PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صحبت‌های ناصر حجازی درباره اخراجی‌ها و واکنش ده نمکی

O M I D
05-17-2011, 05:59 PM
فکر نمی‌کنم آقای حجازی این فیلم رادیده باشند. در ضمن «اخراجی‌ها» ۶میلیارد فروخته است و این نشان از استقبال مردم دارد. برای من هم.... گفته‌های ناصر حجازی در دیدار با جمشید مشایخی درباره اخراجی‌ها با واکنش ده نمکی رو به رو شد. ناصر حجازی در دیدار با جمشید مشایخی حرف‌های جنجالی درباره فیلم «اخراجی‌ها ۳» زد، او گفت: اهل سینما رفتن نبوده و سینمای ایران را دنبال نمی‌کنم، بیشتر اهل دیدن فیلمهای خارجی بودم. در این سال‌ها یکی دو بار بیشتر به سینما نرفتم. یک بار برای تماشا فیلم عروس و یک بار هم برای تماشای «اخراجی‌های ۲» به سینما رفتم ولی از دیدن این فیلم حالم به هم خورد. به همراهانم گفتم، زود‌تر از سینما بیرون برویم. مسعود ده نمکی به تازگی در واکنش به اظهارات ناصر حجازی درباره فیلم اخراجی‌ها گفت: فکر نمی‌کنم آقای حجازی این فیلم رادیده باشند. در ضمن «اخراجی‌ها» ۶میلیارد فروخته است و این نشان از استقبال مردم دارد. برای من هم مردم مهم‌اند چون برای آن‌ها فیلم می‌سازم. همچنین من هیچ‌گاه نظر شخصی‌ام را درباره ورزش یا تیم خاصی به این شکل اعلام نمی‌کنم.