PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علي دايي سرمربي پرسپوليس شد

O M I D
06-20-2011, 06:01 PM
علي دايي سرمربي پرسپوليس شد

کميته فني باشگاه پرسپوليس علي دايي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب کرد.

http://pnu-club.com/admin/asp/Picture/00015336.jpg

جلسه کميته فني باشگاه پرسپوليس امروز با حضور محمد پنجعلي، محمدرضا زادمهر و بيژن ذوالفقارنسب در باشگاه پرسپوليس برگزار شد و اعضا به بررسي برنامه‌هاي حميد استيلي، حميد درخشان و علي دايي پرداختند.
پس از بررسي برنامه‌هاي اين سه مربي، کميته فني باشگاه پرسپوليس علي دايي را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب کرد.

O M I D
06-20-2011, 06:03 PM
كاشاني: انتخاب دايي نشان داد من سمت هيچ گزينه‌اي نبودم

سرپرست باشگاه پرسپوليس پس از انتخاب دايي به عنوان سرمربي فصل آينده اين تيم گفت: انتخاب مربي به اين روش نشان مي‌دهد که من به سمت هيچ گزينه‌اي نبودم.

http://pnu-club.com/imported/2011/06/465.jpg

حبيب کاشاني پس از انتخاب علي دايي از سوي کميته فني باشگاه پرسپوليس براي سرمربيگري اين تيم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خدا را شکر که کميته فني توانست به جمع بندي برسد. ما از يکسري افراد کاربرد و باتجربه در کميته فني استفاده کرديم. اين يک روش اصولي براي انتخاب سرمربي است و اميدوارم باشگاه‌هاي ديگر از اين روش نيز بهره مند شوند.
وي افزود: با وجود همه گمانه‌ زني‌ها در مورد انتخاب فرد مورد نظر کميته فني، آنها با طيب خاطر و بدون توجه به اين مسائل به بررسي گزينه‌ها پرداختند و آن چيزي که به نفع باشگاه و هوادار بود را مورد بررسي قرار دادند و من مطمئن هستم که پشت اين تصميم استدلال و منطق است. اميدوارم اين تصميم به پرسپوليس کمک کند. ما به زودي با قدرت در فصل نقل و انتقالات شرکت مي‌کنيم.
سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره اينکه با علي دايي اختلافاتي دارد و اکنون با اين انتخاب چه اتفاقي رخ مي‌دهد گفت: الان بحث اين صحبت‌ها نيست. اين تصميم کميته فني است. علي دايي 12 ساعت فرصت دارد تا نظرش را اعلام کند. اميدوارم اعلام نظر به نفع باشگاه باشد.
کاشاني در پاسخ به اين سؤال که اگر قرار بود خودش سرمربي را انتخاب کند به همين گزينه راي مي‌داد، تاکيد کرد: ما کميته فني را انتخاب کرديم تا بر اساس تجربه و علم آنها انتخاب درستي داشته باشيم. آنها افرادي هستند که بر اساس عدالت و انصاف خود اين تصميم را گرفتند. انتخاب مربي به اين روش نشان مي‌دهد که من به سمت هيچ گزينه‌اي نبودم کما اينکه مي‌توانستم در جلسات کميته فني باشم و نظرم را بگويم و شايد خروجي ديگري داشت اما کساني که وجدان دارند قبول مي‌کنند من هيچ دخالتي در اين انتخاب نداشتم و همه چيز بر اساس اصول پيش رفت و آنها در آرامش بررسي کردند. اميدوارم خدا از ما قبول کند.

O M I D
06-20-2011, 06:06 PM
نامه ای که دایی را به پرسپولیس برگرداند

http://pnu-club.com/imported/mising.jpg

علی دايی در نامه‌ای به باشگاه پرسپوليس مواردی را مطرح كرد.

تابناک:بهمن دهقان نماینده تام‌الاختیار علی دایی امروز در باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا نامه علی دایی را در اختیار مسئولان باشگاه قرار دهد.

متن این نامه كه به صورت اختصاصی در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته به شرح زیر است:

"به نام خدا
با توجه به اینكه می‌خواهم پرسپولیسی در شأن این تیم، روانه 3 جام معتبر در فصل جاری كنم ترجیح می‌دهم مبلغ پیشنهادی قرارداد خودم را برای فصل آینده به منظور هدیه به هواداران برای جذب بازیكنان شایسته، به باشگاه تقدیم كنم. در صورت قهرمانی فقط به همان مبلغ پاداشی كه باشگاه در نظر می‌گیرد بسنده می‌كنم و مبلغ قراردادم را به باشگاه می‌دهم تا برای جذب بازیكنان خرج كند. باز تاكید می‌كنم این كمترین هدیه من به هواداران بی‌شمار باشگاه پرسپولیس در سراسر ایران زمین است و در پاسخ محبت‌های بی‌دریغ هواداران این اقدام را با كمال میل انجام می‌دهم. انشاءالله همیشه پرسپولیس موفق و موید باشد و دل هواداران همانند بعد از قهرمانی در جام حذفی كه اشك‌های شوق آنها را در كوچه و بازار می‌دیدم شاد باشد. "

O M I D
06-20-2011, 06:07 PM
ذوالفقارنسب: دايي بايد در چارچوب قوانين و مقررات باشگاه با كاشاني همكاري كند

عضو کميته فني باشگاه پرسپوليس گفت: علي دايي بايد در چارچوب قوانين و مقررات باشگاه با حبيب کاشاني همکاري داشته باشد.

