PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال فوری درباره ترم تابستانی

vida33
06-10-2011, 11:49 AM
سلام. من یک سوال خیلی حیاتی دارم تمنا میکنم مرا راهنمایی کنید. من ترم دوم هستم،آیا میتوانم در ترم تابستان درس تخصصی را انتخاب کنم. چون فکر کنم این درس را رد شوم و حتما باید تا قبل از ترم 3 آن را پاس کنم. بعضی ها گفتند قانون آمده که امسال میشه در تابستان درس تخصصی گرفت. البته این درس مورد نظر من اصلی است و تخصصی نیست

saeidking
06-10-2011, 07:26 PM
سلام. من یک سوال خیلی حیاتی دارم تمنا میکنم مرا راهنمایی کنید. من ترم دوم هستم،آیا میتوانم در ترم تابستان درس تخصصی را انتخاب کنم. چون فکر کنم این درس را رد شوم و حتما باید تا قبل از ترم 3 آن را پاس کنم. بعضی ها گفتند قانون آمده که امسال میشه در تابستان درس تخصصی گرفت. البته این درس مورد نظر من اصلی است و تخصصی نیست

سلام دوست عزیز
بله,در صورت ارائه دروس مورد نظرتون در تابستان
چرا حالا اینقدر نگران هستی؟:105: نگران نباش بلاخره پاس میشه

این قانون امسال نیومده,پارسال هم بود,البته این که دورس اصلی و تخصصی رو تابستون ارائه می کنن به منزله این نیست که هر تابستون همه دروس رو ارائه کنن!!
تا آخر تیرماه و یا اوایل مرداد مشخص میشه چه دروسی ارائه میشه و هم چنین ثبت نام اون هم احتمالا اوایل مرداد باشه(منتظر اطلاعیه های پیام نور باشید),6واحد بیشتر نمیتونید بگیرین,واحد های غیر عملی و رعایت پیشنیاز هم الزامی هست

vida33
06-10-2011, 07:47 PM
ممنون از شما. خوب اگر ارائه نشد میشه خود خوان برش داشت؟
و من شنیده بودم برای درس تخصصی حتما باید ترم 6 به بعد باشی .درسته یا نه؟

NIMA.N
06-10-2011, 08:31 PM

دوست عزيز تمام دروس ترم تابستان خودخوان هستند. اگر ارائه نشود كه نمي توانيد برداريد چون ارائه نشده و در ليست انتخان واحد شما هم نخواهد بود.
شما هر درسي كه در ترم تابستان ارائه شود با رعايت پيش نياز ها مي تونيد انتخاب كنيد.

saeidking
06-10-2011, 11:08 PM

همون طور که نیما خان گفتن,هرچی توی لیستت بود بگیر(ولی با این حال لیستی که خود پیام نور برای ترم تابستون ارائه میده رو چک کن,همون موقع)

نه همچین قانونی نیست.