PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاري علمي دانشجويان ارشدmba

mah arshad
10-19-2011, 02:22 PM
باتوجه به اتخاب دروس به صورت خودخوان همکاري دانشجويان بايکديگر بسيار مفيد وارزنده مي باشد

mina_aramesh
10-28-2011, 04:09 PM
موافقم....
اما چطوری؟

mah arshad
11-02-2011, 12:37 PM
اگرموافقيد واشکالي نداره بااين شماره تماس بگيريد

دوست عزیز ارسال شماره تلفن مخالف قوانین باشگاه میباشد
با احترام ناظم باشگاه:72:

mah arshad
11-05-2011, 09:12 AM
چون امکان ملاقات حضوري به دليل بعدمسافت مقدورنيست تماس تلفني کارگشاست درهرصورت هرچي صلاح ميدانيد راستي نمونه سوالاتي که ارائه کرديدمقبول نيفتاد

mah arshad
11-05-2011, 10:16 AM
حضوردانشجويان ارشدmbaدراين باشگاه کم رنگ يابي رنگ مي باشد تبادل اطلاعات علمي ازطريق اين باشگاه براي همه مامفيد مي باشد بيائيد انجمن علمي دانشجويان mbaراراه اندازي تابتوانيم همکاري بهتري داشته باشيم

mina_aramesh
11-24-2011, 11:40 PM
مگه سوالای فراگیر به درد ما هم می خوره؟
من هنوز هیچ کتابی رو تموم نکرده ام. آخه بعد از مدت زیادی می خوام دوباره شروع کنم به درس خوندن با توجه به کار و زندگی و ... تمرکز کردن برام خیلی سخته..مخصوصا اینکه درسهای خوندنی برای من که رشته ام ریاضی فیزیک بوده خیلی غریبه اند.
در کل موافقم که ترم بعد با هماهنگی هم درس بخونیم

mah arshad
11-26-2011, 09:45 AM
سلام چه عجب جواب داديد معمول با آرامش داريد درس ميخونيد خانم آرامش راستي مدرک کارشناسيتون چي بوده خلاصه کتابهاي فراگير بنام کتابهاي طلائي به کارت مياد راستي شماجائي استخدام هستيد

mah arshad
11-26-2011, 09:51 AM
اصلاح مي کنم معلوم که با آرامش تمام داريد درس ميخونيد خانم آرامش راستي کسيرو سراغ داريد هم رشتمون باشه وکلاس بره

mina_aramesh
11-26-2011, 09:29 PM
والا از هم ورودی های خودم با یکی روز ثبت نام آشنا شدم اما اشتباهی که کردم این بود که شماره ای چیزی ازش نگرفتم که الان به درد شما بخوره.
بابت کتابهای طلایی هم ممنون که راهنمایی کردین...
مهندسی پزشکی
بله جایی از 8 تا 4:30 کار میکنم

mah arshad
11-27-2011, 09:19 AM
سلام هم کلاسي ازاين که گفتم کسيروپيداکن سرکلاس بره به خاطر دوتامون بود چون منم رشته تحصيليم فني بوده خوندني برام سخته وبه خاطر مشغله هاي کاري و...نمي تونم سرکلاس برم ومجبوريم بااين وقت کم حجم زياد کتابهاروبخونيم درصورتي که ممکن استادروي يکسري مطالب تاکييدبيشتري داشته باشد ووقت براي مباحث غيرضرورنگذاريم

mah arshad
11-27-2011, 09:37 AM
يادتون باشه جلسات امتحانات بااين دوستامون که سرکلاس ميرن آشنابشيم بدرد دوتامون ميخوره راستي ايام امتحات چطوري ميري دانشگاه باماشين شخصي ماکه ماشين نمياريم سرويسهاي دانشگاه سه راه تهرانپارس هستند چه ساعتي بايد پاي سرويس باشيم تابه موقع سرجلسه امتحان حاضربشيم (ساعت 30/8صبح )البته ببخشيد اينقدرسوال ميکنم نه که شمابچه تهرونيد واردتريد باتشکرازلطفتون

mah arshad
11-27-2011, 09:39 AM
لطفاجواب تمام سوالاتموبديد اگه امکان داره

mina_aramesh
11-27-2011, 08:25 PM
شب بخیر
بابا رفیق من هر شب میام یه سر به باشگاه میزنم و میرم...پاتوق نیست که اینقده تند تند جواب می خوای..:26:
من احتمالا با ماشین خودم میرم اما اگه برفی باشه و خطرناک باشه و امتحان زود باشه واز این چیزا میرم تهران پارس
برای اینکه چه ساعتی باید ترمینال باشین میپرسم بهتون میگم
شما ترم سومی؟
کدو درسا رو تا حالا پاس کردی؟
فراگیر بودی؟
سر کارم میری؟
کارشناسیتون چی بوده؟

فکر کردی فقط خودت بلدی سوال کنی؟

من فکر کنم برای درسا خیلی به کمک بقیه بچه ها نیاز داشته باشم

mah arshad
11-28-2011, 09:37 AM
سلام دوست گرامي
ترم اول دانشجوئيم مديريت استراتژيکوتودوره دانشپذيري پاس کردم سه درس ديگه شمارو اين ترم دارم شاغلم صبح هاودرمواردي حتي بعدازظهرها کارشناسيم مهندسي ماشين آلات بوده کافيه يابازتوضيح بدم :77: