PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره حذف اضطراری

prisoner
05-28-2011, 04:07 PM
سلام
من میخوام یه درس رو حذف کنم
با توجه به اینکه تاریخ حذف اضطراری تمدید شده چرا تو بخش ثبت نام گزینه حذف اضطراری رو ندارم؟

saeidking
05-28-2011, 04:53 PM
سلام
من میخوام یه درس رو حذف کنم
با توجه به اینکه تاریخ حذف اضطراری تمدید شده چرا تو بخش ثبت نام گزینه حذف اضطراری رو ندارم؟

سلام
با توجه به این که چند روزی میشه که زمان آن به پایان رسیده و گزینه حذف اضطراری برداشته شده,و تاریخ تمدید مهلت آن مربوط به امروز می باشد,مطمعنا قبل از پایان مهلت اعلام شده گزینه آن به سیستم گلستان برخواهد گشت(ما هم برای بازگشت آن دعا کرده و به انتظار آن گزینه رفته می نشینیم:39:)

نگران نباشید,روال پیام نور همین طوری بوده و خواهد بود :39:

golnessa_b
04-16-2012, 06:02 PM
با سلام و خسته نباشید.
من ورودی جدید هستم و با توجه به اشتباه انتخاب واحد کردنم باید حذف اضافه کنم ولی سایت گزینه حذف اضافه را برداشته و اجازه انتخاب واحد مجدد را نمی دهد. من الان چه کنم؟ حداقل حذف اظطراری کی است تا من حداقل بتونم حذف اظطراری انجام بدم.در ضمن وقتی وارد سیستم جامع گلستان می شویم/ میگه اصلا نمی تونیم وارد سیستم شویم؟! حالا من چه کنم؟ لطفا کمکم کنید.

saeidking
04-16-2012, 08:48 PM
با سلام و خسته نباشید.
من ورودی جدید هستم و با توجه به اشتباه انتخاب واحد کردنم باید حذف اضافه کنم ولی سایت گزینه حذف اضافه را برداشته و اجازه انتخاب واحد مجدد را نمی دهد. من الان چه کنم؟ حداقل حذف اظطراری کی است تا من حداقل بتونم حذف اظطراری انجام بدم.در ضمن وقتی وارد سیستم جامع گلستان می شویم/ میگه اصلا نمی تونیم وارد سیستم شویم؟! حالا من چه کنم؟ لطفا کمکم کنید.

سلام,حذف اضطراری اواسط ماه دیگه شروع میشه

mohsen100
12-13-2012, 10:25 AM
سلام
من میخوام حذف اضطراری کنم
اما پیام میداه تعداد واحد باقي مانده کمتر از حد مجاز است
خب حالا اگه نرم سر جلسه اون درس مشکلی پیش نمیاد.
در ضمن در صفحه گزارش نتیجه صبت نام نوشته اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست . مشکل مهمی وجود نداره؟

محمد1366
12-13-2012, 01:45 PM
سلام دوستان در مورد حذف اضطراری اگه بخواهیم درسی رو جذف کنیم ایا شهریه کم میشه یا نه؟

Borna66
12-13-2012, 08:33 PM
سلام
من میخوام حذف اضطراری کنم
اما پیام میداه تعداد واحد باقي مانده کمتر از حد مجاز است
خب حالا اگه نرم سر جلسه اون درس مشکلی پیش نمیاد.
در ضمن در صفحه گزارش نتیجه صبت نام نوشته اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست . مشکل مهمی وجود نداره؟

با سلام
خیر مشکلی پیش نمیاد و شماه اگر فقط 3 واحد هم سرجلسه امتحان برید دیگر مشکلی ندارد ولی الان نمی تونید حذف اضطراری کنیدبه علت سقف 12 حداقل واحد بر هر ترم دانشجو .

اطلاعاتي جهت نمايش يا چاپ موجود نيست . مشکل مهمی وجود نداره؟
مشکلی خاصی نیست اما بهتر است در این زمینه به مسئول اموزشی تون در جریان بزارید تا در زمان صدور کارت ورود به جلسه امتحان پایان ترم مشکل برنخورد

موفق باشید

روزگار خوش

Borna66
12-13-2012, 08:35 PM
سلام دوستان در مورد حذف اضطراری اگه بخواهیم درسی رو جذف کنیم ایا شهریه کم میشه یا نه؟

با سلام

خیر دوست گرامی با حذف اضطراری شهریه درس مربوطه از شهریه کل ترم کسر نمی شود و فقط عنوان درس مورد حذف شده از لیست دروس ترم جاری حذف و بطور کلی با حذف اضطراری درس شهریه غیرقابل برگشت می باشد

روزگار خوش
روزگار خوش