PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازداشت یکی دیگر از مردان آهنين

O M I D
05-22-2011, 05:46 PM
http://pnu-club.com/imported/mising.jpgمرد آهنين كه به اتهام شرارت و ضرب و شتم راننده جوان از دو سال قبل تحت تعقيب بود، سرانجام دستگير شد.
آتی نیوز: عصر یازدهم آذر سال 88 مأموران كلانتری 136 فرجام از درگیری شدید در یكی از جایگاه‌های سوخت شمال شهر مطلع شدند.مأموران پلیس پس از حضور در محل حادثه با پیكر خونین پسر جوانی روبه‌رو شدند.بلافاصله پسر مجروح به بیمارستان انتقال یافت. از سوی دیگر مأموران در تحقیقات دریافتند دانشجوی مجروح بر سر نوبت سوختگیری در پمپ بنزین با مرد جوانی كه راننده خودروی پژو 206 بوده درگیر شده و هدف قرار گرفته است.زن جوانی كه خود را مالك خودروی پژو معرفی می‌كرد پس از انتقال به كلانتری گفت: زمانی كه برای سوختگیری وارد جایگاه شدم ناگهان با مرد قوی هیكلی روبه‌رو شدم كه كارت سوخت در دست داشت و از من خواست چند لیتر بنزین از او بخرم. پس از آن مرد ناشناس پشت فرمان نشست اما در جایگاه ناگهان میان راننده خودروی پرایدی و مرد قوی‌هیكل جر و بحث و مشاجره تندی در گرفت و بعد هم مرد ناشناس متواری شد.پس از این اعتراف‌ها مأموران پلیس برای اثبات گفته‌های زن جوان به بررسی فیلم دوربین مداربسته جایگاه پرداختند كه مشخص شد زن جوان دروغ گفته و سعی در گمراه كردن مأموران داشته است.شاكی نیز پس از بهبود نسبی در بازجویی‌ها به پلیس گفت: روز حادثه هنگام سوختگیری بوده كه بی‌دلیل هدف قرار گرفته بود.پرونده این ماجرا در حالی با صدور كیفرخواست به دادگاه فرستاده شد كه زن جوان ادعا می‌كرد ضارب را نمی‌شناسد. با این وجود او نیز به اتهام معاونت در ضرب و شتم، از سوی قاضی شعبه 1051 دادگاه مجتمع قضایی عدالت به سه ماه و یك روز حبس تعزیری محكوم شد.سرانجام با گذشت دو سال از این ماجرا با پیگیری‌های شاكی پرونده چندی قبل متهم فراری دستگیر شد.ضارب كه یكی از مردان آهنین است به مأموران گفت: روز حادثه همراه نامزدم در پمپ بنزین بودیم كه به علت تعلل شاكی در سوختگیری عصبانی شده و به او اعتراض كردم. اما وقتی ناسزا گفت عصبانی شده و با چاقو به وی حمله‌ور شدم. حالا هم پشیمانم!متهم پس از بازجویی در شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه یك – الهیه – با قرار بازداشت روانه زندان شد.