PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت نکردن در کلیه امتحان ها

payam61
06-20-2011, 05:32 PM
سلام خدمت همه دوستان

من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و این ترم اصلا فرصت نکردم که به درس هام برسم و تا حالا که دو تا امتحان گذشته شرکت نکردم و باقی رو هم وقت نخواهم کرد که شرکت کنم ، با توجه به اینکه اگر در جلسه امتحان حاضر نشوی آن درس حذف می شود ، وضعیت این ترم من به چه صورت می شود ؟ ( با توجه به اینکه در هیچ یک از امتحان ها شرکت نکردم )

ضمنا آیا راهی برای برگشت حتی بخشی از شهریه وجود دارد ؟

تشکر از همه دوستان گرامی

Borna66
06-20-2011, 06:17 PM
سلام خدمت همه دوستان

من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و این ترم اصلا فرصت نکردم که به درس هام برسم و تا حالا که دو تا امتحان گذشته شرکت نکردم و باقی رو هم وقت نخواهم کرد که شرکت کنم ، با توجه به اینکه اگر در جلسه امتحان حاضر نشوی آن درس حذف می شود ، وضعیت این ترم من به چه صورت می شود ؟ ( با توجه به اینکه در هیچ یک از امتحان ها شرکت نکردم )

ضمنا آیا راهی برای برگشت حتی بخشی از شهریه وجود دارد ؟

تشکر از همه دوستان گرامی

با سلام
اگر روال عین مقطع کارشناسی باشد درسها بطور اتوماتیک حذف شده و نمره ی برای ان در نظر گرفته نمی شود. فقط به عنوان واحد حذفیات درج در سابقه ی تحصیلیتون می شود ک تاثییری در اینده درسوتون ندارد و فقط یک امار اطلاعاتی بود اما به هیچ عنوان شهریه تون قابل برگشت نیست چون در موقعه مقرر خودش اعلام حذف یا انصراف نکردید برای همین قابل برگشت نیست.

موفق باشید
روزگار خوش