PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سنوات کارشناسی

persiangulf1
06-17-2011, 07:32 AM
سلام، ببخشید این سوالی که می‌خوام بپرسم ممکن یه کم بنظر مسخره بیاد ولی‌ برام مهم، سوال اینه که آیا برای دانشجویان کارشناسی پیوسته مشمول که از معافیت تحصیلی‌ استفاده می‌کنن مهلت معافیت تحصیل یا همون مهلت تمام کردن در کارشناسی برای مشمولین، ۱۲ ترم تمام هستش یا ۱۱ ترم تمام هستش ؟ به عبارتی ترمها توی اطلاعات جامعه دانشجو ۱،۲،۳، .....،۱۲ تا هستش یا ۱،۲،۳،....،۱۱ اخرینش؟

با تشکر

saeidking
06-17-2011, 10:01 AM
سلام، ببخشید این سوالی که می‌خوام بپرسم ممکن یه کم بنظر مسخره بیاد ولی‌ برام مهم، سوال اینه که آیا برای دانشجویان کارشناسی پیوسته مشمول که از معافیت تحصیلی‌ استفاده می‌کنن مهلت معافیت تحصیل یا همون مهلت تمام کردن در کارشناسی برای مشمولین، ۱۲ ترم تمام هستش یا ۱۱ ترم تمام هستش ؟ به عبارتی ترمها توی اطلاعات جامعه دانشجو ۱،۲،۳، .....،۱۲ تا هستش یا ۱،۲،۳،....،۱۱ اخرینش؟

با تشکر

6سال یا به عبارتی 12 ترم

persiangulf1
06-17-2011, 11:13 AM
من تماسی که با قسمت مشمولین مرکز تهران داشتم به من گفتن که شما ۱۱ ترم در کلّ دارید و میتونید ۱۲امّ ترم رو به شرط اینکه واحد‌هاتون با ۱ ترم اضافه تموم بشه بگییرید، البته دانشگاه خودمون گفت که ۱۲ ترم (بدون احتساب اون ۱ ترم اضافی) دانشجویان مشمول حق استفاده از معافیت تحصیلی‌ رو برا کارشناسی دارن،حالا نمی‌دونم حرف کدومشون درسته من ترم ۸ هستم الان، حالا نمی‌دونم ۳ ترمم باقی‌ مونده(۹ ۱۰ ۱۱) یا ۴ ترم(۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲) :(

mohamad_1366
07-14-2013, 10:13 AM
من خودم الان 14 ترم هست که دارم تو پیام نور درس میخونم و 2 ترم هم سنوات داشتم.