http://pnu-club.com/imported/2011/06/518.jpg

بيژن ذوالفقارنسب پس از پايان جلسه کميته فني در جمع خبرنگاران حاضر شد و اظهار داشت: ابتدا بايد از شما خبرنگاران تشکر و عذرخواهي کنم که ساعت‌هاي طولاني منتظر بوديد اما ما محکوم بوديم که اشتباه نکنيم يا حداقل اشتباه را به عنوان يک انسان داشته باشيم. اگر نظري برخلاف نظر فرد ديگري اعلام مي‌شود اين را به حساب عدم کامل بودن ما بگذاريد ولي بدون غرض و مرض تصميم گرفتيم.
وي ادامه داد: گفته مي‌شد کميته فني ديکته ‌و انشايي تحميل شده را قرائت خواهد کرد. اين الفاظي بود که من شنيدم اما مي‌گويم فقط رضايت خداوند بزرگ و موفقيت پرسپوليس براي ما شرط بود. 6 سال در اين تيم حضور داشتم و خود را عضو خانواده پرسپوليس مي‌دانم. اکنون مي‌خواهم صورتجلسه‌اي را که من، زادمهر و پنجعلي تنظيم کرده‌ايم، برايتان بخوانم.
وي صورتجلسه‌ را اينگونه خواند: من،بيژن ذوالفقارنسب، محمد زادمهر و محمد پنجعلي اعضاي کميته فني پرسپوليس با آزادي عمل و اخلاق و رفتاري درست، برنامه‌هاي نامزدهاي سرمربيگري پرسپوليس را پس از ساعت‌ها مطالعه و ملاقات حضوري با درخشان، استيلي و نماينده تام‌الاختيار دايي و گفت‌وگوي تلفني با دايي بررسي کرديم. به همين دليل پيشنهاد مي‌کنيم علي دايي در چارچوب رعايت قوانين باشگاه و همکاري با سرپرست باشگاه به عنوان سرمربي فصل آينده انتخاب شود.
ذوالفقارنسب ادامه صورتجلسه را اينگونه خواند: دليل اين انتخاب تلاش‌هاي صادقانه و صميمانه اين دو نفر است که براي باشگاه پرسپوليس موفقيت‌آميز بوده است. نماينده تام‌الاختيار دايي در اسرع وقت اين صورتجلسه را به او خواهد رساند و دايي ملزم است حداکثر ظرف 12 ساعت نظر شفاف خود را در مورد اين انتخاب بگويد که آيا با اين انتخاب موافق است يا خداي نکرده مخالفت خود را اعلام کند. در صورتي که ايشان اعلام انصراف کنند با احترام به حميد درخشان، حميد استيلي گزينه دوم ما براي سرمربيگري پرسپوليس است.
ذوالفقارنسب پس از پايان قرائت صورتجلسه در پاسخ به اينکه قوانين باشگاه چيست که دايي بايد طبق آن عمل کند، گفت: ايشان آگاهي کامل به اين مسئله دارند که بايد در چارچوب قوانين و مقررات باشگاه با حبيب کاشاني همکاري داشته باشند. به زودي در يک نشست صميمانه ورزشي و با حسن نيت،‌ هر دو طرف با کمال صداقت همکاري با يکديگر را مي‌پذيرند. پرسپوليس در عرصه داخلي و حتي آسيا حرف‌هاي زيادي مي‌تواند داشته باشد. اين باشگاه ظرفيت بالايي دارد که بايد با آرامش کامل و با جذب بازيکنان خوب توانمندتر از گذشته عمل کند تا موجب رضايت طرفداران فراوان اين باشگاه شود.
وي ادامه داد: من به همکاري کاشاني و دايي خوشبين هستم و در اولين فرصت که دايي به ايران بيايد يا به صورت تلفني در اين مورد صحبت خواهيم کرد تا يخ‌هاي رابطه کاشاني و دايي آب شوند. رضايت هواداران پرسپوليس در گرو عملکرد خوب باشگاه است و در آينده نزديک مانند چند ماه گذشته اين دو همکاري خوبي با يکديگر خواهند شد.

pnugirl
06-20-2011, 06:59 PM
ازانتخاب نشدنم ناراحت نیستم / استیلی: دایی بهترین انتخاب بود
حميد استيلي يكي از گزينه هاي مربيگري تيم فوتبال پرسپوليس اظهار اميدواري كرد : دايي پيشنهاد همكاري با سرپرست اين باشگاه را براي ادامه حضورش در اين تيم قبول كند.
استیلی بعد از سومین ناکامی متوالی در انتخاب به عنوان سرمربی پرسپولیس به ایرنا گفته است : معتقدم تعامل دايي و حبيب كاشاني مي تواند پرسپوليس را در فصل آينده ليگ برتر موفق كند.
سرمربي فصل گذشته تيم شاهين بوشهر درباره راي كميته فني باشگاه پرسپوليس اظهار داشت: به آنان تبريك مي گويم، اين كميته بهترين فرد را براي اين باشگاه انتخاب كرد. پيش از اين نيز گفته بودم، دايي دو سال است كه با پرسپوليس كار مي كند و به خوبي نقاط ضعف و قوت سرخ پوشان را مي داند.
وي با بيان اينكه از انتخاب نشدن خود براي هدايت تيم پرسپوليس ناراحت نيست، افزود : در زندگي چنين اتفاقاتي رخ مي دهد، اميدوارم پرسپوليس بتواند به روزهاي اوج خود باز گردد.
كميته فني باشگاه پرسپوليس عصر امروز علي دايي را به عنوان سرمربي جديد اين باشگاه برگزيد اما شرط گذاشت كه دايي بايد تعامل كافي را با سرپرست پرسپوليس داشته باشد.

roohallah8
06-20-2011, 07:44 PM
خوب شد دایی انتخاب شد....
منتظر اس اس رفت و برگشت باشید...:39: