PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جدایی امیرقلعه​نویی از سپاهان/سایه ژنرال روی سر استقلال

O M I D
06-05-2011, 12:04 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgامیر قلعه​نویی و باشگاه سپاهان به توافق نرسیدند.
خبرآنلاین: امیر قلعه​نویی و باشگاه سپاهان پس از سه مرحله مذاکرات حضوری به این نتیجه رسیدند که ادامه همکاری برای سومین سال متوالی و تکرار سومین قهرمانی، مقدور نیست. به همین دلیل دو طرف بر آن شدند تا آینده کاریشان را مستقل از یکدیگر پی بگیرند.
قلعه​نویی در دو سال گذشته به دو عنوان قهرمانی لیگ برتر با این تیم اصفهانی دست یافت و امسال هم تیمش را به جمع هشت تیم برتر لیگ قهرمانان آسیا رساند.
درباره مقصد بعدی قلعه نویی، هنوز خبری منتشر نشده اما با جدایی وی از سپاهان، به احتمال زیاد کادر فنی استقلال در 48 ساعت آینده، ساعات پر اضطرابی را پشت سر خواهد گذاشت. هرچند اگر فتح​الله زاده گفته باشد سال بعد را هم با مظلومی ادامه می​دهیم.

O M I D
06-05-2011, 12:04 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgسرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در تشریح دلایل جدایی خود از این تیم گفت: با شرایطی که آقایان مطرح کردند نمی توانستم ادامه دهم.

برنا: جدایی امیر قلعه نویی از سپاهان اتفاق مهمی تلقی می شود بویژه وقتی به موفقیت های دو فصل اخیر وی در اصفهان رجوع می کنیم.

امیر قلعه نویی که پس از آخرین جلسه خود با مسوولان باشگاه سپاهان، اصفهان را به مقصد تهران ترک کرد در گفت‌وگویی با برنا به طرح دلایل به بن بست رسیدنش با این باشگاه پرداخت.

گفت و گو با سرمربی سپاهان را در زیر می خوانید:

*کمتر کسی فکرش را می کرد که شما از سپاهان جدا شوید؛ بویژه پس از مصاحبه قبلی تان که به ضرس قاطع از ماندن در اصفهان صحبت کرده بودید!

-به هر حال با توجه به شرایطی که آقایان مطرح کردند نمی توانستم ادامه دهم. بنده قبلا هم به شما گفته بودم که در صورتی در سپاهان می مانم که تیم برای فصل بعد تقویت شود.

*دقیقا بر سر چه موضوعی با سپاهانی ها اختلاف نظر پیدا کردید؟
-ما چند جلسه داشتیم که در جلسه آخر که با حضور مدیران این باشگاه برگزار شد، آقای حسینی رییس هیات مدیره باشگاه گفتند ما امسال می خواهیم سقف قرارداد را رعایت کنیم؛ بنده هم گفتم خداحافظ.

*منظورشان از رعایت سقف قرارداد چه بود؟
-نمی دانم؛ آقایان به بنده یک حرف زدند و به بازیکنان حرف دیگری!

*ساکت همواره حامی شما بوده؛ واکنش او به این موضوع چه بود؟
-آقای ساکت حرف خاصی نزدند!

*فکر می کنید پشت پرده این ماجرا چیست؟
-بنده دنبال این مسائل نیستم؛ دو سال خوب در اصفهان داشتم که جا دارد از مردم خوب این شهر تشکر کنم؛ فقط می ماند پولی که از آنها طلب دارم که ان شاء الله در این زمینه هم مشکلی نخواهد بود.

*ظاهرا ماجرای سقف قرارداد فقط به سپاهان مربوط نمی شود و دیگر تیم های صنعتی نیز ملزم به رعایت این مسئله شده اند.
-بنده درباره این موضوع اطلاع دقیقی ندارم.

*خیلی ها بر این عقیده بودند که امیر قلعه نویی پس از 2 سال قهرمانی در سپاهان نباید فصل سوم در این تیم می ماند.

-بنده در همان جلسه هم به آقایان گفتم که وقتی یک تیم به جمع 8 تیم برتر آسیا راه پیدا می کند و هدفش قهرمانی در آسیا و تکرار قهرمانی در لیگ برتر است، در وهله اول باید نفرات شاخص خود را حفظ کند و سپس تقویت شود اما ظاهرا دوستان برنامه دیگری دارند.

*این احتمال وجود دارد که مشکلات مرتفع شده و دوباره به سپاهان برگردید؟
-خیر؛ این پرونده دیگر بسته شد، بنده وقتی حرفی می زنم روی آن می ایستم؛ دیگر امکان ندارد به سپاهان برگردم؛ فقط برای آقایان آرزوی موفقیت می کنم.

*گفته می شود بار دیگر پرونده بازگشت شما به استقلال باز شده است؛ آیا با فتح الله زاده مذاکره ای داشته اید؟
-خیر، فعلا در تعطیلات هستم و ترجیح می دهم استراحت کنم.

*این بحث نیز مطرح است که برخی بازیکنان شاخص سپاهان مثل رحمتی، حیدری و ... ماندنشان در این تیم را منوط به تمدید قرارداد شما دانسته اند؛ آیا این مسئله صحت دارد؟

-بازیکن مختار است که برای خودش تصمیم بگیرد اما بنده این نظر را دارم که اگر شرایط این دوستان پذیرفته شود در سپاهان بمانند به نفعشان است.

*و بالاخره اینکه خیلی ها درباره مقصد بعدی امیر قلعه نویی می پرسند؛ قرار است کجا مشغول به کار شوید؟

-فعلا تصمیمی ندارم؛ مطمئن باشید اگر بدون تیم هم بمانم اتفاقی نمی افتد.

sabz2012
06-05-2011, 11:54 PM
بنظر من كه مديران سپاهان اشتباه بزرگي رو مرتكب شدن و بعدها خودشون هم به اين اشتباه پي خواهند برد اگر من سرپرست تيم پرسپوليس بودم حتما امير قلعه نويي رو مربي تيم مون ميكردم چون مطمئنم كه در تيم پيروزي هم موفق خواهد شد و به اين كه قبلا استقلالي بوده كاري نداشتم براي من كيفيت مربيگريش مهمه

O M I D
06-07-2011, 05:24 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgاگر منصور ابراهيم​زاده ذوب​آهن را ترک کند سبزهای اصفهان را هم می​توان به اين ليست اضافه کرد. و البته احتمال بازگشت امير به سپاهان را هم هنوز نمی​توان صفر در نظر گرفت.
گل: با اعلام جدایی امیر قلعه​نویی از سپاهان گمانه​زنی​ها برای آینده این مربی موفق لیگ ایران آغاز شده است. قهرمان سه دوره اخیر لیگ برتر برای انتخاب تیم آینده خود دو پارامتر مهم و اصلی را مد نظر خواهد داشت که طبعا اولین آن​ها مسائل مالی و مبلغ چشمگیر قرارداد و دومین پارامتر هم توانایی باشگاه در جذب بازیکنان بزرگ و شکل دادن یک تیم مدعی خواهد بود.
سایت گل در این مطلب 5باشگاه را به​عنوان مقصد احتمالی قلعه​نویی در لیگ آینده مورد بررسی قرار داده است. با این توضیح که اگر منصور ابراهیم​زاده ذوب​آهن را ترک کند سبزهای اصفهان را هم می​توان به این لیست اضافه کرد. و البته احتمال بازگشت امیر به سپاهان را هم هنوز نمی​توان صفر در نظر گرفت.

O M I D
06-07-2011, 05:25 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgعلی فتح الله زاده باری دیگر تاکید کرد مظلومی قرارداد دارد و در استقلال می ماند.

خبرآنلاین: یکی از مهمانان تلفنی 90 ، علی فتح الله زاده سرپرست استقلال بود. او در بخشی از حرفهایش درباره بحث سرمربی تیمش و شایعه بازگشت قلعه نویی گفت:« ما با پرویز مظلومی قرارداد داریم و ایشان فصل بعد هم در تیم ما می ماند البته به شرطی که خودش نخواهد بماند ، شاید قلعه نویی برگشت که احتمالش خیلی کم است.» زمانی که فتح الله زاده این را گفت ، فردوسی پور با نیشخند پرسید انگار خیلی علاقه دارید که امیر برگردد که فتح الله زاده هم با خنده پاسخ داد:« انگار خود شما بیشتر به این اتفاق علاقه دارید.»