محدود کنید.

مثلا امنیت شبکه های وایرلس و یا امنییت شبکه های lan و موارد این چنینی!
اگر موردی دیگر بود دخدمتم

موفق باشید

روزگار خوش

ایزابلا
04-11-2012, 07:48 PM
سلام من خودم این ترم شیوه دارم مثل شما سردرگم بودم چی انتخاب کنم الان راجع به تبلت ها آماده کردم خیلی مطالب قابل فهم و جذابی داره
موفق باشید

Borna66
05-01-2012, 03:12 PM
سلام من خودم این ترم شیوه دارم مثل شما سردرگم بودم چی انتخاب کنم الان راجع به تبلت ها آماده کردم خیلی مطالب قابل فهم و جذابی داره
موفق باشید

با سلام

بله موضوع خوب و جدید هست حتما برای سایرین جزاب دارد

موفق باشید

روزگار خوش

farhadfery
10-21-2012, 12:59 PM
امنیت بحث گسترده ای. به نظرم شما مفاهیم اویه را بیان کنید و بعد در یک شاخه کار کنید. من خودم هک وب را برداشتم. (البته امنیت با هک فرق داره!)

Reyhane_880
11-06-2012, 08:40 PM
با سلام خسته نباشید
استاد من واسه درس شیوه موضوعه integrated links(پیوندهای تلفیقی) و hypertext ها رو داده نمیدونم از کدوم منابع استفاده کنم لطفا راهنماییم کنید.در ضمن من هنوز دروس طراحی الگوریتم و سیستم عاملو پاس نکردم تو این کتابا میتونم مطالب مرتبطی پیدا کنم؟

Reyhane_880
11-12-2012, 03:36 PM
سلام. پس چرا جوابه منو نمیدین .یکی نیست اینجا منو راهنمایی کنه؟ خیلی بی معرفتییییییین...!

Borna66
11-17-2012, 08:07 PM
با سلام خسته نباشید
استاد من واسه درس شیوه موضوعه integrated links(پیوندهای تلفیقی) و hypertext ها رو داده نمیدونم از کدوم منابع استفاده کنم لطفا راهنماییم کنید.در ضمن من هنوز دروس طراحی الگوریتم و سیستم عاملو پاس نکردم تو این کتابا میتونم مطالب مرتبطی پیدا کنم؟

سلام. پس چرا جوابه منو نمیدین .یکی نیست اینجا منو راهنمایی کنه؟ خیلی بی معرفتییییییین...!

با سلام

حمل بر جسارت نشود دوست گرامی من متوجه پستتون نشدم وگرنه سریع پاسختون را می دادم
با این حال خیر به هیچ عنوان کتب طراحی الگوریتم و سیستم عامل منبع خوبی برای موضوع مدنظرتون نیست و به نظره من دنبال کتاب های با مووضعات و عناوین هوش مصنوعی باشید بهتر می باشد برای موضوعتون

روزگار خوش

Reyhane_880
11-24-2012, 11:06 PM
سلام نه خواهش میکنم .مرسی ممنون از راهنماییتون.

Borna66
12-10-2012, 09:02 PM
سلام نه خواهش میکنم .مرسی ممنون از راهنماییتون.

با سلام

خواهش لطف دارید... موفق و سرفراز باشد

روزگار خوش

elnaz713
02-12-2014, 09:37 AM
باسلام خدمت دوستان عزیز
من برای شیوه موضوع cms رو پیداکردم ولی تبلیت هاروهم انتخاب کردم به جز اینترنت دنبال منبع مطمعن تری هستم میتونید بهم کمک کنید
ممنون میشم

Borna66
02-15-2014, 01:13 PM
باسلام خدمت دوستان عزیز
من برای شیوه موضوع cms رو پیداکردم ولی تبلیت هاروهم انتخاب کردم به جز اینترنت دنبال منبع مطمعن تری هستم میتونید بهم کمک کنید
ممنون میشم

با سلام

می تونید از هفته نامه عصر ارتباط در این زمینه استفاده کنید و منبع جامعی در این زمینه هست.

موفق باشید

روزگار خوش