PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اختلالات سایت گلستان دلیل افزایش شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور

Borna66
10-16-2011, 12:00 AM
قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور گفت : افزایش شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور به دلیل اختلالات سایت گلستان بوده است.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور : سعید حسامی ، قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور در نشستی خبری که امروز – ۲۳ مهرماه ۱۳۹۰ – در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزار شد ، در بخشی از صحبت‌های خود در پاسخ به این سؤال که به رغم تاکید مسئولان دانشگاه پیام نور چرا این دانشگاه در این سال تحصیلی (http:///) جدید ۲۰ درصد افزایش شهریه دارد، گفت: افزایش شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور حقیقی نیست و این مشکل به دلیل اختلالی است که در سایت گلستان دانشگاه پیام نور به وجود آمده است.

وی (http:///) همچنین افزود : تمام شهریه اضافی به دانشجویان باز گردانده می‌شود و دانشجویان نگران این موضوع نباشند.

ماه ناز
10-16-2011, 11:33 AM
الان شهریه رو واریز کنیم یانه؟

Borna66
10-18-2011, 11:40 PM
الان شهریه رو واریز کنیم یانه؟

با سلام
به نظره من نه هنوز صبر کنید تا تکلیف این افزایش بی خود شهریه ها در این ترم کاملا مشخص بشه و شهریه واقعی نهایی اعلام بشه بعد قدام کنید برای واریز.پس عجله نکنید

ولی بازم هر طور خودتون صلاح می دونید

موفق باشید

روزگار خوش

shohreh89
10-25-2011, 08:11 PM
سلام ممنون كه خبر داديد آخه دانشگاه به ما گفته بود 15 درصد شهريه ها زياد شده اما هر چه قدر ما شهريه مون رو حساب ميكرديم بيشتر از اين مقدار بوده ممنون از اطلاع رسانيتون:72:

saeidking
10-25-2011, 08:43 PM
سلام ممنون كه خبر داديد آخه دانشگاه به ما گفته بود 15 درصد شهريه ها زياد شده اما هر چه قدر ما شهريه مون رو حساب ميكرديم بيشتر از اين مقدار بوده ممنون از اطلاع رسانيتون:72:

درسته 15%افزایش شهریه داشته,اما اومدن شهریه ثابت رو هم افزایش دادن برای ورودی های قبل 90!!

usn
10-27-2011, 11:27 AM
دیگه بایدداد:104:

hekmathr
02-13-2012, 09:12 PM
من همیشه شهریه رو می زارم واسه ده پونزده روز قبل امتحانا . همون موقع بهترم هس هم تکلیف حذف و اضافت معلومه هم این اختلالات سیستم گلستان . نمی دونم چرا این اختلالات تو نمره ها نمیفته اونا رو افزایش بده :39:

saeidking
02-13-2012, 11:53 PM
من همیشه شهریه رو می زارم واسه ده پونزده روز قبل امتحانا . همون موقع بهترم هس هم تکلیف حذف و اضافت معلومه هم این اختلالات سیستم گلستان . نمی دونم چرا این اختلالات تو نمره ها نمیفته اونا رو افزایش بده :39:
مطمئن باش اگه اختلال توی نمره بیفته,نمره ها کاهش پیدا میکنن,نه افزایش!!!

همیشه حق با کاسب هست,نه مشتری:39:

samane.star9
02-16-2012, 06:32 PM
دیوانه شدیم با این ادا و اطوارهای پیام نور، 1 بار واسه شهریه ، 1بار واسه نمره 1 بار واسه ....:211:

negar92
02-17-2012, 01:53 PM

منمممممممم همینجورممممممم:39: