PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اطلاعیه در خصوص قفل نمرات میان ترم در نیمسال دوم ۹۰-۸۹ دانشگاه پیام نور + خبر تکمیلی

Borna66
07-09-2011, 07:18 PM
با پیگیری های جدی و درخواست های زیاد قفل نمرات میان ترم باز شد.

بخشنامه ی فوری از سوی سازمان مرکزی دانشگاه پیام نوردر رابطه با قفل نمرات میان ترم منتشر شده است که در این بخشنامه آمده است:

“باسمه تعالی
روسای محترم استانها فوری با سلام و احترام؛ به استحضارمی رساند، با عنایت به اتمام آزمون های نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۰-۸۹ و بررسی میزان ثبت نمرات میان ترم استانها ، به منظور جلوگیری از تضییع حق دانشجویانی که در آزمون های میان ترم دروس رفع اشکال مقطع کارشناسی شرکت کرده اند و مدرسان محترم آنها ، بنا به هر دلیلی در موعد مقرر به وظیفه خود عمل ننموده و موفق به ثبت نمره دانشجویان ذینفع نشده اند ، به اطلاع می رساند: امکان ثبت نمرات میان ترم در سیستم جامع آموزشی گلستان از تاریخ ۱۶ تیر ۱۳۹۰ لغایت ۲۰ تیر ۱۳۹۰ برای اساتیدی که نمرات دانشجویان راثبت نکرده اند ، فراهم شده است. لذا شایسته است تمهیدات لازم برای اطلاعرسانی سریع به اساتید مذکور فراهم شود.”

http://pnu-club.com/up/images/nmmyef7z1u40y6hq1xcr.png (http://pnu-club.com/up/images/nmmyef7z1u40y6hq1xcr.png)

دانشجویان گرامی حتما” پیگیری کنید از مراکزتان که به اساتید اطلاع دهند نمرات میان ترم را در این چند روز وارد نمایند. شایان ذکر است به هیج وجه این تاریخ تمدیدنخواهد شد.

ایجاد هرگونه تغییر در نمره میان ترم ثبت شده منوط به اخذ مجوز از معاونت آموزشی استان می باشد. با پیگیر انجام شده فعلا” فقط اساتیدی می توانند نمره میان ترم وارد کنند که پیش از این نمره میان ترم ثبت نکرده باشند و هر گونه تغییر در نمرات میان ترم ثبت شده فعلا” امکان پذیر نمی باشد.

Rasoul.G.M
07-10-2011, 12:23 AM
سلام
يكي از دوستان من چون در امتحان ميان ترم شركت نكرده بود ، استاد براش ميان ترم ثبت نكرده ، ولي الان استاده راضي شده بهش ميان ترم بده كه بهونه مي آورد سيستم قفله . به استاده گفت سيستم باز شده ولي استاد هنوزم ميگه سيستم براش قفله ، تازه بدتر از اون به واحد آموزش دانشگاهمون هم كه زنگ مي زنيم كلاً باز بودن سيستم را تكذيب مي كنند .
حالا به نظر شما چون استاد فقط براي چند نفر ميان ترم وارد نكرده نمي تونه به دوست من مستمر بده يا كلاً واحد ما تو اين موضوع مشكل داره ؟؟؟

Borna66
07-10-2011, 12:57 PM
سلام
يكي از دوستان من چون در امتحان ميان ترم شركت نكرده بود ، استاد براش ميان ترم ثبت نكرده ، ولي الان استاده راضي شده بهش ميان ترم بده كه بهونه مي آورد سيستم قفله . به استاده گفت سيستم باز شده ولي استاد هنوزم ميگه سيستم براش قفله ، تازه بدتر از اون به واحد آموزش دانشگاهمون هم كه زنگ مي زنيم كلاً باز بودن سيستم را تكذيب مي كنند .
حالا به نظر شما چون استاد فقط براي چند نفر ميان ترم وارد نكرده نمي تونه به دوست من مستمر بده يا كلاً واحد ما تو اين موضوع مشكل داره ؟؟؟

دوست گرامی این که دوستتون در امتحان میان ترم شرکت نکرده برای خودش مسئله هست.
شاید استادش لیست حاضرین در جلسه ی امتحان میان ترم رو به اموزش داده و یا خودش اموزش در این زمینه اقدامی کرده!
اموزش فقط برای حاضرین امتحان میام ترم شرکت کرده اند
هم اکنون نمره میان ترم رو باز کرده و برای غاییبین کلا میان ترم قفل هست.
بنابراین این موارد هم درنظر بگیرید که در پیام نور همه چیز امکان دارد.

موفق باشید

روزگار خوش