PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يك خبر شگفت انگيز/ تيم اميد بازي رفت را 3-0 باخته بود!

bigbang_theo
06-24-2011, 02:37 AM
بازيكنان تيم اميد از چند ساعت قبل از بازي مي دانستند كه بازي رفت را برنده نشده اند، بلكه در اتفاقي عجيب نتيجه به سود عراق رقم خورده است.

سايت گل- فوتبال ايران مملو از اتفاقات شگفت انگيز است كه نظيرش در هيچ جاي دنيا پيدا نمي شود. آخرين پرده از اين اتفاقات، امروز رخ داد و ناظر بازي كه از سوي كنفدراسيون فوتبال آسيا به تهران آمده بود، به مسئولان تيم اميد ايران اعلام مي كند كه نتيجه بازي رفت 3-0 به سود عراق رقم خورده است!
علت تغيير نتيجه بازي رفت، استفاده از كمال كاميابي نيا در اين بازي بوده كه دو اخطاره بوده و مسئولان تيم اميد بي توجه به اين قضيه، او را نيمه دوم به زمين فرستاده اند. كنفدراسيون فوتبال آسيا هم پيش از بازي رفت كتباً به فدراسيون ايران اعلام كرده بوده كه كاميابي نيا محروم است ولي اين نامه گويا «گم» شده است ! کامیابی نیا در بازی رفت مقابل قرقیزستان در دقیقه 59 و در بازی برگشت در دقیقه 73 کارت زرد گرفته بود که با یک جستجوی ساده بر روی سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا می توان گزارش هر دو بازی رفت و برگشت مقابل قرقیزستان را دید. این اتفاق در حالی افتاده است که برخی از رسانه ها هم قبل از بازی رفت با عراق به این موضوع اشاره کرده بودند و حتی حضور کامیابی نیا در زمین باعث تعجب گزارشگر بازی نیز شد!
اين اتفاق تاسف بار، از ظهر امروز جو تيم اميد را به هم ريخت و بازيكنان بي روحيه چنين نمايش نااميد كننده اي را رقم زدند.

bigbang_theo
06-24-2011, 02:41 AM
:168:
این فدراسیون فوتبال داره چه کار میکنه که یه نامه به این مهمی رو گم میکنه وباعث حذف تیم ملی میشه خجالت اور
صندوقی چیزی ندارند نامه هاشون رو توش نگهداری کنند

O M I D
06-24-2011, 12:55 PM
واقعا که باید بحال این مدیریت گریست

منصوریان با کدوم سابقه مربی تیم امید شده که امسال حتی وارد مرحله گروهی هم نشدیم
رفت تا 4سال دیگه همین اش و همین کاسه

bigbang_theo
06-24-2011, 03:32 PM
ناصر خان کجایی که فوتبال ایران بی صاحب شده:168:

pnugirl
06-24-2011, 05:49 PM
ریم انصاری‌فرد که پس از شکست خانگی مقابل عراق و حذف از رقابت‌های فوتبال انتخابی المپیک در جمع خبرنگاران سخن می گفت، افزود: امروز بدترین روز زندگی ورزشی‌ام بود و هرگز این روز را فراموش نمی کنم.
وی افزود: شخصا برای رسیدن به المپیک و درخشش در این مسابقات خیلی برنامه ریزی کرده بودم ولی با اتفاقی که امروز افتاد تمام رویاهایم بر باد رفت.
مهاجم تیم فوتبال امید کشورمان اضافه کرد: من امروز زمان صرف نهار از طریق آقای منصوریان در جریان خبر بازنده شدن تیم در مسابقه رفت مقابل عراق قرار گرفتم و ایشان از من خواستند تا حرفی به دیگر بازیکنام نزنم. لحظه‌ای که این خبر را شنیدم لقمه در گلویم گیر کرد و معنی غذا در گلوگیر کردن را آنجا فهمیدم!
انصاری‌فرد ادامه داد: وقتی که چند ساعت قبل از مسابقه به ما می گویند که باید عراق را با چهار گل شکست دهیم دیگرچه انتظاری می توانید از تیم داشته باشید؟! عراق که مالدیو نیست، بخواهیم این تیم را گلباران کنیم.
"هنوز هم نمی توانم اتفاقی که برای تیم امید افتاد را برای خودم هضم کنم"، وی با بیان این جمله اظهار داشت: تمام آرزوی من این بود که به المپیک برویم و تمام بچه‌ها هم برای همین هدف با یکدیگر هم قسم شده بودند ولی زمانی که خبر بازنده شدن‌مان را شنیدیم، تمام بازیکنان فقط اشک می ریختند.
مهاجم تیم امید یادآور شد: امروز می توانستیم حداقل از تیم امید عراق یک مساوی بگیریم و صعود کنیم ولی اتفاقی که در بازی رفت افتاد روحیه تیم ما را ویران کرد و نتوانستیم بازی خوبی که در اربیل به نمایش گذاشتیم را تکرار کنیم.
وی در پاسخ به این سئوال که "چه کسی مقصر چنین فاجعه‌ای است؟"، گفت: اگر بخواهم حرفی بزنم باید فوتبال را ببوسم و کنار بگذارم، پس بهتر است سکوت کنم و خود شما دنبال پیدا کردن مقصر باشید.
تیم فوتبال امید کشورمان با تحمل شکست در دیدار مقابل عراق از راهیابی به مرحله سوم مسابقات فوتبال انتخابی المپیک بازماند تا حسرت حضور فوتبال ایران در بازی‌های المپیک 40 ساله شود.

pnugirl
06-24-2011, 05:49 PM
حمیدرضا علی‌عسگر پس از شکست تیم فوتبال امید ایران برابر عراق ضمن بیان مطلب فوق افزود: سرندانم کاری بعضی‌ها تیم امید ضمن از دست دادن پیروزی ارزشمندش در بازی رفت مقابل عراق، باید در بازی برگشت مقابل این تیم با چهار گل پیروز می‌شد که این مسئله باعث شد نتیجه مسابقه برگشت را هم واگذار کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنان پس از شنیدن این خبر که عراق در بازی رفت 3 بر صفر پیروز شده است، ساعت‌‎ها گریه می‌کردند و معلوم است وقتی یک تیم برای پیروزی با 4 گل به زمین می‌رود، روی ضدحملات متزلزل نشان می‌دهد و گل می‌خورد.
هافبک تیم فوتبال امید خاطرنشان کرد: ای کاش فوتبالی به تیم عراق می باختیم، چراکه شکست در چنین شرایطی بسیار سخت‌تر است. کامیابی‌نیا به مسئولان گفته بود به دلیل دو اخطاره بودن نمی‌تواند در این مرحله به میدان برود که آنها گفته بودند این موضوع را پیگیری می‌کنند اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و به عراق باختیم.
علی‌عسگر در پایان گفت: به ما گفته‌اند فکس محرومیت کامیابی‌نیا مدت‌ها پیش به فدراسیون آمده است اما چرا کسی در این خصوص خبر نداشت، نمی‌دانم! در شرایط فعلی جز افسوس خوردن چاره‌ دیگری نداریم.
تیم فوتبال امید کشورمان با تحمل شکست در دیدار مقابل عراق از راهیابی به مرحله سوم مسابقات فوتبال انتخابی المپیک بازماند تا حسرت حضور فوتبال ایران در بازی‌های المپیک 40 ساله شود.